Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от M.A.K. Преглед на мнение
    Отнесох едно импактче, че най-оправдано ми се видя, особено предвид че и без това имам една 2Ah батерия, дето по-рядко се ползва. Тествах го набързо, добре се представя. Целият се затопли осезаемо за доста кратко време, което нямам идея дали е нормално. Ще съм благодарен, ако някой колега от форума сподели мнение, как е при неговата бройка.
    Една страница назад бях пуснал клип за сравнение на двата импакта 18В и 20В. На последното препятствие 20в-то изпуши накрая. Струва ми се странно, и дори се радвам ,че моят е 18 волтовият и за сега е чук.
    Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
    Ford Fiesta 1.4 Tdci

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      За твоят най- голямата батерия е 2,6Ah и в България никога не е продавана. Тези по 1,5Ah се намират по 40 лв.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Аз успях да взема ъглошлайфа, но преди обяд го върнах, защото блокировката на шпиндела не захващаше. За съжаление вече бяха свършили и не можах да го заменя с друг... Ходих в два магазина и нямаше.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Е, таман ще чакаш безчетковия с 5 Ah батерия!

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Днес взех импакта и 4Ah батерия,работи добре и с двете,но като се натовари изключва,като се стисне рязко спусъка не тръгва.Предполагам че е дефектна бройка и има проблем в ротора или в самия ключ,ще го понапъна малко и ако не се оправи им го връщам.Кофти е че едва ли ще искат да го ремонтират и едва ли ще има бройки за замяна,най-вероятно ще върнат парите,а днес беше голяма борба най-вече за импакта и малкия шлайф.

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Настоявай за ремонт. На мене миналата година искаха да ми върнат парите за ъглошлайфа, но се заинатих и след месец ме снабдиха с нов.

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Забелязах нещо странно току що докато си играя с машинката.С 4Ah батерия заредена напълно като стисна рязко спусъка изключва,като го стисна малко по-плавно,работи.С 2Ah го няма този ефект.Обикновения 20в винтоверт тръгва без проблем на макс с която и да е от батериите,странна работа.Въпроса ми към хората които са го позлвали дали под голям товар е нормално да изключи,като обикновените винтоверти или трябва да чука докато не се освободи спусъка,моя като потрака 5-10с и спира после като го натисна пак си трака,но нямам подходящ преходник 1/4hex към 1/2 квадрат за да го натоваря добре.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от gucko Преглед на мнение
                  Дааааа, щеше да е прекалено 4AH за 30-на лева .
                  Пак е по-добре от 40лв. Но май само на място се продават, не и онлайн. Видях и Нутрибулет някъде на смешни пари...

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
                    ...подходящ преходник 1/4hex към 1/2 квадра
                    За ударните инструменти почти няма подходящи преходници. Ефективността им силно спада от хлабините им.

                    Затова и по-горе написах че нютоните им са относителни.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
                      Забелязах нещо странно току що докато си играя с машинката.С 4Ah батерия заредена напълно като стисна рязко спусъка изключва,като го стисна малко по-плавно,работи.С 2Ah го няма този ефект.Обикновения 20в винтоверт тръгва без проблем на макс с която и да е от батериите,странна работа.Въпроса ми към хората които са го позлвали дали под голям товар е нормално да изключи,като обикновените винтоверти или трябва да чука докато не се освободи спусъка,моя като потрака 5-10с и спира после като го натисна пак си трака,но нямам подходящ преходник 1/4hex към 1/2 квадрат за да го натоваря добре.
                      Е ся пробвах......и при рязко и при плавно натискане си тръгва /работи/!!!
                      Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                      0888854582
                      Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                      Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Благодаря за пробата,колега.Най-вероятно моя е дефектен.

                        @Ясен По-скоро не издържат на зора,този Hex стандарт е слабичък като размер на шестограма,а 180 нютона,дори и половината от тях да са истина никак не е малко.При пневматичните инструменти с удар също има доста голям луфт,особено след години работа и с нищо не им пречи на удара,просто там размерите на квадрата са по-удачни.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от meneldor Преглед на мнение
                          Айдее батериите се появиха "там" по 85лв. Ъглошлайфа даже са го пуснали с батерия за 220лв
                          Че макитата бодито е 200 с фактура и ДДС?
                          В момента има батерии 2 ah. и един брой импакт в жк.Тракия
                          Последно редактирано от Roninn; 14-06-18, 19:00.
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Аз скъсах един шестограм китайски към 1/2 . Не издържа и 5 сек. С един дълъг бит преминах през 8/8 греда и завих винта в масата отдолу.
                            Много мощен инструмент. За шлайфа нямам наблюдения все още.
                            Отново е виновен Ронин.
                            Sent from my Nokia s fenerche

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Аз си закупих тояа което бях решил - акумулаторната отвертка и комплект тресчотъчни ключове.

                              Ключовете са идеални.
                              Отверката е по-интересна. Имам друга киято е с преработен пакет от батерии 3000мАч литийево йонни. Уж е 4Нм, но няма нищо общо с лидълската. На 4та степен на съединителя завива винтове 3.5х50 в чамова греда като пирон в кисело мляко. Подминава даже главата и пропада навътре. На максимална степен с бит в патронника с клещите немога да го удържа . Това е непосилно за другата ми. Сложих го да се зарежда че беше почти на червено батерията. Ще си поръчам съвсем скоро една читава самсунг 3000мАч и ще си ѝ давам газ

                              Иначе в "нашия" лидъл имаше от всичко по много с изключение на 4А.ч. Батерии.


                              Поздрави!

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Като става въпрос за преходници за импакт се сещам че скоро гледах в железарията Кадемлия в София комплект преходи от шестогам 1/4 към квадрат 1/4, 3/8 и 1/2 за около 12 лв. При следващото посещение мисля да ги взема.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X