Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    В lidl.de са по 27.99Е и ако се направи една групова поръчка от няколко батерии може би ще се вържат на 64-65лв. с транспорта до БГ.
    Николай Папазов

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Брей, голяма борба е паднало тази сутрин ))
      Първоначално публикуван от meneldor Преглед на мнение
      Айдее батериите се появиха "там" по 85лв. Ъглошлайфа даже са го пуснали с батерия за 220лв
      Даже 90лв
      Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
      Да случвало ми се е когато купувах един винтоверт с Рьом патронник. Отвориха в 7, бях първи на инструментите и имаше само 4 броя. ОТ там на касата пак първи и ми издават касова бележка номер 5. Миналата година примерно в .
      Искаш да кажеш че персонала шмекерува?

      ПП1: Импакта струва ли си - най-вече за разглабяне на колици

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Импакта го дават за винтове и болтове до 8мм.Ама тия дето го имат,това го знаят.Що по нета го мъчат с разни големи Фи-та не знам.
        Не съм го пробвал още де....
        Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
        0888854582
        Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
        Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Току що ми изпадна информация(непотвърдена),че на острова ще пускат 4AH батерии по 12 паунда на 24.06 . Ако наистина е вярно, имаме време да организираме нещо, като ще трябва да се поослушаме за някой доверен човек там.
          Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

          Няма вече Диско,няма вече Pinz...

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            https://www.lidl.co.uk/en/Non-Food-O...rticleId=14029
            потвърдена е
            Hyundai Galloper 3.0 V6

            0885 44 60 16

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Това не е ли малката ?

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Малката е, поне на снимката.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Гледам в сайта им стои само зарядното с батерията от Х20. Другите са ги свалили. Потапящият се циркуляр също, а сутринта по два купуваха.
                  Сега погледнах в гръцкия лидл, другата седмица е на далавера ъглошлайфът с 4Ah батерия и бързото, 85W зарядно https://www.lidl-hellas.gr/el/prosfo...rticleId=12514 . Сравних обаче IAN номерата са различни с нашия, та май гаранцията тука не важи
                  Последно редактирано от mitko 53; 14-06-18, 14:45.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Ако някой не се е доредил за акумулаторния ъглошлайф - при гърците е на 21-ви. Гърците не налитат много на техника и може да се съчетае с плаж
                    https://www.lidl-hellas.gr/el/prosfo...rticleId=12514
                    Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      На далавера е, но без гаранция в България.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Отнесох едно импактче, че най-оправдано ми се видя, особено предвид че и без това имам една 2Ah батерия, дето по-рядко се ползва. Тествах го набързо, добре се представя. Целият се затопли осезаемо за доста кратко време, което нямам идея дали е нормално. Ще съм благодарен, ако някой колега от форума сподели мнение, как е при неговата бройка.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от meneldor Преглед на мнение
                          Това не е ли малката ?
                          Дааааа, щеше да е прекалено 4AH за 30-на лева .
                          Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                          Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от M.A.K. Преглед на мнение
                            Отнесох едно импактче, че най-оправдано ми се видя, особено предвид че и без това имам една 2Ah батерия, дето по-рядко се ползва. Тествах го набързо, добре се представя. Целият се затопли осезаемо за доста кратко време, което нямам идея дали е нормално. Ще съм благодарен, ако някой колега от форума сподели мнение, как е при неговата бройка.
                            Моят е от миналата година, доста работа е видял. Сега му направих една бърза серия, 10 Винта 6Х180, завиване и развиване, да пробвам и как е с най- голямата батерия. Загря леко, около 40- 45 граруса в облатта на редуктора и на двигателя.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                              Моят е от миналата година, доста работа е видял. Сега му направих една бърза серия, 10 Винта 6Х180, завиване и развиване, да пробвам и как е с най- голямата батерия. Загря леко, около 40- 45 граруса в облатта на редуктора и на двигателя.
                              Благодарско за отговора. Аз имах под ръка само два броя 6x140 и тествах с тях малко завиване-развиване в един сух като кибрит дънер. Ама дзвера за нула време им изпокъса главите, че и на всичко друго дето реших да тествам след тях. Загряването иначе явно е в норма.

                              П.П.

                              Между другото, успя ли да направиш някакъв сравнителен тест между старата 3Ah и новата 4Ah?
                              Последно редактирано от M.A.K.; 14-06-18, 15:59.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                                Моят е от миналата година, доста работа е видял. Сега му направих една бърза серия, 10 Винта 6Х180, завиване и развиване, да пробвам и как е с най- голямата батерия. Загря леко, около 40- 45 граруса в облатта на редуктора и на двигателя.
                                Е па като ЖиБ е,дорде влезне в оптимална температура, иначе си е съвсем нормално да топли ръката .
                                Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                                Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X