Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
    Каква е идеята на този инструмент https://www.lidl.de/de/parkside-wand...saetze/p321475, че нещо не схващам? Явно е някаква циклачка, мислех че е само с шкурки, но на последната снимка виждам и диамантина за шлайфане на бетон .

    E то си пише - за обработка (шлайфане) на стени, тавани и дървени повърхности. Има диск за грубо шлайфане, както и шкурки - за по-фино.

    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • Благодаря за превода! Така и не се научих на гугъл преводач. Значи нещо като ръчен жираф с опция за подове.

      Коментар


      • В описанието го дават за шлаифане на подове и стани,на дървени повръхности и на елементи за сухо строителство.Виждал съм да продават подобни уреди под названието "Зидарска фреза", та вероятно се ползва с диамантения диск,да заравняза грешки в зидарията,със шккурките-гипскартон и дърво.
        Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

        Коментар


        • Метчиците и плашките, които ще пускат от утре дали стават за нещо?

          Коментар


          • turtey
            turtey коментира
            Редактиране на коментар
            Вършат работа, взимай

        • Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
          Метчиците и плашките, които ще пускат от утре дали стават за нещо?
          Имам два три комплекта,вършат добра работа.
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • Значи ги отнасям, благодаря

            Коментар


            • Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
              Значи ги отнасям, благодаря
              Ще трябва да си търсиш точните свредла.
              Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

              Коментар


              • Първоначално публикуван от kbot Преглед на мнение
                Ще трябва да си търсиш точните свредла.
                Ако говориш за точни като размер, умножавам метчика по 0.8 и винаги става

                Коментар


                • turtey
                  turtey коментира
                  Редактиране на коментар
                  По скоро фи минус стъпката на резбата.
                  Така или иначе таблици в нета дал Бог.

              • Първоначално публикуван от kbot Преглед на мнение
                Ще трябва да си търсиш точните свредла.
                И точния струг, де

                Прочее, как се позиционира тоя комплект като цена?
                Преди много време си бях купил един чайнамейд подобен комплект, от който съм ползвал метчика М6 три и ли четири пъти...
                Получената резба клонеше към едисонова...

                Ама ще си взема едив комплект - с вярата в доброто.
                Пък и Дядо Мраз надали ще се сети точно метчици и плашки да ми подари..

                Коментар


                • Kirilpm
                  Kirilpm коментира
                  Редактиране на коментар
                  Ако търсиш най-добро съотношение цена/качество търси стари български метчици и плашки по битаците.Качеството е категорично по-добро от лидълските, цената както се договориш.За ползване 2 3 или 4 пъти лидълските ще ти свършат работа, по скоро ще се потрошат малките размери преди да се износят.Аз до сега метчик от М5 надолу не съм успял да бракувам заради нормално износване.За парите си направо са подарък.

                • Veni1
                  Veni1 коментира
                  Редактиране на коментар
                  Уважавам мненията ти, така че тая вечер ще се помоля на Дядо Мраз, и утре съм в Лидъла.

              • Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение

                Ако говориш за точни като размер, умножавам метчика по 0.8 и винаги става
                Получава се, ама почти.

                Номиналния диаметър минус стъпката * 1.5, за обикновена стомана.

                По колко ще умножиш зависи от материала - например за неръждавейка в общия случай свредлото е с по-голям диаметър, а заготовката за външна резба, с по-малък. Иначе пазаруваш често метчици и плашки, или защото се чупят, или защото свършват бързо и започват или да мажат, или да не искат да режат.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • Някой питаше за лидълдкия перфоратор на жица. В понеделник пускат онзи гърчавия, 1,2 J.

                  Коментар


                  • Купих си работната LED лампа, много ми хареса, голяма с въртяща се кука и магнити за захващане, с хубава докинг станция за зареждане, има си отделно зарядно, тествах я в мазето свети доста силно, със акумулаторна батерия е, препоръчвам я, купих и комплекчето за метчиците и плашки, прегледах го и за парите си е супер.

                    https://www.lidl.bg/bg/broshura/ot-2.../flyer/page/24

                    Коментар


                    • Kirilpm
                      Kirilpm коментира
                      Редактиране на коментар
                      Лампата за парите си е супер, от една година работя с нея, не знам какъв е диода на основната светлина но удря в земята всичките маркови фенери, които съм си купувал от магазините за авточасти.Единствения недостатък е че няма магнит в основата, за да стои изправена, но може да се преживее.

                    • Еделвайс
                      Еделвайс коментира
                      Редактиране на коментар
                      Относно това да стои изправена стабилно, може да ползваш докинг станцията и като стойка.

                  • To се очаква скоро да пуснат новата ламБа с батерия Х12 V Team https://www.lidl-service.com/static/.../323150_BG.pdf . Излезе интересен клип с бъговете в електрониката на новите Перформанци, предизвикани от ниските температури https://www.youtube.com/watch?v=HhnvkmeVTfA . Добре поне че перфораторът не влиза в тази група,поне в упътването не пише от 4 до 40 градуса(не съм забелязал да се инати да тръгне,но под 9 градуса не съм го включвал).
                    Последно редактирано от mitko 53; 03-01-20, 21:11.

                    Коментар


                    • Еделвайс
                      Еделвайс коментира
                      Редактиране на коментар
                      Видях ревюто за новата лампа, но има един минус за мен, продава се без батерия и зарядно, за да го ползвам трябва да имам от друга Парксайд машина и да е с такава 12В батерия, видях и сравнения с другия фенер и почти няма разлика при светенето им.

                    • Ясен
                      Ясен коментира
                      Редактиране на коментар
                      Под 0 градуса хич не им вервайте на тия литиеви батерии.

                  • Много бавно зарежда батерията тази лампа от четвъртък, 6-8 часа. Тази от Х12 би трябвало с батерия да я пуснат, гледам в Германия е 30 евро. Аз имам стария модел, с неподвижния рефлектор, батерията и зарядното са съвместими с тези на ъглошлайфа и винтоверта, менкам ги постоянно. Изкарва повече от 5часа непрекъснато светне на икономичен режим. Имам и 4Ah батерия,но там не съм засичал. Като забележки мога да спомена слабия магнит и само разряда на батерията ако седи пъхната в лампата, след две седмици е разредена докрай. От такова разреждане и друг се оплакваше във форума. Та батерията я държа или отделно, или включена през тънък найлон.

                    Коментар


                    • Привет, от скоро и аз се въоръжавам с техника от Лидл.Та да попитам дали има начин да се виждат промоции за по дълъг напред период.Интересуват ме комплекти тресчотки и ключове.

                      Коментар


                      • zik7777
                        zik7777 коментира
                        Редактиране на коментар
                        Айде оборудвах се.Пуснали са от днес комплекта.Изглежда прилично за хоби ползване ще е екстра.

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X