Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Някъде назад по страниците са коментарите и размерите,където ги писах, но сега нямам време да ровя, довечера ще се опитам да открия страницата.
    Сега ги отктих 327 , 328 и 329 страница https://offroad-bulgaria.com/forum/%...%D0%BB/page327 .
    Последно редактирано от mitko 53; 16-12-19, 12:21.

    Коментар


    • Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение

      Незнам къде ще търся струг и стругар, ама ще се оправя
      Огледалце нямаш ли си?

      Коментар


      • Първоначално публикуван от bocho64 Преглед на мнение
        Огледалце нямаш ли си?
        Мбе, затрило се е нейде

        Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
        Някъде назад по страниците са коментарите и размерите,където ги писах, но сега нямам време да ровя, довечера ще се опитам да открия страницата.
        Сега ги отктих 327 , 328 и 329 страница https://offroad-bulgaria.com/forum/%...%D0%BB/page327 .
        Много благодаря, но линка ме води към тукашната страница (последната). Ако е възможно само номера на пост от който да започна да чета. Благодаря

        Коментар


        • Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение

          Мбе, затрило се е нейде



          Много благодаря, но линка ме води към тукашната страница (последната). Ако е възможно само номера на пост от който да започна да чета. Благодаря
          От пост 4901 до 4928.

          Коментар


          • Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение

            От пост 4901 до 4928.
            Жив и здрав, принтирах си я
            Ся да търся струг, със стругар и фреза и съм реди

            Коментар


            • turtey
              turtey коментира
              Редактиране на коментар
              Направи две-три-пет да има. Със сигурност ще е полезно

          • Дообрее, само да намеря някой със струг и фреза​​​​​​
            Troy-а е уникален изпръсках 3л. полиуретанов лак преди малко. Прави изключително фина мъгла, направо леее лака. Ще го пробвам на боя, но очаквам перфектно поведение.

            А втулчици ще направя, но сигурно м/у празниците или след тях, ще видим

            Коментар


            • коко келеша
              коко келеша коментира
              Редактиране на коментар
              Щом е с 1.4 дюза, няма да е проблемно и пръскането на боята. Според моя опит 1.4 е универсалния размер .

            • I.Stoyanov
              I.Stoyanov коментира
              Редактиране на коментар
              Аз с 1.0 дюза също пръскам боя, просто малко по-рядка я правя, когато цвета не е строго фиксиран. Щото иначе дава разлики. Но определено пистолета си заслужава 47-те кинта повече от лидълския

          • Излязоха първите клипове на новата колонна бормашина https://www.youtube.com/watch?v=z2Bmzx0cSTA . Интересно е в края на клипа (на 22,04) показват някаква брошура със съвсем друг дизайн(бошовски), същото беше и в сайта на Lidl.de., първия ден беше с бошовския дизайн и после смениха снимката с този модел. Иначе ето ги разликите с тази на Бош https://www.youtube.com/watch?v=ldwD6WWs5VQ .
            Последно редактирано от mitko 53; 23-12-19, 08:09.

            Коментар


            • Понеже се оглеждах за по-лека машина за рязане на тръби и профили, за разнасяне насам натам се огледах и в лидълската лентоотрезна. Самата машина ми се стори добре направена и след известно чесане около едни залежали бройки след примоцията, реших да взема една да пробвам. Като машинка, освен че е доста шумна (съизмеримо с флекса) от пръв досег забележки за момента нямам . Обаче всичко в долната част боядисано с черно е пълен т...ак , кълчи се във всички посоки и съответно е въпрос на късмет или много опит да се отреже нещо право .
              Пред дилема съм дали да я върна, или да я преработвам .
              Ако някой я иска да пише.
              0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

              Коментар


              • Днес направих първите проби на акумулаторния перфоратор, заедно с един на кабел Sparky BPR 241E. E, пробива си прилично, сравнително равностойно с такъв на жица 2,7J. Примерно на сиенитен блок(глиц с дебелина 12 см.) средно 19 секунди за акумулаторния към 16 за Спаркито на жица. Това усреднено от десетина засечки. Това с пробиването добре, но батерията се източи за десетина дупки в сиенит и 5 в бетон. Даже загяря, зарядното не искаше да стартира десетина минути. Добре че имам още 3 големи батерии,че доста дупки го чакат новото акумулаторно.

                Коментар


                • С какъв диаметър пробиваш ?
                  0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                  Коментар


                  • С 10мм., някакви китайци, първото му изпадна пластината още на първата дупка в камъка. Второто си проби към 25 дупки, засега е здраво. Ползвах едно свредло и за двата перфоратора.

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                      С 10мм., някакви китайци, първото му изпадна пластината още на първата дупка в камъка. Второто си проби към 25 дупки, засега е здраво. Ползвах едно свредло и за двата перфоратора.
                      Свредлата ти играят ли ? Защото аз взех два броя от въпросния перфоратор за да ги проверя, единия свредлата му играеха над допустимото, на другия изглеждаше нормално (пак играеха) но нали е SDS , нормално е да играе заради луфта на патронника нали ?

                      Коментар


                      • Не знам какво имаш в предвид дали играят, вериятно луфт в СДС заключването. При мене е на обратно, влиза плътно и много трудно се заключва свредлото, даже го лъжа напред-назад на ръка. Може проблемът да ми е в свредлата, имам само евтини китайци, разни Макити и Бошове отдавна ги потроших и сега карам само с евтини. Явно трябва да слагам по малко грес да се напасне СДС възелът.

                        Коментар


                        • Ако дупчиш в таванско положение, избягвай греста, защото след 2-3 отвора в захвата ще имаш готова шлайф паста.

                          Коментар


                          • Каква е идеята на този инструмент https://www.lidl.de/de/parkside-wand...saetze/p321475, че нещо не схващам? Явно е някаква циклачка, мислех че е само с шкурки, но на последната снимка виждам и диамантина за шлайфане на бетон .Правят впечатление ниските обороти -1900.



































                            PARKSIDE® Wand- und Bodenbearbeitungssystem, zwei wechselbare Aufsätze

                            Nennleistung: 1050 Watt
                            Leerlaufdrehzahl: 410–1900 U/min
                            Ø Schleifteller: 180 mm Zur Bearbeitung von Wand- und Bodenbelägen, Trockenbauwänden oder Holzoberflächen
                            Weitere Produktdetails
                            nur online


                            Последно редактирано от mitko 53; 01-01-20, 07:53.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X