Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    И аз го имам с горното, но нещо след няколко по сериозни пръскания, почна да му засича спусъкът, явно нещо е запекло. Доста въздух лапа, с около 300 литра на изхода, работи компресорът 50-50, 30 секунди работи, 30 почива, при настойка 4 атмосфери.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Пистолет с долно харчи мнооого повече въздух да знаеш !! И както казаха, като вземе да свършва прекъсва..
      Последно редактирано от resistbody; 12-02-19, 20:37.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Случвало ми се е да боядисвам стоманена греда, монтирана като трегер на плоча. Та този с горно беше много неудобен в случая, опира в тавана, а не можеш да го накланяш, че ще се разсипе боята.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
          И аз го имам с горното, но нещо след няколко по сериозни пръскания, почна да му засича спусъкът, явно нещо е запекло. Доста въздух лапа, с около 300 литра на изхода, работи компресорът 50-50, 30 секунди работи, 30 почива, при настойка 4 атмосфери.
          В спусъка има една пластмасова втулка,която не е устойчива на разтворители,разредители и се скапва, моя се скапа след няколко пръскания вероятно при почистването е влязъл разредител до там.Не знам дали не е правен само за водоразтворими бой.
          Трагичното не е смъртта, а животът, който
          хората живеят или не изживяват до смъртта си.
          Чарлз Буковски

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от stelio Преглед на мнение
            В спусъка има една пластмасова втулка,която не е устойчива на разтворители,разредители и се скапва, моя се скапа след няколко пръскания вероятно при почистването е влязъл разредител до там.Не знам дали не е правен само за водоразтворими бой.
            Имам го повече от година и е изпръскал повече от 50л. боя - всякаква. Никакви грижи, мие се като се кисне в разредител...


            Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
            Тоя с горното,за 25 лв.прави чудеса.
            Одаа, само му смених казанчето с пластмасово

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Предната серия тия с пластмасовото казанче се разкисваха отвътре от коресилин, тва последното с метално за сега държи. Естествено тия отпадъци стават за ограда или за грунд Има нормални китайски реплика за по 100-150лв дето вършат добра работа
              После смерти плохие десептиконы попадают в Автоваз

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Тая плазма с 40А дали ще може да резне 10мм желязо, че за 310лв ми се вижда добра оферта.
                I'm not Lost, I'm Discovering !

                088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Спрямо конкуренцията не съм сравнявал цената, но в Румъния беше 290 лева, а в Германия е 135 евро с доставката. Нас пак са решили да ни доят. Иначе по спецификация и дават за стомана 12мм. https://www.lidl-service.com/static/.../307722_BG.pdf . Това което се води комплект принадлежности https://www.lidl-flyer.com/c1354420-...372.1546412293 , сумарно, дали си заслужава 25 лева?

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Като прегледаш конкуренцията излиза, че тук даваш 100лв по-малко за едно и също. А този комплект поне за мен не си заслужава.
                    I'm not Lost, I'm Discovering !

                    088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Благодаря, спести ми 25 лева! Интересуваше ме най вече маркуча и бързите връзки.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
                        Тая плазма с 40А дали ще може да резне 10мм желязо, че за 310лв ми се вижда добра оферта.
                        На моята 40 А и дават 16 мм стомана да реже.
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          от 15 до 17ти има разпродажба в лидл Ломско шосе /София/

                          Разтегаемия работен фенер (или червения) за 25лв струва/т ли си? 250 лм

                          PS: Търся си и мини комплект за шир потреба /за 20-30лв/ инструменти за работата (за бойна готовност), та мисля това ида да ги видя, https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=20704 - но съм скептичен - предполагам ще са 3то качество.

                          PS2- ендоскопа пускан ли е преди - мнение?
                          Последно редактирано от hakama; 14-02-19, 08:57.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Гледам нов модел пневматичен гайковерт ще пускат скоро https://www.lidl-service.com/static/.../309892_BG.pdf , вече с 400Nm.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              https://www.youtube.com/watch?v=-WDUtLm6PFM ето някакво видео с плазмата, за жалост е на неразбираем за мен език.
                              Но ако не свършат още в 7 сутринта сигурно ще си взема една.
                              I'm not Lost, I'm Discovering !

                              088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                На италиански език е видеото. Иначе такъв груб срез става и с мощен електрожен, от едно времешното производство. Ако тази плазма не може да реже по-прецизно, няма много голям смисъл да се взема за 310 лв. За тези пари, че даже и за много по-малко, и мощен електрожен може да реже дебел метал от 2 см. по такъв много груб начин...
                                Мислех си, че за тези пари плазмата ще прави по-прецизни срезове, като при лазер, а то...
                                Последно редактирано от batVenci; 14-02-19, 12:32.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X