Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • За такъв ли става дума https://www.shop.niteh.com/disk-za-f...ols-26826.html
    ​​​​​​
    ​​​​​​

    Коментар


    • Това не е за прав шлайф. Ще стане на лилъския 12V ъглошлайф. За дискчета с с захват 6 мм. и аз не съм открил производител,иначе за моя ползвам лидълските абразиви,ама много бият. В Ташев има барабанни шкурки и карбидни борчета,ама цените не ми изнасят.

      Коментар


      • жеко
        жеко коментира
        Редактиране на коментар
        Аз ги изправям с изравнителя абразивите , стягам шлайфа на масата и с изравнителя се изправят .

    • Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      Къде има аксесоари за правия им шлайф?
      имам предвид да не са на дремел или по скъпи
      За модела който на този клип ли питаш колега www.youtube.com/watch?v=xMxQfDcNxiw Ако е този съм решил проблема и съм много доволен. да ходя ли да снимам?
      "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

      Коментар


      • turtey
        turtey коментира
        Редактиране на коментар
        Този, да.
        Снимай, благодаря

      • KingofROAD
        KingofROAD коментира
        Редактиране на коментар
        А някой пробвал ли е пневматичния дремел на парксайд? Вчера си купиФ такъв от промоцията.

    • 30к оборота , диска трябва да е много малък, за да не се пръсне , затова и не намираш. Лидълските консуматитиви са гадни, бялото шмиргелче към шайфа работи . Има хубави борчета в продавалника, много злобно ядат желязо (не пробвай без очила ) .
      0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

      Коментар


      • Ето обещаните снимки. захватите за дисковете са ясни, втулките които се използват са от нож на машина за рязане на плочки. Точно пасват с вътрешния отвор на дискчето, а пък болта от захватите има калибрирана част, която пък е с размера на вътрешния отвор на втулката (всичко е толкова точно и стегнато, че няма никакво биене). Само от едната страна използвам втулка от другата обикновена шайба. Ако се използват втулки от двете страни диска не може да се стегне понеже е много тънък. Сряза с такъв диск е малко над 1мм. Иначе използвам тези камъни на Бъджет, не са лоши. От показаните четки не си купувайте (само захватите им са добри) вибрациите са невероятни.
        Прикачени файлове
        "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

        Коментар


        • turtey
          turtey коментира
          Редактиране на коментар
          Мерси. Ще погледна.

        • dido uzunov
          dido uzunov коментира
          Редактиране на коментар
          Току що видях че ги има в емаг, пишеш телени четки за бормашина, на цена 3,50 и 2,60 лв.....нещо такова. И втулка ще ти трябва. Ако не намериш пиши едно ЛС, ще измислим нещо

        • turtey
          turtey коментира
          Редактиране на коментар
          Благодаря

      • Коментар


        • dido uzunov
          dido uzunov коментира
          Редактиране на коментар
          Я дай близка снимка на захвата на жилото към шлайфа



      • Каква е разликата с това
        https://www.youtube.com/watch?v=M7jzbaq8ycI
        Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
        За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

        A1+

        Коментар


        • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
          ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
          Редактиране на коментар
          Не мога да цитирам предното мнение

        • turtey
          turtey коментира
          Редактиране на коментар
          В размера.
          Ако ти трябва малко, имам практически нов Райдер за продажба.

        • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
          ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
          Редактиране на коментар
          Благодаря , имам си малкото

      • https://www.aliexpress.com/item/3284...20b44c4dTlA15c

        Коментар


        • dido uzunov
          dido uzunov коментира
          Редактиране на коментар
          Стабилно изглежда. Как се захваща бронята на жилото неподвижно към шлайфа? Опашката на жилото ще се хване в цангата то е ясно, но за бронята трябва да се приспособи нещо май

      • Сдобих се с това.
        но пък дискове х10 са кът.
        Никак не е оферта да дебна кога ще има в лидъла.
        Онлайн намирам с 1.6 дебелина. Дали има и 1.0?

        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • dido uzunov
          dido uzunov коментира
          Редактиране на коментар
          Аз за това си взех 2 кутийки от Лидл, та за сега имам. 76мм диаметър с отвор 10мм. те са за големи обороти. Мисля, че на Дремел имаше някакви.

      • http://www.onlinemashini.bg/diskove-...-5-broq-/31576 тези намирам
        "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

        Коментар


        • Лидълските дискчета режат добре,купих две кутии и половината ги опуках, рязах CD и UD профили. Ако пуснат скоро ще се запася повечко. За този размер 76Х 10мм. има ли консуматив диамантинка за фаянс?

          Коментар


          • dido uzunov
            dido uzunov коментира
            Редактиране на коментар
            Имаше лидълски

        • https://www.onlinemashini.bg/karbide...ch-76-mm/44698

          От горния пост.

          Има и диамантени.

          Коментар


          • Такива карбидни имам лидълски,режат много добре дърво и пластмаса. Диамантени преди съм виждал на Bosch, но нещо сега не ги откривам никъде.

            Коментар


            • Просто си направете при стругар нови шайби с размера за износени стандартни дискове за ъглошлайф.
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • Някой има ли наблюдения за станцията за заточване? https://www.lidl-service.com/cps/rde...0PSS%2065%20B1
                Иначе казано, кухненски нож от дамаска стомана след заточване с нея ще бръсне ли отново?

                Коментар


                • agogov
                  agogov коментира
                  Редактиране на коментар
                  Става най-вече за бургии, отвертки и други шилки.
                  Заточване на ножове с машина тип шмиргел.....само за нещо много грубо и неотговорно.
                  Ако ножът ти е от дамаска стомана, само човек, който знае как се заточва!

                  ПП Имам такава машинка от доста време и я намирам за полезна.

              Активност за темата

              Свий

              Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X