Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от ceko45 Преглед на мнение
    Gedore, като марка не бяха ли сини. Тези са червени, дали е истинско Гедоре?
    Абсолютно реално и истинско Гедоре е, преди време Гедоре купиха Каролус, първо инструментите излизаха под името Каролус от Гедоре, после просто марката стана Гедоре Ред, демек червено и беше лансирана като хоби серия.В момента още се продават тук таме и инструменти Каролус.

    Коментар


    • https://www.gedore.com/en-de/linien-...OREproductline

      Коментар


      • Живея в Ремшайд , родният град на Гедоре , фабриките които произвеждат инструменти са навсякъде . Клещите на гедоре се произвеждат в Книпекс , чуковете и брадвите в Carl Aug. Picard GmbH . Има много такива примери . Не съм се интересувал и не мога да дам повече информация .
        По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

        Коментар


        • Имам Каролус и го взех на много добра цена и всичкото е едно към едно с другото ми Гедоре (синьото ). За мен са супер за цената си.

          Коментар


          • Привет, някой с коментар за шлайфчето което ще е в промоция.

            Коментар


            • Преди половин час излизам от Лидъл,и на входа един пич влиза с количка пълна с винтоверти, ъглошлайф и други с надпис Хилти....мина покрай мен ,изгледах го и си викам ,нещо съм слънчасал.........

              Това Лидъл в жк Тракия Пловдив
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • zik7777
                zik7777 коментира
                Редактиране на коментар
                Е стига де бива ли сега какво е това Хилти? Я дай малко инфо да налазим Лидл.

            • Другото интересно беше че утрешните неща,ги зареждаха към 16 часа ....можеше да се купят одеве....

              Имаше две гедорита или там....едното с куфар ,нещо не ми допадна модела,другото с мека чантичка и Г образен квадрат ,по ми хареса ,но камъните бяха до 12 ММ..
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • В Германия,пък има,онлайн акуперфоратор Макита,12V, намален на 200евра.

                Коментар


                • Чавдар (V93)
                  Чавдар (V93) коментира
                  Редактиране на коментар
                  Само дето сигурно ще е проблем да ти го доставят

                • zik7777
                  zik7777 коментира
                  Редактиране на коментар
                  Няма да е проблем, може да се проточи във времето но ще се достави.Почти изградих мрежата като се бях загледал в комплекта ключове.

                • Roninn
                  Roninn коментира
                  Редактиране на коментар
                  Тук модел 171 на макита 18 волта ,с ДДС е 287 лв. Ако не бъркам,мисля да взема един че всичките ни са бая мощни и падат плочки и т.н Ако пробиваме някакви декорации, бани и кухни.

              • За това става въпрос https://www.lidl.de/de/makita-akku-b...-akkus/p330887 модела не са посочили. Не че ми е притрябвал,но ми е любопитно колко струва същата комплектовка при нас?

                Коментар


                • Амперклещите някой вече пробва ли ги ?
                  Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                  Коментар


                  • Kirilpm
                    Kirilpm коментира
                    Редактиране на коментар
                    Аз не видях амперклещи?

                  • sek.1
                    sek.1 коментира
                    Редактиране на коментар
                    В брошурата са от 12.03 . Със сигурност вече съм ги истървал .

                • Взех ъглошлайф, че 6 са ми малко. Цял ден не съм го спрял. За сега е жив. Доволен съм.
                  За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                  Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                  Коментар


                  • коко келеша
                    коко келеша коментира
                    Редактиране на коментар
                    Тунингова ли му измисления предпазител или не ползваш такъв? Иначе може да вкараш 13" гума вътре и да остане място - адски неудобна работа. А дължината те ограничава в бъркането на терсене место

                • Много тъп ъглошлайф е това.На миналата промоция взех 3 броя ей така да ги пробваме,че се налага доста шлайфане по разни детайли.Умряха скоропостижно,а и са ни малки ни големи.Иначе на всичките или трябва да изхвърлиш предпазителя на което аз не съм фен.Или да го изрежеш на половина като на нормалните ъглошлайфи.
                  За тия пари толкова.Аз лично залагам на бош профи 1700вата и карат много.Като се ползват много на ниски обороти с четки и камъни дето баш им ебават мамата.
                  И пак карат много.
                  Относно амперклещите мислех да си купя,че нямам ама не сколасах.Утре ако ходя и има останали може да взема и споделя мнение.Ама не вярвам да се нещо чудно.Колко да покажат някаква консумация все трябва да са ги докарали,но точност....баах ли го.
                  Няма страшно в умирачката...
                  Страшното е да си жив!...

                  Коментар


                  • zik7777
                    zik7777 коментира
                    Редактиране на коментар
                    Таман се бях засилил да си взема.За малко хоби работа дали ще устиска.

                • Ходи го виж.За мен е неудобен и не става.Ама аз обичам като взема нещо да работя с него с години и да ми е удобно.Просто с някой неща не си струва компромиса.За теб може да е ок.
                  Няма страшно в умирачката...
                  Страшното е да си жив!...

                  Коментар


                  • Определено тоя флекс е странно недомислена. За сметка на това 1-Стренно се чувствам като режа с една ръка и 3 пръста. Обаче водя чертата много по право от колкото с кой да е от другите.2-Предпазите е ужас, но ми пази очилата много по добре от останалите. Мощност не му липсва. Редуктора чатърка стрнно, но не искам да го отварям за допълнителна грес, защото това със сигурност ще преебе рекламацията. За правене на брони(както е в случая) и за безотговорни дейности е ОК. За каквото не става имам други.Доволен.
                    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                    Коментар


                    • zik7777
                      zik7777 коментира
                      Редактиране на коментар
                      И на мен ми допада за хоби е идеален обзаведох се.

                  • Някой, преди месеци, се интересуваше кога ще пускат акумулаторната помпа и компресорче от Х20. Виждам ги в брошурата за събота 04.04.

                    Коментар


                    • zik7777
                      zik7777 коментира
                      Редактиране на коментар
                      Я дай линк моля.

                  Активност за темата

                  Свий

                  Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X