Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    На мен 1500 ватовия ми изви брутално ръцете, а съм голям и якичък уж... като заклини в арматурен прът успя да изправи спиралата на лидълската бургия. Жалко, че не я снимах, а я метнах в кофата. Иначе машината много бой изяде от тогава, железна е за парите си.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Значи трябва да се регулира съединителя просто.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от Audi_V6 Преглед на мнение
        На мен 1500 ватовия ми изви брутално ръцете, а съм голям и якичък уж... като заклини в арматурен прът успя да изправи спиралата на лидълската бургия. Жалко, че не я снимах, а я метнах в кофата. Иначе машината много бой изяде от тогава, железна е за парите си.
        “Точно пък този, само че А1 https://www.lidl-service.com/static/...4/35391_BG.pdf , със сигурност има съединител, сработвал ми е при всяко заклещване. Екстра си е съединителят, никакво чупене на ръце и подобни, явно има нещо друго станало. То не виждам как ще мине TUV такава мощна машина, ако е без съединител. “
        Е на кой да верваме? На Митко лидъла или на ауди-то?
        Дизелов Jeep, не е Jeep.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Казвам го от личен опит, посочил съм и конкретния модел, закупен август, ако не се лъжа, 2015г. Сега няма, за единия спор, да седна да го разглобявам та да му снимам съединителя.
          Между другото излезе упътването и се изясни че гайковертът на кабел няма да ни огрее https://www.lidl-service.com/cps/rde...SSE%20450%20C3 . за сметка на него ще пускат акумулаторната прахосмукачка от Х20.
          Само където не мога да и се досетя за разумно приложение. В техническите данни пише 4Ah с бързо зарядно. Нещо са сбъркали, какво му е бързото на 120 мин. https://www.lidl.de/de/parkside-akku...rigPageSize=36
          Последно редактирано от mitko 53; 18-03-19, 06:36.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Как е положението с гайковертите, има ли достатъчно бройки или пак организиран дефицит с цел всяване на смут и паника в народа? [emoji1]
            I'm not Lost, I'm Discovering !

            088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Сутринта имах път през Перник и се отбих да взема пистолета за боядисване в един от тамошните лидъли, та в 8,45часа нямаше и следа от гайковерти. Възможно е и да не са зареждали. Пистолети имаше 6 бройки.

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
                Как е положението с гайковертите, има ли достатъчно бройки или пак организиран дефицит с цел всяване на смут и паника в народа? [emoji1]
                Аз си купих гайковерт от ЛИДЛ на ул. ,,Екзарх Йосиф". Имаше доволно бройки.
                https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  И как е отвива ли джанти

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Гайковерта е арен с цифрово управление на Н/метрите и светещи в зелено цифрички. Сега остава и да е със сила 400. Като отидох в Лидъла в Свобода в 7,45 ядец, дълбок стилаж и празно- само цената напомня. Касиера вика - преди малко продадохме последният...... Отивам до Обеля, новият- и там същото. И накрая реших да проверя и в Надежденският. Там 10 броя. Стилажа плитък и висок, но бройки бол. И понеже има, никой не ги взема, а само ги оглеждат. Я да са два......... ще става бой.
                    Брата на жената му трябвали три - два за цеха и един за него. Отива в Люлинският и там бой. Взема един и свършват. Питал управителя и оня изкарал от вътре още. И какво се оказа че истерия има и Лидлските МериН'джей нарочно я създават. Явно фирмена политика за да има интерес към марката и магазина Лидл.
                    На Екзарха, Надежденският и Люлинският имало, ама в последният с клизма.........


                    Първоначално публикуван от Krelion Преглед на мнение
                    “Точно пък този, само че А1 https://www.lidl-service.com/static/...4/35391_BG.pdf , със сигурност има съединител, сработвал ми е при всяко заклещване. Екстра си е съединителят, никакво чупене на ръце и подобни, явно има нещо друго станало. То не виждам как ще мине TUV такава мощна машина, ако е без съединител. “
                    Е на кой да верваме? На Митко лидъла или на ауди-то?
                    Колега вярвай на мене !!!

                    Истината е винаги по средата.
                    Във форум - "Направи сам" са казали колегите че съединителя се износва и машината става обикновен къртач. Аз съм отварял подобна машина с подобна цена. Но беше брандирана като Бош. Същият корпус и тнт. Отварях я точно заради износени зъбни колела от натегнат съединител. Вместо той да изпуска се бяха замазали колелата които предаваха въртеливото движение. Охлабих го и сработи, но трудно се настройва в равновесно положение. Имаше тема в същият форум и за този съединител и износени колела.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от kiossis Преглед на мнение
                      ...И какво се оказа че истерия има и Лидлските МериН'джей нарочно я създават. Явно фирмена политика за да има интерес към марката и магазина Лидл...
                      Колега, вЕрвай ми, нито един меринджей няма файда от скандали в магазина и стока скрита в склада и непродадена.

                      А че служителите не са стигнали или не са обърнали внимание на празния стелаж та да дозаредят стока си е пропуск и се случва на всякъде.
                      I'm not Lost, I'm Discovering !

                      088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Ми не го вярвам защото във всички магазини сигурно са изкарали около 10-15 бройки макс. А в Люлинският са изкарали по малка част очевидно с цел вероятно да запазят за вътрешни хора. Факт. Отделно няколко пъти съм изпадал в ситуация да купя уред и той да дефектира след седмица. На стилажа е имало много бройки които даже са залежали. Пример е зарядното в Кауфланд което след спиране на ток само се включва отново в режим. Върнаха ми парите, а зарядни нямаше и не ми го замениха. А аз исках това. Извода ми е че те умишлено изтеглят партидата по далечните складове извън София.
                        Целта е да изглежда че няма залежала стока. Която иначе ще се натрупа по стилажите и клиента да следи брошурите за конкретен уред за да го купи както стана и при мене. Така се купуват и куп странични неща виждайки ги в брошурата. А дали става бой в магазина за стока. Ами това си е до възпитанието на клиентите. Меринджеите само следват политиката на фирмата.
                        Последно редактирано от kiossis; 18-03-19, 12:16.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Я кажете помпите за гуми и за дюшеци стават ли, че ако стават ми трябват и двете?

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            И аз минах и взех един.
                            Имам и от по-малкия, на 1/4. Експлоатирам го ежедневно може би над година вече. Напоследък ми се стори, че силата му отслабва. Днес се хванах да го тествам. Нов болт М14 с гайка, якост 8.8. Започнах да стягам с динамометричния и да развивам с гайковерта. Започнах от 50 Нм, до 150 добре, после болта се прецака А таблицата на стената казва, че се стяга с 141Нм.
                            Та от малкия продължавам да съм доволен.
                            Големия го пробвах на завита на 150Нм гайка, започна да развива чак като го сложих на 300Нм.
                            Не се сещам да имам под ръка по-големи крепежи, а и динамометричен на 400 Нм нямам за пълен тест.

                            Коментар


                            • Инструменти от Лидл

                              Помпите не знам, но гайковерта мен ме устройва. Разви гайките на джипа, по динамометричен са стягани на към 180нм
                              На мен за това и ми трябва, да си развивам гайките на джантите и евентуално някоя и друга закучила се гайка. С такова чудо никога не стягам[emoji1] че после да не се псувам.

                              Едит: и на диското ги разви без проблем, а там последно един райдърски на ток само почукваше безпомощно като кълвач
                              Последно редактирано от mmtrance; 18-03-19, 12:46.
                              I'm not Lost, I'm Discovering !

                              088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от Krelion Преглед на мнение
                                Е на кой да верваме? На Митко лидъла или на ауди-то?
                                Изборът е ваш, както и отговорността И аз споделям лично мнение, нямам интерес нито да рекламирам, нито да “клепам” по машината. А с този ник съм по всички форуми от 15 години, ще взема да се преименувам поне тук... Казвам се Любо.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X