Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Еми да ама не го виждам тоя телЕпоаващ апарат онлайн и ми стана интересно
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Аз си взех рендето днес. Дано върши работа.
      Your conscience is all you can take to your grave.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Значи за да видиш телоподаващия апарат трябва да щракнеш горе в прозорчето ремонт/майстор. Или ако няма такова да слезеш долу в ляво, там има за всеки ден какво пускат. Примерно пише някаква дума свързана с ремонт и срещу нея датата, да кажем четвъртък 23.03.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          Еми да ама не го виждам тоя телЕпоаващ апарат онлайн и ми стана интересно
          Отвори им сайта и разцъкай по дни. Понякога е маскирано от типа"за големите майстори с ръце в дупето"или нещо от сорта.
          Sent from my Nokia s fenerche

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Мерси
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
              Аз си взех рендето днес. Дано върши работа.
              Върши, аз имам такова от 2г и съм доволен. Но моето са сравнително дребни и епизодични работи на вилата.

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                И на мен за това ми трябва. На вилата, епизодично да изгладя някоя дъска. Благодаря!
                Your conscience is all you can take to your grave.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Свали си лидълското приложение за тел и там има всичко вкл.и календар, избираш стоката,кликаш на будилника и на уречения ден и час получаваш напомняме да одиш у магазино
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                    То за тия пари ясно. За ламарина може и да става обаче

                    БТВ от къде ги вадите тия брошури предварителни?
                    Аз баш за ламаринки искам телоподаващо иначе имам инверторен електрожен за по-дебели железа. А промоциите следя с мобилното приложение, всеки четвъртък излиза какво ще има други четвъртък.
                    Чувал съм, че лесно връщат пари ако не харесаш стоката, освен пък да го взема, да бягам до гаража за тест и ако не ми хареса- ма другия ден обратно в магазина да го върна...
                    I'm not Lost, I'm Discovering !

                    088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Така направи, но за целите ти ще върши работа си мисля. Сподели после.
                      Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Препоръчително е да го изпробваш бърз и чисто за 2-3 дни, защото може да попаднеш на дефектна бройка. Дали те кефи имаш месец-връщаш в оригинална комплектовка с все кашонче и найлонче и не питат въобще. След това го играеш гаранционно обслужване и се молиш да те замотат повече от месец-тогава връщат пари.
                        Sent from my Nokia s fenerche

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Филипе, звънни ако искаш да го пробваме при мене. Има и газ, и ламарина, и богат опит с подобни устройства.
                          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                          Из "Златния телец"

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Както писах в друг форум, цената на телта е 5+пъти по-скъпа. 20лв е 5кг обикновена, 27лв е кило тръбофлюсова. Освен това като съм гледал клипове из интернет, заварката пак трябва да се изчуква...

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                              Филипе, звънни ако искаш да го пробваме при мене. Има и газ, и ламарина, и богат опит с подобни устройства.
                              Аз при теб за друго трябва да мина, че вече ме е срам...
                              А тоя китаец ако реша да го взимам ще звънна за пробата, но нещо времето не ми стига за нищо [emoji1] взехме си куче в къщи и сега то ми е приоритет, да го учиме къде какво може да прави и тн. Та още около месец до третата ваксина няма мърдане, а после ще го водя да се запознае с работилницата и с каракачанеца на двора да си играят [emoji1]
                              I'm not Lost, I'm Discovering !

                              088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                И клипове и снимки да не забравите
                                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                                https://dvrbg.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X