Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    За малката отвертка и аз мога само хубави работи да кажа,имам първия модел,който не се сгъва,това беше първото нещо,което взех от лидъл преди няколко години,ползвам я по таблата на колите,за подкалници,кори под двигател,самонарезни видички,няма кой знае каква душичка,но е страшно компактна и удобна,не е давала никакъв дефект,освен че муфата,която хваща битовете леко замята от нова,но при тези ниски обороти това няма значение.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
      Като става въпрос за преходници за импакт се сещам че скоро гледах в железарията Кадемлия в София комплект преходи от шестогам 1/4 към квадрат 1/4, 3/8 и 1/2 за около 12 лв. При следващото посещение мисля да ги взема.
      https://www.olx.bg/ad/adaptori-vinto...tml#75c8d83347
      От няколко години ги ползвам,утре ако импакта на скъса адаптора на 1/2 спокойно мога да ти ги препоръчам.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Да същите бяха, благодаря! Синът имаше първия модел отвертка http://www.lidl-service.com/static/6...S_IT_PT_BG.pdf , ейнхелска, та завинването на винтове 4мм. не е никакъв проблем(в чам), даже и 4Х60мм. На петиците обаче не става, вкарва ги около 15мм.Сглобявах скоро едни мебели на познат и я изгорих, та днес му купих новата. Още не е пробвана но по характеристики я дават по- мощна и зарежда само за 1 час. Имам и една Блек и Декер, пълна скръб, зарежда 12 часа.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Това е в момента във Лидл Велико Търново.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Значи свалянето от сайта си им е стар рекламен трик https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?id=536&week=1 .

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Бахмааму!!!!А сутринта при нас,у Младост 4 щеха/ме да се ипотрепат!!!
              Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
              0888854582
              Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
              Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Добре де защо навсякъде има по два пълни коша с малките батерии и само 5-6 големи?

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Малка може да си купиш по всяко време(40лв.), а голяма веднъж годишно(евентуално). В Борово имаше много големи, но ги разграбиха за 10 минути.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Имло е 5-6 бройки големи на магазин в страната. От другите има в изобилие ,защото пробутват и зарядно.
                    Sent from my Nokia s fenerche

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Тази сутрин при отварянето на Лидъл до зеленчукова борса имаше поне 40-50 батерии 4А и един кош по 2 А. Импакти много и ъглошлайфи.
                      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Един приятел там чъкъли за импакт. В 7,15 не успя да се вреди с 4а.
                        Sent from my Nokia s fenerche

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Явно някой прекупвач е напълнил количката. Утре започвам да поръчвам и няма да ги взимам от куриерите. Да видят хубаво ли е.
                          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Вече и аз съм с импакт и първо впечатление е много добра машинка. Няма назад, навива 8/200 винтове торнадо в сух чам с лекота.
                            HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI ,05 163hp
                            VW PASSAT 1.9 TDI AFN ,98 110hp
                            Няма да е все така!
                            Нула две осмици 724 пет едно пет 1

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Сигурно съм втръснал да повтарям,но импакта е най яката от всички играчки на Лидъл.Само днес ми е изкарал 400 лв.Спуквам го от работа,зарязвам го без надзор а сме десетина чужди и непознати бригади примерно ...и не ми пука...За флекса съм със смесени чувства,върши работа,за шпилки,ламаринки и тем подобни е чук.Днес примерно правим земно на огромен обект,ток има на всякъде обиколката е около 700 метра но ток има и отвън и отвътре на цеха.От вън наливат от нула до 1.5 метра бетон за естакада и багера закача една точка от земното точно с кутията за меренето от лабораторията ....оправям го ама да не ходя 700 метра вадя лидълски флекс и режа и батерията на втория срез умира на шина 40х4 ММ.Не че не свърши работа,ама е дразнещо.
                              Сложил съм му 3 амперчаса батерия.
                              Сега като имам 10 батерии 5 амперчаса девалт,4 батерии по 3 амперчаса и една две четворки всички чисто нови,не мога да разчитам на лидълския грам,но пък ще го ползвам докато умре.




                              Черното е кабелче.Парчето е близо 750 кг.
                              Последно редактирано от Roninn; 15-06-18, 18:55.
                              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                              Анатолий Пейчинов o8875о9815
                              https://dvrbg.com/

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                С дефектен спусък или не ударното нещо направо ме изуми като сила.Разви всички болтове на джантата без проблем,при стягането скъса преходника.Днес поработих с него,страшно удобна вещ,нищо общо с винтоверта.
                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 6 потребители онлайн. 0 потребители и 6 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X