Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    Водоструйка имаше вчера късно. Само че аз вече си имам такава и тя даже е вече за ремонт.
    Тази ме интересува изключително, заради теоретичната възможност сама да засмуква вода.
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Почти всяка една читава водоструйка го може това, независимо дали е електрическа или с някакъв ДВГ.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Не е само теритична възможността за засмукване от резервоар, а си е чист факт. Аз съм със стария модел, но май разликите с новия са само козметчни. Моята не съм я включвал към водопровода от както съм я купил (2 години). Редовно я ползвам да смуче от туби, шишета, а няколко пъти и от различни бидони - никакъв проблем, но винаги резервоара е по-високо от водоструйката и от маркуча потича вода преди да го зача за машината.
        Keep the shiny side up, all four on the floor and with any luck I will see you on the trail!
        Daihatsu Feroza F300 1.6 16V

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Да споделя за чистача за канали.Чудна работа свърши днес.Не се колебайте да си го вземете ако ви трябва.Върви си с преходник за керррррхрррр стандарта та всичко си става без проблем.
          Няма страшно в умирачката...
          Страшното е да си жив!...

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от Vani4a Преглед на мнение
            Не е само теритична възможността за засмукване от резервоар, а си е чист факт. Аз съм със стария модел, но май разликите с новия са само козметчни. Моята не съм я включвал към водопровода от както съм я купил (2 години). Редовно я ползвам да смуче от туби, шишета, а няколко пъти и от различни бидони - никакъв проблем, но винаги резервоара е по-високо от водоструйката и от маркуча потича вода преди да го зача за машината.
            Да де, и моята идея е захранването да е от 50-литров бидон с кран.
            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
            Из "Златния телец"

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Здравейте. Наскоро приятел ми сподели, че закупил от Лидл ножици за рязане на лозя/дръвчета, големи, сиви, с телескопична дръжка и с тресчотка. Чистихме една градина и ми хареса как работят. Хубаво, ама в нашия Лидл, няма... някой да е виждал такова животно да се продава?
              Ако е машина, нека бъде немска!
              XJR 1200
              ETZ 150
              Kawasaki Ninja ZX10R

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Сигурно ще я пуснат скоро. И телескопичната и лозарската си заслужават всеки лев. Работят супер.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Какво имаш в предвид с тресчотка? Ако е за намаляване на усилието при рязане, такива Лидл не са пускали. Ползвал съм такива от Aldi https://www.aldi-sued.de/de/infos/al...e-astschere-1/ , но много бавно се борави, иначе режат по- дебели клони.
                  Скоро купих този модел https://www.lidl.de/de/florabest-tel...o=also_clicked , но не съм най- доволен. По- неудобно ми е захапването при рязане, отколкото модела с прааво острие. Телескопичните дръжки също са малко сделани, доста хлопат. Старият модел с правото острие и закопчалките на дръжките отстрани https://www.lidl-service.com/cps/rde...BE%D0%BD%D0%B8 , си е много по- добър.
                  Последно редактирано от mitko 53; 09-03-19, 19:23.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Вчера в Дружба2 до Практикер имаше поне 5-6 водоструйки. Иначе инструменти винаги може да се намерят в Ст.Град там са фешън-хипстъри и не пазаруват отвертки.
                    После смерти плохие десептиконы попадают в Автоваз

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Пилите (6 бр 14лв) заслужават ли си? Понякога ми притрябва, а имам само за метал
                      Последно редактирано от hakama; 10-03-19, 11:39.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Машинката за точене на вериги дали ще я пускат скоро ? Това лято се очертава бая чистене на дървета .
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Плевен имаше 7-8 бр. Водоструйки В единият магазин.

                          TT
                          Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                            Машинката за точене на вериги дали ще я пускат скоро ? Това лято се очертава бая чистене на дървета .
                            Според сайтът с упътванията трябва да излезе скоро, някакъв модел fsg 85d1 https://www.lidl-service.com/cps/rde...0FSG%2085%20D1 . Предполагам до месец ще я пуснат, то сега почти всяка седмица има предложения за градината. Интересно е че вече доставчикът е друг OWIM, а не Grizzly, но консумативът е със същите размери 104Х22Х3,2мм, та може да се ползва от българския сервиз.
                            Последно редактирано от mitko 53; 10-03-19, 15:01.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Някакви отзиви за винтоверта които пускат утре?

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от jiko64 Преглед на мнение
                                Някакви отзиви за винтоверта които пускат утре?
                                Едва ли Ванга пише в форума..

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X