Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    [QUOTE=mmtrance;3432914
    Всичко е целенасочено с цел да се ръга народа в 6 сутринта пред магазина на опашка и да се бие за двете отпуснати бормашини...
    [/QUOTE]


    И за чий гуй се блъска народа?
    Само аз ли си мисля, че освен лигъл има и още поне 100 вида магазини в които има какво ли не. На цени и надолу и нагоре.

    А това за ""пуснатите' бройки - верно на гОлем соц. ми напомня.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
      Лидл и Кауфланд не са франчай в България.
      Лидл България е командитно дружество с ограничено участие на лидл Германия не ми се рови из заявленията и нормативната документация качена в търговския да проверя кой колко и какви правомощия има, но като цяло от нашенците си зависи количествата и цените (в определени граници).
      Идеята ми е, че никой не цели да създава дефицит и суматоха, просто не искат да се презапасяват и да им остават машини, щото разправията по връщането не е малка, а трябва да се освободи място до следващия четвъртък за следващата промоция.
      Също така г-н Тило Хартман едва ли всяка сутрин се буди с идеята как за следващата промоция трябва да прецака нашия колега, така че последния да не се добере до желаната машинария. И въобще в Щутгард много слабо ги вълнува кой как и колко е купил или не е успял да купи от тукашните магазини.
      За тях важното е да се продава стоката и да има клиенти в магазините. И даже е по-добре да "отсвирят" клиентите, които влизат в магазина само заради конкретната промо машинка и не взимат нищо друго. Такива клиенти не са финансово изгодни на веригата
      I'm not Lost, I'm Discovering !

      088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
        И за чий гуй ....
        Тоз въпрос към колегата, който обясняваше, че е отишъл 40мин преди началото на работното време, за да чака да отворят
        Аз това не бих си го причинил.
        Свят широк, пазар свободен, как ли няма да се ръгам и бутам и да пропилея час време в редене на опашка и то пред магазина само за да взема някаква умряла машина при положение, че срещу 5 до 10лв от горе ще ми я докарат до пред вратата (това ако се заинатя, че искам баш тая машина де) иначе и марки много и всякакви.
        I'm not Lost, I'm Discovering !

        088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от resistbody Преглед на мнение
          Аз ще връшам пистолета торнадо, за нищо не става и на 8 бара го пробвах днес... освежава но НЕ почиства...
          Та как става връщането ? казвам не ми хареса ли ? Да го мия ли ?
          https://www.lidl.bg/bg/Obsluzhvane.htm
          До 90 дни връщаш с касовата бележка. Ако просто "не ти е харесал" имаш повече шанс да го вземат обратно ако е във вид в който може да го пуснат отново в продажба. В твоя случай (не почиства) нещото си е направо дефектно, не работи по предназначение и няма значение в какъв вид е.


          Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
          Това за мен е гавра с потребителя, както е гавра, да обявиш дадена стока и сутринта, още при първия клиент, стоката да я няма
          Споко. Това си е нормална политика да се привличат клиенти в гадния неетичен капитализм. 'псолютно не е само в Лидъл, нито само в България. Правят го предимно евтините магазини, обаче, щото и да се гъбаркат с клиента, клинтът пак ще се върне там, нали цената е по-важна от обслужването. От друга страна Лидъл е хранителен магазин и не можеш да очакваш да е максимално зареден с бормашини, парочистачки и маратонки.


          Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
          ...типично БАЙ ГАНѝОВСКА РАБОТА, толкова българска постъпка! Масова постъпка!! Взимаш инструмент,ползваш малко, правиш се на ,,утЕпан" и им го връщаш здрав...
          Ганьовска работа - да, уникално българска - не... В наше село си връщат изкуствените елхи и украси след коледа, щото може. Връщането на боя също е хитър номер. Ама айде да не давам идеи


          Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
          Да, в 21 век, хора, в държава член на ЕС се бяха били на опашка за банани! Това през 2011г.
          При нас се бият в KFC за пилешки кълки, 2018г

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Да вметна само по драмата неземна:
            Има я само в София.
            Има само едно нещо което не съм си навил и не съм купил в магазина им и то е 4 ач батерия.
            Като всеки път съм се появявал в магазин между 9 и 11 сутринта. Тогава често имам промеждутък в който се държа за кайсиите.
            И все пак е Варна,някакъв приличен град се води на картата на държавата
            Батерията си я поръчах от бушона,тирбушона или квото там. Излиза 70 лв. с доставката.
            Sent from my Nokia s fenerche

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
              Да вметна само по драмата неземна:
              Има я само в София.
              Има само едно нещо което не съм си навил и не съм купил в магазина им и то е 4 ач батерия.
              Като всеки път съм се появявал в магазин между 9 и 11 сутринта. Тогава често имам промеждутък в който се държа за кайсиите.
              И все пак е Варна,някакъв приличен град се води на картата на държавата
              Батерията си я поръчах от бушона,тирбушона или квото там. Излиза 70 лв. с доставката.
              В София голяма част от клиентите на Лидл страдат от екзистенциална криза. От една страна са гъзари и им е под нивото да ходят в магазин за бедняци, от друга са си просто бедняци с претенции. Пресечната точка на това раздвоение на личността е промоция в лидъло което води до бой и ръганье.
              Лидълите в работническите квартали са малко по различни, но горе долу пак блъскане и бой за далаверата
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Не съм свидетел на изродията. Тук не съм виждал подобно нещо за каквото и да било от една простотия за плодове в метро през 2008 г. за банани или ананаси ли беше . Като оставя детето на училище понякога минавам и в 7,30 . Пракинга празен. Вътре редовно до 15 души. 3-4 зяпат машинки и инструменти, няколко ранобудни бабички си купуват нещо йовтино на промосия и двама -трима бачкатори си купуват нещо за ядене .
                Пълна количка с един -два продукта макната от един индивид не съм виждал никога.
                Sent from my Nokia s fenerche

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Ми те тия дето правят изродиите се преместиха в наше село.
                  Не знам само в Резервата как е но надали е по зле
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Кое е "резервата"?
                    Sent from my Nokia s fenerche

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Драмата с ограничените бройки и реденето на опашка преди отваряне, явно наЙстина е само в София. Тук по всяко време на деня можеш да си купиш от "ограничените бройки".
                      Но ми се е случвало изобщо да не заредят продукт от брошурата. Преди време дебнах да си купя мортадела. Попитах персонала и казаха, че въобще не са получавали, а не че се е свършила.
                      Your conscience is all you can take to your grave.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
                        Кое е "резервата"?
                        Родината на музовирите
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          РезервАт, с ударение на последната сричка.
                          http://severozapad.org/

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                            Ми те тия дето правят изродиите се преместиха в наше село.
                            Не знам само в Резервата как е но надали е по зле
                            Гръмиме се с пищовете,заран рано сабаалем, за Лидълските дефицити!
                            Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
                            Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
                            Враца

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от genadi.tsvetkov Преглед на мнение
                              Гръмиме се с пищовете,заран рано сабаалем, за Лидълските дефицити!
                              Тайно го подозирах
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Мнение на andreiS40
                                ...типично БАЙ ГАНѝОВСКА РАБОТА, толкова българска постъпка! Масова постъпка!! Взимаш инструмент,ползваш малко, правиш се на ,,утЕпан" и им го връщаш здрав...
                                Първоначално публикуван от Asteri Преглед на мнение
                                Ганьовска работа - да, уникално българска - не... В наше село си връщат изкуствените елхи и украси след коледа, щото може. Връщането на боя също е хитър номер. Ама айде да не давам идеи
                                Първия пост беше в отговор на мой пост, на който не отговорих, защото не счетох за нужно. Връщането на ползван инструмент само защото вече си си свършил работата наистина е отвратителна, но не вярвам наистина това да е "МАСОВА" постъпка. Ставаше въпрос, че всяка машина е с дизайн различен от предишния. Имам десетина машинки от Лидл и нито една от тях не е за основна (на практика са за евентуална) работа. Много е кофти, когато нова машинка за черезвичайни изпълнения те предаде. И тогава осъзнаеш, че нямаш идея къде ти е касовата бележка. Поне аз бих върнал тогава инструмент. Ако я знаех къде е.

                                Като се замисля - да свършиш работа с инструмент от Лидл, той да остане здрав, ... малко фантасмагория ми се струва. И това пък да е "МАСОВО" - съвсем.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X