Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от Savov Преглед на мнение
    Да се надявам, че някой има за продаване такава лидълска фреза за канали. То избора и по другите магазини в ниския ценови клас е крайно беден.
    В олх има една, но е 170лв и предполагам без гаранция.

    Коментар







    • Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение

      В олх има една, но е 170лв и предполагам без гаранция.
      По-скоро нещата отиват към нова Gude 1700 за 200 лв. По-мощна, с по-големи дискове и с гаранция.

      Коментар


      • Първоначално публикуван от Savov Преглед на мнение






        По-скоро нещата отиват към нова Gude 1700 за 200 лв. По-мощна, с по-големи дискове и с гаранция.
        Имам такава,едно към едно, само че Meister Crat, вече пета година. Доста замазки и мазилки е нарязала, засега само пусковия бутон се наложи да поправям. Дисковете обаче са на привършване, трябва за потърся нови,не съм гледал за цени как са. Имай в предвид,поради бавните обороти, малко бавно реже, не трябва да се натиска много. Ползвам я с голямата лидълска прахосмукачка. При рязане по пода почти не пуши, но по стените, прахта пада надолу и си вдига пепеляк поносимо обаче.

        Коментар


        • Днес отидох да купя на пръв поглед много добре направена прахосмукачка за пепел с голям контейнер за 80лв.

          Натиснете снимката за да я уголемите  Име:1.jpg Прегледи:0 Размер:92.7 КБ ID:6526576

          Взех го и веднага реших да го тествам и почистя около касата на вратата в мазето от фин строителен прах, ронеща се от стената и от пода, каква бе неприятна изненадата като буквално за половин минута, като покрих площ не по-голяма от обикновена изтривалка за крака, веднага индикацията ми показва пълен резервоар и едвам дърпаше, отворих контейнера и какво да видя, вътре имаше фин прах като брашно колкото една кафеена чаша, на фона на огромния 18 литров контейнер и големия филтър, изобщо не очаквах така скорострелно да се задръсти филтъра, буквално за 30 секунди се задръсти, почистих филтъра и обратно в магазина като им обясних че изобщо не съм доволен от него.

          Писах на Калоян Драгозов, да ми прати оферта за истинска прахосмукачка за пепел например на Lavor или Керхер.

          Коментар


          • Аз мислех да я взема да си чистя работилницата и машините от стружнки, май няма да е

            Коментар


            • Имам такава от предишния модел. Върши си работата, за която е създадена - именно пепел около и от камината. Не че много у работила, но само два пъти съм раглобявал филтъра за да го чистя. Маже би просто не става за гипс и строителна пепел. Имам и една голяма Руби или нещо подобно, отнесе цял основен ремонт на апартамента с една смяна на филтри, беше над 400 лв.

              Коментар


              • Еделвайс
                Еделвайс коментира
                Редактиране на коментар
                Май това ще е проблема, как по-рано не знаех за уловката да монтирам допълнителен текстилен филтър и да видя как щеше да е...

            • Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
              Аз мислех да я взема да си чистя работилницата и машините от стружнки, май няма да е
              Сега научих че имало начин да се удължи времето без да се задръства толкова бързо филтъра, като е трябвало да купя и сложа допълнителен текстилен филтър и да го вържа със свинска опашка, така и иначе това ще го направя ако взема по-качествена прахосмукачка за пепел, така съм щял да си реша проблема.

              Така че ако искаш вземи я тази от Лидл, монтирай задължително текстилен филтър за големи прахосмукачки като за Керхер например и го стегни към тръбата от вътрешната му страна на контейнера със свинка опашка. А ако пак има проблем, то тогава можеш да го върнеш.

              П.С. Мисля да взема тази прахосмукачка, какво мислите за нея:

              Натиснете снимката за да я уголемите  Име:7258.jpg Прегледи:0 Размер:62.1 КБ ID:6526745


              Lavor Windy 120 IF

              Прахосмукачка за сухо и мокро почистване Lavor, монофазна 230 V/50 Hz, казан от inox, 1 обезшумен двустепенен мотор, мощност на мотора 1 400 W, охлаждане на мотора by - pass, вакуум 65 л/сек, ниво шум 75 dB(A), обем резервоарa 20 л, тегло 8 кг, филтърна защита-поплавък, анти-електростатично у-во standart, кабел 7,5 метра, произход Италия.

              Стандартна окомплектовка:


              Маркуч 2.5 м.
              Извит накрайник.
              Хромирана ф 35 мм удължителна тръба 2 х 491 мм.
              Плосък накрайник.
              Кръгла четка.
              Държач за накрайник за под.
              Накрайник за сухо почистване.
              Накрайник за мокро почистване.
              Малък накрайник 140 мм.
              Мултифункционален перящ се филтър.
              Захранващ кабел 7,5 м.

              Цена: 340 лева, какво мислите за тази прахосмукачка, при всички случаи ще и сложа допълнително текстилен филтър.
              Последно редактирано от Еделвайс; 11-11-19, 22:05. Причина: п.с.

              Коментар


              • Циклон филтър прави чудеса. Дъртия Самсунг е с такава приставка и лови прах от шкурена шпакловка.

                Коментар


                • Благодарение на колегата, Драгозов, поръчах тази прахосмукачка: https://www.argo-market.com/Products/Details/939

                  Към нея поръчах допълнително текстилни торби специално за Lavor, с нея ще мога да закачам и машините с които работя за да не вдигат прах и строителен боклук, като я получа и я тествам ще драсна ред.

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                    Благодарение на колегата, Драгозов, поръчах тази прахосмукачка: https://www.argo-market.com/Products/Details/939

                    Към нея поръчах допълнително текстилни торби специално за Lavor, с нея ще мога да закачам и машините с които работя за да не вдигат прах и строителен боклук, като я получа и я тествам ще драсна ред.
                    Да ти е хаЙрлия и да си я ползваш със здраве

                    Коментар


                    • Еделвайс
                      Еделвайс коментира
                      Редактиране на коментар
                      Благодаря

                  • И аз имам предишния модел, подариха ми я, че беше изнервила собственика си. Наистина много бързо се задръства. Решил съм да и присадя друг филтър. Някой правил ли го е това упражнение?
                    "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от dido uzunov Преглед на мнение
                      И аз имам предишния модел, подариха ми я, че беше изнервила собственика си. Наистина много бързо се задръства. Решил съм да и присадя друг филтър. Някой правил ли го е това упражнение?
                      Ако ще чистиш строителен прах, спокойно може да сложиш текстилна торба и да я захванеш със свинска опашка, а ако ще чистиш пепел, трябва да си абсолютно сигурен че пепелта е напълно угаснала и студена, че ако попадне въгленче на текстилната торба ще я пробие.

                      Не се сетих да го направя на лидълската прахосмукачка преди да я върна, та пробвай.

                      Коментар


                      • Аз си взех миналата седмица, за 75 пари - 25 литра, 1200 вата с хепа филтър( каквото и да е това ) , има мрежичка също .
                        някаква марка ... Зиксел
                        Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                        За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                        A1+

                        Коментар


                        • Хепа е тоалетна хартия пресована
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • https://www.lidl.de/de/parkside-metallbandsaege/p313246 От 14,11 достъпна само за онлайн поръчка за кратко време ..... И още нещо интересно https://www.lidl.de/de/powerfix-werk...-stahl/p289426
                            По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X