Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Винтоверт Parkside от Лидл

    http://www.lidl-service.com/cps/rde/...L PABS 10.8 A1

    Хората са си организирали цялата документация онлайн. Ето за пример моя винтоверт
    2015 KTM EXC 450 six days Argentina
    Toyota Land Cruiser KDJ 125

    Коментар


    • #47
      От: Винтоверт Parkside от Лидл

      и в тази документация не успях да открия нищо за батерия...
      Cherokee WJ 4.0L- NP242
      Honda Africa Twin XRV 750

      Коментар


      • #48
        От: Винтоверт Parkside от Лидл

        Прегледах темата от горе от горе, но да се изкажа и аз, ползвам подобен винтоверт само че 18V и съм много доволен, ползвам го за сглобяване на мебели, пробиване и въобще за всичко за което може да се ползва и съм много доволен.
        и моя се зарежда за един час. А за батериите - за моя (18в) струва 25-30лв продава се от официалния сервиз на марката парксайд - а именно Сервиз Бушона, намират се в София на улица Искър 55.
        I'm not Lost, I'm Discovering !

        088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

        Коментар


        • #49
          От: Винтоверт Parkside от Лидл

          Първоначално публикуван от dimich87 Преглед на мнение
          Никел-кадмиеви батерии са хубави ако се ползват постоянно. Не се ли ползват заминават.
          Моите държат вече 6-та година. Не съм им давал много зор, но гледам да изразходвам заряда докрай и веднага ги зареждам пак.
          А една батерия е лошо. Дори да зарежда бързо - свърши ли, трябва да спреш работа.
          Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

          Коментар


          • #50
            От: Винтоверт Parkside от Лидл

            jimito елементарната етика за водене на форумна дискусия гласи, че участниците е препоръчително да се придържат към обсъжданата тема. Благодаря, за положените усилия да ни запознаеш с устройството и батериите потребявани от винтоверти с марка Бош и Спарки, но в случая тук обсъждаме предлаганите от Лидл Парксайд! И понеже станахме малко по - образни и почнахме да работим с картинки и аз ще покажа няколко относно устройството на дискутираният винтоверт:
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2014-03-08 20.17.26.jpg
Прегледи:1
Размер:72.1 КБ
ID:5569040
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2014-03-08 20.23.34.jpg
Прегледи:1
Размер:123.4 КБ
ID:5569041
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2014-03-08 20.23.53.jpg
Прегледи:1
Размер:118.7 КБ
ID:5569042
            Както е казано - една картина може да струва 1000 думи и показаното от мен онагледява, че въпросното устройство Парксайд действително работи с 4 броя литиево йонни батерии 18650, които в предишния мой пост, в който "чеша коня" съм посочил в един китайски сайт за мое лично удобство. Поради простата причина, че дава приблизителна информация за паричната стойност на въпросните елементи. Не съм се старал да проверявам, дали са оригинални или не, за което моля да приемете моите извинения, тъй като и за това беше отделено внимание от друг колега. Факт е, че в посоченият сайт има от пиле мляко - ефтино, скъпо, средно качество, ментета и оригинали, кой каквото пожелае. За мое съжаление в предишният си пост съм посочил менте на оригинален продукт, но нямам намерение да ровя за по - добър, тъй като въпросните батерии се продават във всеки специализиран магазин в България.

            Коментар


            • #51
              От: Винтоверт Parkside от Лидл

              Колеги,винтоверта го изтървах,но днес си закупих ударната бормашина Парксайд,която хич не е лоша и за нищо пари 45лв.Много бързо свършват тези машинарии.....

              Коментар


              • #52
                От: Винтоверт Parkside от Лидл

                Ползвах машинката и да кажа чесно че малко ме разочарова.
                Не може да се издевателства върху нея и бързо умира батерията.
                За пробиване е трагедия.Лекичка и симпатична играчка,подходяща за деца.
                Ама кво да се очаква за толкова кинти.

                Коментар


                • #53
                  От: Винтоверт Parkside от Лидл

                  За пробиване аз съм си купил по-големия вариант 24V и да ти кажа даже и в бетон пробива доста добре.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Винтоверт Parkside от Лидл

                    Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
                    Ползвах машинката и да кажа чесно че малко ме разочарова.
                    Не може да се издевателства върху нея и бързо умира батерията.
                    За пробиване е трагедия.Лекичка и симпатична играчка,подходяща за деца.
                    Ама кво да се очаква за толкова кинти.
                    Винтоверт дето да става за пробиване, още няма измислен. Или поне в този ценови клас. Просто трябват други обороти и мощности.
                    То и ъглошлайф на акумулатор трудно се намира.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Винтоверт Parkside от Лидл

                      Има бре как да няма.На Хилти имам и винтоверт дето пробива има.Ама цената е отиде коня в реката.Иначе флексчето специално е незаменимо когато се налага постоянно да се местиш.Не са му някакви диви оборотите,но си бачка супер.
                      Няма страшно в умирачката...
                      Страшното е да си жив!...

                      Коментар


                      • #56
                        От: Винтоверт Parkside от Лидл

                        Всичко си има но цените не са лидълскиИмам Макита 14,4в и АЕГ-е 18в и си пробиват в бетона но си струват колкото дваисе парксаидчета.

                        п.п.Вчера с девалта 10.8 съм завил 18 гипсокартона на тавана с една батерия!!!
                        Grand Vitra ddis 2008
                        SEAT Althea XL tsi 2010
                        Mitsubishi Canter

                        Коментар


                        • #57
                          От: Винтоверт Parkside от Лидл

                          Проблема е в характеристиката на батерията и управлението. Предполагам е ограничено до някаква стойност на тока с цел да не изгори. При по-голям натиск му падат оборотите и не може да отрязва свредлото. На моята българска дрелка пише също 550 об/мин, но нямам проблеми с птобиването. При сериознен натиск съвсем леко се усеща намаляване на оборотите. Винтоверта ми издържа с една батерия 10-тина дъпки в шина 3мм със свредло 8мм и умира. Слагам другата батерия и пробивам още 10 дупки. В дърво няма никакви проблеми, но там е друга бира.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Винтоверт Parkside от Лидл

                            От 13.11.2014 в Lidl Parkside винтоверта отново е в продажба. Щях да напиша промоция, но цената си е повече от сериозна за промоция.
                            Има ли нови отзиви половин година след последните?
                            Акумулаторен пробивен винтоверт

                            119,- лв. бр.

                            • Мощен завинтващ механизъм с 2 скорости
                            • Вградено LED осветление
                            • Бързо зареждане за 60 мин.



                            http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action...etail&id=14573

                            Коментар


                            • #59
                              От: Винтоверт Parkside от Лидл

                              Този е по-мощен,та няма как да ги сравните с предишната серия.Аз се бях засилил още днес да го купувам,ама като не чета както трябва ....ще чакам до 13-ти!!
                              088пет722пет99
                              http://www.hydropompi.com/

                              Коментар


                              • #60
                                От: Винтоверт Parkside от Лидл

                                Някой взе ли си?Да даде отзиви.
                                Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
                                ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X