Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Инструменти от Лидл

    От днес има промоция
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:93498_01_s.jpg
Прегледи:1
Размер:90.5 КБ
ID:6047392

    От известно време искам да си купя винтоверт,с подобни показатели.Цената на Лидл е доста добра,и като прибавим 3г гаранция...
    Ако на някой му трябва да побърза
    Cherokee WJ 4.0L- NP242
    Honda Africa Twin XRV 750

  • #2
    От: Винтоверт Parkside от Лидл

    имам друг малко по-компактен модел от същата марка и потвърждавам, че са изключително качествени.
    2015 KTM EXC 450 six days Argentina
    Toyota Land Cruiser KDJ 125

    Коментар


    • #3
      От: Винтоверт Parkside от Лидл

      Имам 3-4 машинки от тази марка, закупени от същото "място". Издържат на доста тормоз, но естествено не са професионални.
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • #4
        От: Винтоверт Parkside от Лидл

        Определено това за което го взех е хоби-я има,я няма няколко пъти в годината
        Ако завия днес два винта и взема 2лв това е професионална работа,но ако завия 100 винта и не взема нищо-не е професионална
        Cherokee WJ 4.0L- NP242
        Honda Africa Twin XRV 750

        Коментар


        • #5
          От: Винтоверт Parkside от Лидл

          Изглежда читав. Не знам каква му е цената, но предполагам че за хови е добър. Аз вземах миналата година винтоверт от метро и съм доволен. Моя е с 2 батерии. Недостатък е че няма високи обороти, което за пробиване в метал е нужно. Днеска ми трябваше да пробия 4 отвора Ф8 в ламарина 3мм. Имам ток и удължител, но за 4 дупки не ми се вадеше удължител 20м и то днеска е и кално.
          Като купувах моя не знаех че за метал няма да ми е подходящ и сега малко съжалявам. Винтоверта е хубаво да е с 2 батерии. Като свърши едната слагам другата. Зареждат се за около 2 часа. Моите са на 18 волта 1,2Ач.

          Коментар


          • #6
            От: Винтоверт Parkside от Лидл

            Първоначално публикуван от kalinntv Преглед на мнение
            Цената на Лидл е доста добра,и като прибавим 3г гаранция...
            Ако на някой му трябва да побърза
            Колко е добра цената ???
            По принцип имам нужда,ама със моя скептицизъм към "ментетата" .....!

            Коментар


            • #7
              От: Винтоверт Parkside от Лидл

              Добра е 80лв.Ходих преди малко да ги гледам.Вътре не можах да ги погледна,че кофти са ги запечатали.Но преди няколко месеца си купих акум. отверка на тая марка и е доста читава.
              Винтовера е с 14.4 волта литиева батерия и бързо зарядно.Дават го за 60 минути да зарежда.Лошото е че е една батерията.
              За тия пари трябва да е читаво.Ако ми останат пари и има винтовери тия дни смятам да се метна на един.
              Няма страшно в умирачката...
              Страшното е да си жив!...

              Коментар


              • #8
                От: Винтоверт Parkside от Лидл

                цената е 79лв
                Направих маркетинг на пазара тези дни-за цена до 100лв
                Това предложение ми се струва най-добро,пък и може да е "менте" но е правен за лидл,отзивите за него и от форуми и от хора,които го ползват префесионално са само добри.
                Така или иначе аз направих своя избор,и не искам да ангажирам никого с качествата на машината.
                Държах да е с LiIon батерия,а този е с бързо зарядно-1ч.
                Офертите на магазините,които продават подобна техника за такъв с две батерии,бяха само за NiCa батерии,каквито аз умишлено не исках.
                И пак казвам-гледах само за оферти до 100-120лв
                Cherokee WJ 4.0L- NP242
                Honda Africa Twin XRV 750

                Коментар


                • #9
                  От: Винтоверт Parkside от Лидл

                  Никел-кадмиеви батерии са хубави ако се ползват постоянно. Не се ли ползват заминават. Елементите в батерията се сменят и става практически като нова. Това обаче е при отишла си батерия.
                  Но две добри неща на едно място няма.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Винтоверт Parkside от Лидл

                    Всъщност, тия неща - интересно-хубавите, дето се продават в тоя магазин, не приличат на ментета.
                    За китайския им произход съмнение няма, обаче..

                    Преди време залетях да си купувам асс-зареждачка. Пуснах едно търсене из чичо Гошо, и от цяла европа ме налетяха мнения, които, общо казано, ме навиха да дам 40 кинта за джаджа, от която нямах остра нужда.

                    Е, купих си я, действително трудно, щото в магазина, дето ми е подръка, имаше три броя - рано сутринта..

                    Впоследствие, истерията около PMR станциите.
                    Също нямах никаква нужда от две станцийки за двайсе кинта, ама сутринта, отивайки на работа, колата сама зави към магазина. Купих си. Доволен съм - за 20 кинта - дечурлигата се забавляват отлично, под контрол са ми ( радиото ми не е от тоя магазин )

                    Това са резултатите от 3-4-5те посещения в тоя магазин, при все, че ми е на 100 м от вкъщи.

                    И според тия факти, тия юнаци имат някакво производство, в китай, естествено, но под някакъв качествен контрол, различен от ширпотребата.
                    И резултата е виден.

                    Винтоверт няма да си купя, щото не ми трябва - имам си. Но инак, вероятно не бих се замислил.

                    Така че, макар че, тия търговски вериги са ми силно антипатични, в някои моменти имат добри попадения.

                    Честито за придобивката!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Винтоверт Parkside от Лидл

                      Първоначално публикуван от dimich87 Преглед на мнение
                      Никел-кадмиеви батерии са хубави ако се ползват постоянно. Не се ли ползват заминават. Елементите в батерията се сменят и става практически като нова. Това обаче е при отишла си батерия.
                      Но две добри неща на едно място няма.
                      Колко струва да се сменят елементите на една батерия-с евтини и с качествени?
                      Cherokee WJ 4.0L- NP242
                      Honda Africa Twin XRV 750

                      Коментар


                      • #12
                        От: Винтоверт Parkside от Лидл

                        Аз днес си купих, че отдавна му се канех на тоя винтоверт. Мой приятел дограмаджия, след като му се беше развалил щатния Бош си беше купил същия и беше успял да монтира около 100 квадрата дограма с него. Още е жив, но вече не го ползва, тъй като си купи едни Милуоки - та. Днес след, като го пробвах реших да погледна батерията - останах приятно изненадан. Не е капсулован и след отвиване на 4 шестограма, какво да видя 4 броя 18650 на 3,7 волта. Чудесно даже и да се скапят след години смяната ще е безпроблемна.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Винтоверт Parkside от Лидл

                          Първоначално публикуван от kalinntv Преглед на мнение
                          Колко струва да се сменят елементите на една батерия-с евтини и с качествени?


                          Колкото цената на винтоверта ,около 70 пари ,преди три години сменях елементите на едно спарки ,закупени от магазин панда Б-с

                          пп Това за никел - кадмий
                          Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Винтоверт Parkside от Лидл

                            Това щях да кажа,че рециклиране на една батерия струва повече от машинката...
                            да не говорим ако сложиш качествени елементи,ще стигне и 100лв...
                            Дет' се вика-по-добре да изчакаш следващата промоция
                            Cherokee WJ 4.0L- NP242
                            Honda Africa Twin XRV 750

                            Коментар


                            • #15
                              От: Винтоверт Parkside от Лидл

                              Първоначално публикуван от kalinntv Преглед на мнение
                              Колко струва да се сменят елементите на една батерия-с евтини и с качествени?
                              Различно - за евтини, и още по-различно - за качествени...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X