Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Някой вече пробва ли електрическия гайковер ?
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • От: Винтоверт Parkside от Лидл

      Първоначално публикуван от hakama Преглед на мнение
      Идеи за здрав преходник на 400Нм 1/2 за битове?
      Засега един Деволт от 15лв май ще пробваме.
      Става дума за сержаци - 180х7.5 (за бетон) но в греди се навиват и 180ката почна да изпушва.

      Някой знае ли къде се продават Щаубергер - доста здрави битове!
      Преди време, на Ситняково в Ротенбергер продаваха Юниор с доживотна гаранция. В момента даже нямам представа дали магазина все още работи.

      П.П. Такова нещо ли търсиш - https://unior.bg/6865/%d0%b0%d0%b4%d...%b5-12-190-12/

      Ама ако е това, цената е по две
      Последно редактирано от коко келеша; 08-10-19, 06:07.
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
        С две думи стария е по-добър?
        За тия пари е перфектен!
        Правиш си на струга един преходник мъжко-мъжко,мисля че беше М14 резбата. После си купуваш пластмасово казанче, има и по 4.50 от практикер

        п.п. ако си намериш казанче с мъжка резба още по-лесно - плЪг енд преЙ

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Малко извън темата, но същото казанче си закупих от Бургас преди 2 години от магазин за бояджийски принадлежности за символичната цена от 19лвИначе пистолета си работи и с метално, аз го взех от предната промоция, капачето беше хлабаво и леко стиснах с ръка горния край, за да стане елипса, сега влиза плътно и няма ядове.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
            ...другия подобно, ама отпред вместо с дюза с метална дълга тръба .
            С такъв едно време си миех колата - 4-5 бара от компресора и вместо казанче маркуч в кофа с вода.
            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
            Из "Златния телец"

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Минах през DeWalt да питам за преходник за импакта към 1/2.
              женско-женско 16 лв.
              мъжко-мъжко 24 лв.
              Но ме предупредиха "да внимавам", че се късат.
              Въпроса е: Как се внимава? И то като не мога да го напъна, трябва ли ми изобщо?
              Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Пробвах гайковерта , върши работа . 12 мм много ръждясал болт го скъса с няколко удара 27 мм гайка на джанта я разви без проблем но гайкара е стегната нормално с 80 см върток и на резбата е капнато масълце .

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от kbot Преглед на мнение
                  Минах през DeWalt да питам за преходник за импакта към 1/2.
                  женско-женско 16 лв.
                  мъжко-мъжко 24 лв.
                  Но ме предупредиха "да внимавам", че се късат.
                  Въпроса е: Как се внимава? И то като не мога да го напъна, трябва ли ми изобщо?
                  Ако говориш за лидълския импакт и преходник hex към 1/2 квадрат, повярвай ми не ти трябват.До тук скъсах един китайски два на Милуоки, два на Девалт и се отказах да го ползвам с камъни на 1/2.Впрочем с ударни битове ми върши прекрасна работа за запекли болтове, където иначе трябва да блъскам с ударната отвертка.Сега го позлвам с гедоре 1/4 до 14мм шестограм с обикновени камъни, до сега не е успял да ги строши.Иначе въшката има сила, неколкократно съм отвивал джанти с него, даже и една-две шайби на колянов вал успя да развие.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Аз ползвам преходник сета форм, мапъвал съм на неща, които не може да развие и не се строши. Машината е макита 165 нютона .
                    0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Ето нещо ново, най-вероятно предвидено и за тука https://www.lidl-service.com/static/.../322848_BG.pdf . Засега цена не мога да засека никъде. В упътването никъде не намирам да пише за размера на лентата. Гледам подобни машини ползват ленти 1140Х13мм.
                      Последно редактирано от mitko 53; 14-10-19, 06:33.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        https://photos.google.com/share/AF1Q...9uT3Z1VzZJZ3dB

                        Гайковерта в действие , 18 мм болтове доволно запечени от ръжда . Успя да развие 3 и загря след почивка разви още 4 , осмия се наложи да го режа . Доволен съм от машинката заслужава си парите въпреки че при по продължителна работа загрява .
                        Последно редактирано от жеко; 14-10-19, 21:11.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от жеко Преглед на мнение
                          https://photos.google.com/share/AF1Q...9uT3Z1VzZJZ3dB

                          Гайковерта в действие , 18 мм болтове доволно запечени от ръжда . Успя да развие 3 и загря след почивка разви още 4 , осмия се наложи да го режа . Доволен съм от машинката заслужава си парите въпреки че при по продължителна работа загрява .
                          Ти сериозно ли го взе за подръжка на такава машина ?
                          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                          A1+

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                            Ти сериозно ли го взе за подръжка на такава машина ?
                            Напълно сериозно , преди 6 години ми счупиха задното стъкло на пикапа и задигнаха инструменти главно Юниор и по малко на Гедоре за няколко хиляди , а сега " гедорето " от Лидл си седи в колата и никой не му обръща внимание .

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от жеко Преглед на мнение
                              Напълно сериозно , преди 6 години ми счупиха задното стъкло на пикапа и задигнаха инструменти главно Юниор и по малко на Гедоре за няколко хиляди , а сега " гедорето " от Лидл си седи в колата и никой не му обръща внимание .
                              Разбирам ... ЮСБ - юнайтед стейт оф балкан
                              Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                              За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                              A1+

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Фактите говорят,че на повечето монтажници дето сами си купуват инструментариума и са им разбивали поне веднъж колата се преориентират към по-евтини алтернативи.
                                Като те върнат няколко хиляди назад и викаш що им не ......майката.Купувам каквото ще върши работа пък колкото изкара.
                                А и марките не са това което бяха та .....
                                Няма страшно в умирачката...
                                Страшното е да си жив!...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X