Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
    Колеги става ли за нещо фотосоларната маска за 55 лева?
    При Асен и Георги е за 45!
    0осем9осем7шест0осем7едно
    Миро

    Коментар


    • Това дали ще ми върши работа - https://www.lidl.bg/bg/p/super-sbota...-aparat/p34791 , при положение, че имам 125мм акумулаторен ъглошлайф с променливи обороти, както и акумулаторен винтоверт? Цената му е добра, но не искам да трупам излишни инструменти. Нямам опит с полирането. Ъглошлайфа и винтоверта стават ли за целта?

      Коментар


      • Aко идеята ти е да полираш кола с него забрави.Търсиш си нещо от този род https://dikarconsult.com/image/cache...CH-254x254.jpg
        По-читавите са с двустъпален редуктор и греят значително по-малко.Флекса дори с намалени обороти не става.А с тази батерията, при времето, което отнема полирането, трябва да имаш поне още 2 резерва.

        Коментар


        • Отказах се да го купувам. Ще го ползвам много рядко - 1-2 пъти в годината и през останалото време само ще ми заема място. Идеята ми беше евентуално за полиране на фарове, но то става и с винтоверта или на ръка.

          Коментар


          • Давай с винтоверта, преди като нямаше такива глезотийки и мозайка съм търкал с ловешка дрелка и тампон за шкурката от транспортна лента.От лидъла си накупих сума инструменти дето съм ги ползвал по 2-3 пъти само заради идеята, че нещото го продават за без пари, а такова марково струва много пари и не ми трябва.Дремела им ми върши чудна работа, но за 3 години съм го ползвал не повече от 5 пъти, просто нямам такава работа за него, взех го на принципа "ако затрябва", имам си професионален дремел на въздух, който е в пъти по-производителен и дуракоустойчив.

            Коментар


            • Оглеждам се за базово (функционално) гедоре (без стандартни ключове, имам) и да не е 6-7кила. Може би 100 части. Поне средно качество, с метални закопчалки (имаме едно синьо от лидл с пвц - счупиха се и сега трябва да ги правим...)

              Лидълското някой има ли го, че не успях да го видя отвътре?


              Не съм ги виждал тези на живо, но това намерих около 100лв
              В Метро има Некстоол за 69лв?! Не виждам разлика в комплекта с тези от 90-130лв...


              Тайванско:

              FORCE (скъпо)

              по-евтино
              и още един Форс

              Коментар


              • Вземи си голямото като го пуснат нищо че тежи имам го 3 година и съм много доволен . Евтинийка е никой няма да ти разбие колата а върши работа .

                Коментар


                • Скъпото е класика, имам го и съм доволен .
                  0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                  Коментар


                  • Евтиното лидълско "гедоре" се ползва професионално всеки ден, вече две години. Всичко още е здраво.
                    Hyundai TERRACAN 2003 2.9 CRDi 150 автомат
                    VW T4 Multivan 1993 2.4D AAB

                    Коментар


                    • В Германия гледам камионджийското гедоре с вложки 3/4, от 52 части са го намалили на 80 евра, но тука не го пуснаха.

                      Коментар


                      • iansto
                        iansto коментира
                        Редактиране на коментар
                        Може ли линк към това гедоре?

                    • Имам мисля всички комплекти от лидълските гедории ,ползвам ги често,досега съм счупил най-голямата тресчотка ,едно лято монтирахме шинопровод и там има едни гайки с глава 19 ММ.които при стягане се късат на 38 килограма ,та завъртях няколко хиляди такива и към края взе да изпуска.Та са читави,често им превърта пластмасата на дръжките,но това не е дерт.
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • И аз имам от гедорето и съм доволен. Нищо не се е счупило, само битовете за отвертката ръждясаха бързо.
                        Hyundai Galloper 3.0 V6

                        0885 44 60 16

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от жеко Преглед на мнение
                          Вземи си голямото като го пуснат нищо че тежи имам го 3 година и съм много доволен . Евтинийка е никой няма да ти разбие колата а върши работа .
                          Абе мернах го преди месеци в Лидл, но едва се вдигаше - иначе има и торксовете с иглата... 160лв мисля беше.


                          Форса, гледам е с калпавите катарами...
                          За Nextool нищо не казвате - предполагам са от ниския клас, но и те се предлагат на 90лв в Пр-ер?
                          Засега остава средния лидълски комплект.

                          Коментар


                          • Моя форс си е с метални катарами и панти .
                            0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                            Коментар


                            • В събота,08.02 пускат големия къртач 50J. Интересно е че захвата е SDS Max, а не Hex като на подобни аналози. Само да не е кекав като този от 15J.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X