Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
    Рьом е Мерцедеса на патронниците,особено бързостягащите.
    Само че патронника не е такъв а най обикновен бързостягащ най вероятно от най тънката ламарина.
    0 8 76 36 8 542

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Рьом отдавна не слагат. Първите модели бяха с такива. Иначе имам такъв с Рьом патронник https://www.kompernass.com/index.php...tegory&path=95 .
      На Пърформънса, където скоро взех, също е метален партонникът, но не е Рьом. Иначе цъка и щрака при затягане.
      Последно редактирано от mitko 53; 28-03-19, 05:25.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
        Ще се пробвам на нисък старт.
        А за гайковертите какво ще споделите?
        Гайковертът ( онзи, който в ЛИДЛ България, пуснаха на 18.03.2019г.), НЕ става по основното си предназначение! Изпробвано, изпитано и....върнато след само 7 дни притежания. Винтовертът е МНОГО ДОБЪР!
        https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
          Само че патронника не е такъв а най обикновен бързостягащ най вероятно от най тънката ламарина.
          И въпреки това, патронникът на 20 волтовия винтоверт си е достатъчно добър и надеждно държи, било свредлоа, било битове. Ако нямах три винтоверта, пак щях да си го закупя.
          https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
            Гайковертът ( онзи, който в ЛИДЛ България, пуснаха на 18.03.2019г.), НЕ става по основното си предназначение! Изпробвано, изпитано и....върнато след само 7 дни притежания. Винтовертът е МНОГО ДОБЪР!
            Приятно гледане
            Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
            Ford Fiesta 1.4 Tdci

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              От видеото основно се вижда, че от 1/3 до половината мощност се губи в оригиналния накрайник. Зимата като предлагаха белите здрави накрайници за 25 лв., ми изглеждаше леко смешно, но явно нещата са малко по-различни, от общите представи за ударен накрайник/вложка...

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Днес от монтанския лидл отнесох предпоследната бройка адаптер за Х20. Учудва ме цената при нас, повече от два пъти е по- ниска от Германия https://www.lidl.de/de/parkside-akku...e-akku/p295451 . Пробвах го в режим фенерче с една 4Ah батерия, свети задоволитено силно, предполагам с нея ще изкара поне 12 часа, непрекъснато осветление.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
                  Гайковертът ( онзи, който в ЛИДЛ България, пуснаха на 18.03.2019г.), НЕ става по основното си предназначение! Изпробвано, изпитано и....върнато след само 7 дни притежания. Винтовертът е МНОГО ДОБЪР!
                  Колегата питаше за пневматичния гайковерт, няма как да има впечатления, днес му беше премиерата, съвсем нов модел е.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Днес си взех акумулаторно зеге, и изглежда доста масивно и след първите срезове съм приятно изненадан. Както и импакта на 1/4 така и този уред са качествено попадение от отбора на Х20


                    HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI ,05 163hp
                    VW PASSAT 1.9 TDI AFN ,98 110hp
                    Няма да е все така!
                    Нула две осмици 724 пет едно пет 1

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                      Колегата питаше за пневматичния гайковерт, няма как да има впечатления, днес му беше премиерата, съвсем нов модел е.
                      А, значи съм сбъркал! Аз имах шредвид АКУМУЛАТОРНИЯТ винтоверт от серияра X team!
                      https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                        Колегата питаше за пневматичния гайковерт, няма как да има впечатления, днес му беше премиерата, съвсем нов модел е.
                        Вчера си купих електрическия гайковерт и пневматичния също. Снощи сина ми ги ползва, за да сменя гуми. И двата гайковерта развиват безпроблемно болтовете на гумите на автомобила. Като пневматичния работи много по-бързо от електрическия.
                        Затягахме с електрическия на 150 НМ. След това още около 1/2 оборот на ръка със стандартното рамо на тресчотката /големия лидълски комплект/ с натиск от сина ми колкото може, не знам колко НМ са това.
                        Имам и стария пневматичен, който е много по-маломощен и не може да развива болтове на джанти.
                        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                          ... натиск от сина ми колкото може, не знам колко НМ са това.
                          180 Nm са приблизително 18 килограма на метър рамо. 400 Nm - 40 кг/метър рамо...

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от ceko45 Преглед на мнение
                            12v батерия на работната лампа и при мен се разреждаше за кратък срок, но започнах да я държа извадена от лампата и си стои заредена. Опитай и при теб.
                            Още веднъж благодаря за съвета! Преди десет дена заредих батерията на фул и я държах отделно от фенерчето. Днес проверих заряда, не е мръднал, светят ярко и трите диода. Явно проблемът не е батерията.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Някой да е мяркал някъде из София винтоверта за 125лв. , че днес патронника на 2-годишния ми такъв прещрака зловещо и ми се разпиля в ръката ?
                              Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                              Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Патронници под път и над път
                                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                                https://dvrbg.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X