Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Някой може ли в крайна сметка да потвърди дали ъглошлайфчето от миналата събота работи с 4Ah банерия X12V TEAM?

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Да , работи.

      Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        И това само с изрязване на водачите? А аз имам ъглошлайфчето от мналата година. Дали е същото като цокъл?
        WG 2.7 CRD

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Миналогодишното ъглошлайфче не работи с 4Ah батерия X12V TEAM, въпреки преработката на новата батерия. Странното обаче е, че работи с 2Ah батерия X12V TEAM.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Toва ъглошлайфче е май като нулева кръвна група, на всички дава ток, а приема само от някои. Ето тука и с батерията на циркулярчето на иска да тръгне(на 10,05мин) https://www.youtube.com/watch?v=rRR3Be2Zlo0 . С тази пък на зегето работи https://www.youtube.com/watch?v=9v1HZrz8PGk (на 6,20мин). От хибридния импакт драйвър батерията пък не го задвижва https://www.youtube.com/watch?v=hFeDkkXG65A (на 8,05мин). С тази на лампата и винтовера издание 2016г работи, там вече лично съм пробвал.
            Последно редактирано от mitko 53; 01-06-19, 15:35.

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Търся ключ за пърформанс флекса, не е като на зеления...
              https://www.lidl.de/media/product/0/...0-li-a1--3.jpg

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от hakama Преглед на мнение
                Търся ключ за пърформанс флекса, не е като на зеления...
                https://www.lidl.de/media/product/0/...0-li-a1--3.jpg
                Спретни си едно ключенце. Те и без това повечето от магазина са кекави. Някъде имаше и тема и за раздвижен ключ от тоя тип. За 30мин си готов-по-яка планчица, две ролки(игли) от лагер, дупки и една заварка за дръжката. И всичко това с вездесъщия Вежен.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Съмнява ме в България да се намери резервен ключ, тука не подържали сервиз на OWIM. Като купих винтоверта Performance, питах на клиентския номер къде да търся втора батерия. Та ми казаха че нямат сервиз и рекламираните продукти с доставчик OWIM направо ги сменяли с нови или връщали парите. Не че и за продукти на други доставчици не правят така, но поне може да намериш отделно батерии, зарядни, торби и филтри за прахосмукачки и други консумативи. Та май вариантът за въпросния ключ е направи си сам.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Здравейте, имам мултитуул pamfw 12 A1 със зарядно като от снимката по-долу. Поблемът е , че зарядното спря да зарежда батериите, а покупката на ново такова обезсмисля уреда- искат му 40 лева. Като сложа батерия , започва да редува червена и зелена светлина. Разглобих и визимо по платката няма нищо нередно. Някакви идеи ?

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:parkside-li-ion-battery-Charger-PAMFW-12-Volt-B1-2.jpg
Прегледи:1
Размер:22.1 КБ
ID:5814814
                    2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                    Toyota Land Cruiser KDJ 125

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Момци,здрасти!
                      Извинявам се ама ще помоля за помощ!
                      На 16,06,2019 ще ми трябва акумулаторен ударен перфоратор.Имам си две батерии,една 2 и една 4 амчаса.От серията х тийм.
                      Случаят е че на 16-ти /неделя/ ще трябва да се отвори урнова касета за да се постави урната на тъщата.Плочата не е с винтове!Огледах я и според мен е лепена с нещо.
                      Проблема е в това че служителите от ЦСГ само отваряли урната и после ти дават плочата да се оправяш сам.Та идеята ми е да я направя с дюбели.
                      Ако не намеря машинка ще трябва да го лепя пак с теракол може би!
                      Аааа.......ще проверя дали може да се напишат имената на тъщата при поставена плоча,ако не,май ще трябва като е свалена да я нося за надписи!Ама не знам за колко време става!!!
                      Шантава работа...
                      Благодаря предварително.
                      От София съм.
                      п.п.Е ся гледам голямата батерия е PAP20A3
                      Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                      0888854582
                      Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                      Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Червен залено май е проблем в батерията.Нямаш ли втора за проба
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                          Червен залено май е проблем в батерията.Нямаш ли втора за проба
                          На същото мнение съм.
                          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
                            Момци,здрасти!
                            Извинявам се ама ще помоля за помощ!
                            На 16,06,2019 ще ми трябва акумулаторен ударен перфоратор.Имам си две батерии,една 2 и една 4 амчаса.От серията х тийм.
                            Случаят е че на 16-ти /неделя/ ще трябва да се отвори урнова касета за да се постави урната на тъщата.Плочата не е с винтове!Огледах я и според мен е лепена с нещо.
                            Проблема е в това че служителите от ЦСГ само отваряли урната и после ти дават плочата да се оправяш сам.Та идеята ми е да я направя с дюбели.
                            Ако не намеря машинка ще трябва да го лепя пак с теракол може би!
                            Аааа.......ще проверя дали може да се напишат имената на тъщата при поставена плоча,ако не,май ще трябва като е свалена да я нося за надписи!Ама не знам за колко време става!!!
                            Шантава работа...
                            Благодаря предварително.
                            От София съм.
                            п.п.Е ся гледам голямата батерия е PAP20A3
                            Имам Лидълски - може и да свърши работа.
                            Обади се о877 517965. Пенчо.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                              Червен залено май е проблем в батерията.Нямаш ли втора за проба
                              ъъъ.... странна работа. И на двете батерии ми го прави ?! Не вярвам да са издишали по едно и също време, пък и двете работят на доизчерпване- има още малко ток в тях.
                              2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                              Toyota Land Cruiser KDJ 125

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от Vladislav Kostevski Преглед на мнение
                                ъъъ.... странна работа. И на двете батерии ми го прави ?! Не вярвам да са издишали по едно и също време, пък и двете работят на доизчерпване- има още малко ток в тях.
                                Скоро си бачкам с една батерия 2аН , свалям , щракам в зарядното да живне и както до преди 20 сек. си бачкаше просто от веднъж умрЕ
                                Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                                Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X