Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
    Мислиш ли /сериозно/, че ще му, цитирам ,,умре" батерията Xteam?
    Имам два винтоверта, ъглошлайфче, перфоратор, сега гайковерт са батерии X team.
    Бормашинатавинтоверт, я имач от апрел 2017г. и си ползвам активно и безжалостно, услужвал съм на приятели, които нямат такъв инструменти и до момента, две години почти, след покупакта батериията / с която си дойде винтоверто/ не е и дала признаци за саморазряд и за ,,умиране"....
    Което си е истина, истина е!
    Не намирам причина да не съм сериозен.Х тийм от тези последните преди перформънса става въпрос.

    Първите батерии работят.

    Тези са ок



    Тези ми умират вече,не държат капацитет
    Последно редактирано от Roninn; 19-03-19, 18:40.
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Моята 2А от новите умря на третото зареждане.
      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Аз досега нямам нито една умряла, вчера взех гайковерта, до сега не съм имал лично мой гайковерт на батерии, а си е удобство.Миналата година единствения вариант, който ми хареса беше на Chicago Pneumatic с цена малко над 1000 лева.Лидълския не може да му стъпи на малкия пръст,но за тези пари 10 пъти да ми спести пускане на компресора и разкарване на маркучи, изкарал си е парите.За два дена работа успя да развие и стегне 8 джанти по 5 болта, два кардана, една подрама и един маховик и падна окончателно батерията, индикацията за заряда поне според мен е мижи да те лъжем, веднъж спре ли да свети зелено батерията пада за отрицателно време.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
          Аз досега нямам нито една умряла, вчера взех гайковерта, до сега не съм имал лично мой гайковерт на батерии, а си е удобство.Миналата година единствения вариант, който ми хареса беше на Chicago Pneumatic с цена малко над 1000 лева.Лидълския не може да му стъпи на малкия пръст,но за тези пари 10 пъти да ми спести пускане на компресора и разкарване на маркучи, изкарал си е парите.За два дена работа успя да развие и стегне 8 джанти по 5 болта, два кардана, една подрама и един маховик и падна окончателно батерията, индикацията за заряда поне според мен е мижи да те лъжем, веднъж спре ли да свети зелено батерията пада за отрицателно време.

          Какво очакваш от стока, струваща /за крайния потребител/ 140 пари?
          За мен е достатъчно, при спукана гума, да ми спести усилията по развиването на болтовете на алуминиевата джанта и многото навеждане.
          https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Това, което съм писал горе важи за батерията,като го взех от магазина.Предполагам че след зареждане ще изкара повече.За 140 пари направо е перфектен, единствения шанс да не ти отвие джанта е ако са я стягали преди това с по-корав гайковерт и са я стегнали на максимална сила, за мен е доста глупаво да пренатегнеш 5-10 пъти над заводската стойност едно резбово съединение, но доста хора го практикуват.

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Мдаа повечето затягат джантата да издържи страничен удар с влак, а предписанията са до 200 нм.
              На едната кола след шест месеца ми трябваше 1,5 метра тръба.
              Sent from my Nokia s fenerche

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
                Мдаа повечето затягат джантата да издържи страничен удар с влак, а предписанията са до 200 нм.
                На едната кола след шест месеца ми трябваше 1,5 метра тръба.
                Аз точно заради това в редките случаи, когато посещавам гумаджия не им позволявам да стягат. Вадя си динамометричния ключ от багажника и си стягам на 180нм (толкова са писали хората в книгата и сигурно има защо)
                I'm not Lost, I'm Discovering !

                088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
                  Мдаа повечето затягат джантата да издържи страничен удар с влак, а предписанията са до 200 нм.
                  На едната кола след шест месеца ми трябваше 1,5 метра тръба.

                  Нема по-универсален инструмент от ТРЪБАТА, с дължина 110-160 сантиметра! Това е нещо, като винкелО!
                  Затова в багажника, тЪрба, секогиш си носА!
                  https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
                    Аз точно заради това в редките случаи, когато посещавам гумаджия не им позволявам да стягат. Вадя си динамометричния ключ от багажника и си стягам на 180нм (толкова са писали хората в книгата и сигурно има защо)
                    И с 200 да ги стегнеш няма да ги заболи,въпроса е че редовно ги стягат с по 800 или колкото може да отдаде гайковерта.

                    П.С. С тръбата и заводския ключ на повечето коли/джипки ви пожелавам успех да развиете болт стегнат от гайковерт.На повечето леки коли ключовете са тънкостенна тръба с щампован в края шестограм и превъртат с поглед.Истината е или як кован ключ или ударен камък и твърдо рамо с тръба.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
                      И с 200 да ги стегнеш няма да ги заболи,въпроса е че редовно ги стягат с по 800 или колкото може да отдаде гайковерта.

                      П.С. С тръбата и заводския ключ на повечето коли/джипки ви пожелавам успех да развиете болт стегнат от гайковерт.На повечето леки коли ключовете са тънкостенна тръба с щампован в края шестограм и превъртат с поглед.Истината е или як кован ключ или ударен камък и твърдо рамо с тръба.

                      Не са проблем тея 20нм горница, проблема е, че машините им винаги са на макс и отделно някои не си правят труда да подкарат на ръка болта/гайката ами перкат директно с гайковерта. Сменявах веднъж шпилка заради точно такова затягане и от тогава не давам да ми стягат гумите.
                      I'm not Lost, I'm Discovering !

                      088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Аз не мога да разбера, всички ли се изджендриха, че без гайковерт не могат да си сменят гумата?
                        Кръстачка/ключ за гуми струва под 20лв и изисква малко мъжка сила, нищо непосилно, че да ме накара да нося гайковерт в багажника.
                        А кой ще качи гумата на задната врата

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                          Аз не мога да разбера, всички ли се изджендриха, че без гайковерт не могат да си сменят гумата?
                          Кръстачка/ключ за гуми струва под 20лв и изисква малко мъжка сила, нищо непосилно, че да ме накара да нося гайковерт в багажника.
                          А кой ще качи гумата на задната врата
                          Остави тази работа! Не сме джендъри, а просто искаме да свършим работа, бързо и удобно!
                          И в момента си държа дълга тръба в колата точно, за да развивам гуми. Удобството си е удобство, обаче.
                          https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
                            Остави тази работа! Не сме джендъри, а просто искаме да свършим работа, бързо и удобно!
                            И в момента си държа дълга тръба в колата точно, за да развивам гуми. Удобството си е удобство, обаче.
                            В този ред на мисли- лека и здрава тръба има във вратите на по-новите коли (странична защита) и с една такава идеално си стягам гайките на Ивекото.
                            Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
                            Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
                            Враца

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                              Аз не мога да разбера, всички ли се изджендриха, че без гайковерт не могат да си сменят гумата?
                              Кръстачка/ключ за гуми струва под 20лв и изисква малко мъжка сила, нищо непосилно, че да ме накара да нося гайковерт в багажника.
                              А кой ще качи гумата на задната врата
                              Е да, ама ако го правиш според ежедневната прогноза на времето или професионално с непрофесионален инструмент, ко пр'айм?
                              Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Гайковерта си го взех онзи ден и днес го тествах. Стягам един болт на джанта с гайковерт Dewalt 880m2 (много приятно малко гайковертче, на което му дават макс. въртящ момент 203NM) и после с Parkside-a настроен на 400НМ не можах да го отвия. Много малко не му достига да го отвие.

                                Въпреки това за 140лв мисля, че си струва парите и ще ми върши работа. Ще го оставя в една от колите ми да го ползвам вместо ключ за гуми.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X