Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Винтоверт Parkside от Лидл

    Първоначално публикуван от DimitarNikolov Преглед на мнение
    Направо ти се чудя, какво прави зелен Bosch в арсенала ти?
    Аааа не,понеже работата изиска работна ръка, потърсихме помощ от партньорска фирма за съпорт,та те си дойдоха с тяхните инструменти, зелен бош имам единствено един флекс на 115 мм.от който съм много доволен.
    И аз не се сещам за акум.отверка на макита


    Тука замерях с материалите колегите
    Много ни беше напечено ама се справихме в срока,три дни сънувам кабелни скари...[emoji3]

    Освен импакт , кой модел е с най-малки габарити от макита деволт примерно
    Последно редактирано от Roninn; 15-02-17, 20:05.
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • От: Винтоверт Parkside от Лидл

      Бих искал да направя някои уточнения:
      1.Parkside е марка собственост на Лидл, но зад нея има различни производители!
      2. Относно винтовертите основно има два производителя - Kompernass - си имат сайт и Гризли - също.
      3. Всеки производител е оторизирал фирма която да го представлява.
      4. Гледайте какво пише на винтоверта и батериите:
      Ако е Компернас то сервиза и представителят му е Бушона ЕООД - имат си сайт.
      Уловката е че, продават обаче батериите и зарядните на Парксайд през другият им сайт ЗигиФлай в раздела "Аксесоари, резервни части и консумативи за PARKSIDE"
      - http://www.zigifly.com/magazin/rezer...e-i-florabest/

      Същото важи и за Гризли, доколкото знам.

      Няма алтернативни продавачи на консумативи, батерии и части освен тях и Лидл.
      Най-добре да питате винаги в Лидл, кой е сервизът и кой продава консумативите.
      Продуктите в Лидл са под IAN номер т.е. трябва да кажете този номер за да ви помогнат.

      Тази информация, цели помощ , а не реклама.
      Така или иначе Лидл и сателитите им са монополисти на тема консумативи.

      Пазете си касовите бележки за да ви уважават гаранцията.
      Успех.

      Коментар


      • От: Винтоверт Parkside от Лидл

        Здравейте...да не отварям нова тема ще използвам тази...

        Както стана дума в събота ще има перфоратор в Лидл. На мен точно перфоратор не ми трябва, а по-скоро къртач. Този има тази опция да работи само на удар, но това прави ли го пълноправен къртач? 5J му е силата на удара, не знам това как се изразява в работни условия.

        Не смятам да отварям каменна кариера, но да изкъртя някоя циментова замазка, да изкъртя дворни плочки лепени с цимент и да надробя някой железобетонен ограден кол ще яърши ли работа? Естествено трябва ми за спорадични дворни иниьиативи, няма да го гърча всеки ден по обекти.

        Благодаря!

        P.S. За да не съм съвсем офтопик ще кажа, че от година и нещо имам винтоверт Парксайд. Един с плоска батерия от долната страна на дръжката, ама 18в ли беше, 20 ли беше не помня. Откакто го имам не съм вадил бормашината, с него и дупча и завивам. Батерията държи много, а се зарежда за час. Много съм доволен от него, може би най-добрия инструмент, който съм взимал от Лидл, имам около 10 различни типа
        Последно редактирано от ivokbg; 15-02-17, 21:39.

        Коментар


        • От: Винтоверт Parkside от Лидл

          5j не са малко. Стават за това което си посочил.
          Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

          Коментар


          • От: Винтоверт Parkside от Лидл

            Къртач не е точното определение за тая машина,но за това което смяташ да го ползваш ще се справи без проблем.Ако добре помня е 1500 вата.Имам същия като форма на райдер само мисля е 1100 вата или 1400 вата но му дават 6.7 джаула.Кърти доста добре.В една тема тука бях пуснал всички мои машини как пробиват, от тях имам една сериозна, може би най сериозната на sds+ макита със 5 и нещо джаула, която на практика удря по силно от въпросния райдер.Та ако тези 5 джаула на лидълския перфоратор са истински в което не се съмнявам, то това си е сериозна машина,още повече че и я срещам по обекти на равно с деволт макита и т.н
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • От: Винтоверт Parkside от Лидл

              Да, не е къртач, точно затова и питах дали може да работи като пълноправен такъв, въпреки че има тази функционалност на хартия. Нещо като ударна бормашина и перфоратор...работят на един принцип, но знаем, че не са баш едно и също

              Т.е. разчитам, че 5-те джаула са що-годе реални. Значи в събота ще има обиколки по магазините

              Благодаря!

              Коментар


              • От: Винтоверт Parkside от Лидл

                Точно този модел перфоратор е може би най-доброто от лУидълските машини.Лично проверен с много тормоз вече 2-ра година.Препоръчвам го!
                Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                Коментар


                • От: Винтоверт Parkside от Лидл

                  Имам по-слабия вариант на перфоратора 1050вата и според мен си се справя добре и с къртене. За нуждите ти ще ти свърши работа.

                  Коментар


                  • От: Винтоверт Parkside от Лидл

                    Подкрепям и аз перфоратора с 5-те джаула от Уйдъл.Много корава машина подходяща именно повече за къртене отколкото за пробиване поради тежестта си.
                    Ако ще се бият 5000 дупки ф6х40мм в таван е кофти за тая машина,но за сериозни бургии и къртене е екстра.А и за тия пари друго такова животно няма.
                    Няма страшно в умирачката...
                    Страшното е да си жив!...

                    Коментар


                    • От: Винтоверт Parkside от Лидл

                      Първоначално публикуван от crazyjob83 Преглед на мнение
                      Имам по-слабия вариант на перфоратора 1050вата и според мен си се справя добре и с къртене. За нуждите ти ще ти свърши работа.
                      Има този 1050W (от преди 3г.) който си е перфоратор и точно с тази цел го взех-да дупча. Много работа отхвърли и за къртене. за домашни нужди и цена е перфектен. За големия с правия мотор само добри отзиви има. Имам винтоверт 14,4V, оберфреза, перфоратор все от Лидл-за в къщи са супер, до тук нямам забележки.
                      "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                      Коментар


                      • От: Винтоверт Parkside от Лидл

                        Някой успя ли да се докопа до митичния перфоратор? Аз лично ичрез познати проверих в над 10 магазина днес и всичко беше свършило. Изниква въпросът по толкова малко бройки ли зареждат или хората купуват масово.

                        Коментар


                        • От: Винтоверт Parkside от Лидл

                          Първоначално публикуван от ivokbg Преглед на мнение
                          Някой успя ли да се докопа до митичния перфоратор? Аз лично ичрез познати проверих в над 10 магазина днес и всичко беше свършило. Изниква въпросът по толкова малко бройки ли зареждат или хората купуват масово.
                          В 7,30 сутринта имаше

                          При положение, че отварят в 7, едва ли бяха продали повече от 2-3 и оставаха поне 10бр. за 15-20 мин. докато обикалях, не видях друг да взима....... то и всичките клиенти не бяха повече от 10човека
                          ________________________________________________
                          Subaru OUTBACK 2,5
                          Hyundai TUCSON 2.0

                          Коментар


                          • От: Винтоверт Parkside от Лидл

                            От четвъртък,16,03,2017 пускат флекс на Парксайд 1200 вата за 55лв!
                            Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                            0888854582
                            Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                            Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                            Коментар


                            • От: Винтоверт Parkside от Лидл

                              Преди два месеца взех- работи 3 минути и изпуши. Върнах им го но понеже е минало време, няма да ми върнат кеш,ами ще ремонтират.
                              Чак ме е яд че не го напънах същия ден на 2-3 железа.
                              Sent from my Nokia s fenerche

                              Коментар


                              • От: Винтоверт Parkside от Лидл

                                Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
                                Преди два месеца взех- работи 3 минути и изпуши. Върнах им го но понеже е минало време, няма да ми върнат кеш,ами ще ремонтират.
                                Чак ме е яд че не го напънах същия ден на 2-3 железа.
                                АхАЪммм..........начи нЕма да се купуе!!!!
                                Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                                0888854582
                                Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                                Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X