Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от kalin09 Преглед на мнение
    Искаш да кажеш ,че изправен самонивелиращ се лазер ,може да показва различни по височина линии ,без височината му да се променя? Кажи че го твърдиш.
    Незнам,дали съм твърдял и това.,но щом казваш?
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Не знам как се осъществява въртенето на нивелира чрез статива, но ако там има отклонения(в равнината имам предвид) то е ясно, че ще има отклонение показанията. При положение, че разликата във височина над двете листчетата е еднаква, не мисля, че имам проблем с уреда. Ако линията е наклонена е друга работа.
      "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от kalin09 Преглед на мнение
        Искаш да кажеш ,че изправен самонивелиращ се лазер ,може да показва различни по височина линии ,без височината му да се променя? Кажи че го твърдиш.
        Аз го твърдя. Ако имаш малка идея от геометрия ще си обясниш какво се случва с крив статив, глава, фиксиращ болт.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от kalin09 Преглед на мнение
          Искаш да кажеш ,че изправен самонивелиращ се лазер ,може да показва различни по височина линии ,без височината му да се променя? Кажи че го твърдиш.
          Има и такива.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Ейй, накарахте ме да направя второ видео, този път без тъпия статив...

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от ak101 Преглед на мнение
              Аз го твърдя. Ако имаш малка идея от геометрия ще си обясниш какво се случва с крив статив, глава, фиксиращ болт.
              А какво в думата "самонивелиращ" Ви убягва?
              Калин Владов,09РСПБЗН

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Всичко е точно!
                Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от dido uzunov Преглед на мнение
                  При положение, че разликата във височина над двете листчетата е еднаква, не мисля, че имам проблем с уреда. Ако линията е наклонена е друга работа.
                  Работи си уредчето нормално.
                  А статива в комплекта ли е ,или отделно.
                  Последно редактирано от Roninn; 21-12-18, 22:55.
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Колебая се дали да купя това - https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=18897
                    Бихте ли дали мнение?

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от M.A.K. Преглед на мнение
                      Ейй, накарахте ме да направя второ видео, този път без тъпия статив...
                      Така и така си подкарал клиповете - дай да видим как се държи нивелирчето, което е изправно за теб.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от VladiE Преглед на мнение
                        Колебая се дали да купя това - https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=18897
                        Бихте ли дали мнение?
                        1,2 J не е ли малко за перфоратор?
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                          1,2 J не е ли малко за перфоратор?
                          И според мене е малко, то акумолаторното е 1 джаул, но предполагам е удобно за работа с една ръка. Сутринта купих лазерния нивел и преди мене, на касата, един беше награбил 4 перфораторчета. Взех си и едни наколенки, много се учудих че и те имали 3 години гаранция. Като почна да ги влача по бетона, не съм сигурен дали и година ще изкарат. Някой питаше за калорифер- в софийския Лидл кв. Борово имаше останали 3 бройки.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Тоя път са се оляли тотално със стълбата... аз 4х4 арон взех от Практикер за 120лв... тея искат 165 за 4х3...
                            Тиксото на 3м е добро като го пускат взимам по 4 ролки и до следващата промоция.. при нас в железарията му искат 8-9лв
                            Е това е голям вадънлък за паркет https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=18902 вуйчото взима неговото за 30 кинта преди гидини от друг магазин... та мисля да взимам едно...

                            п.с.: Тоя лазер където коментирате е яко крив... ама и в характеристиките му си пише:
                            Точност на нивелиране: при 0° : ± 0,8 mm/m при ± 4°: ± 1,0 mm/m
                            Последно редактирано от resistbody; 22-12-18, 07:55.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                              И според мене е малко, то акумолаторното е 1 джаул, но предполагам е удобно за работа с една ръка. Сутринта купих лазерния нивел и преди мене, на касата, един беше награбил 4 перфораторчета. Взех си и едни наколенки, много се учудих че и те имали 3 години гаранция. Като почна да ги влача по бетона, не съм сигурен дали и година ще изкарат. Някой питаше за калорифер- в софийския Лидл кв. Борово имаше останали 3 бройки.
                              Идеята ми е най-вече да имам нещо с което да мога да направя някоя и друга дупка когато ми се наложи. Да разбирам, че не си заслужава?
                              Последно редактирано от VladiE; 22-12-18, 09:01.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                То и аз се назобих с хартиено тиксо и гафтер. А стълбата си е все около 160 лева, веднъж преди месеци я бяха намалили на 129лв. Аз си взех 4Х3 от Метро за 80 лева. Огледах и нещата за ламинат, но при условие безплатен монтаж прецених да ги пропусна. А за лазера нещо си объркал характеристиките с предния модел. Ето ги на този https://www.lidl.de/de/parkside-kreu...nlaser/p289343 .
                                Последно редактирано от mitko 53; 22-12-18, 08:16.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X