Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
    Вероятно от "склада" ,. Аз имам и някакви 4мм.
    Аз имам всякакви вкл и 2 кв.мм и 4-ки и 6 -ци ,но точно 3 нямам

    Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      В Германия пускат ново боди на ъглошлайфа от серията Х20 https://www.lidl.de/de/parkside-akku...-li-b2/p280179 . Гледам вече поставената батерия седи под ъгъл, а не напречно, както на предния модел, спрямо тялото. Това сигурно да не я удрят искрите, както ми е направило впечатление. Има и реглаж на оборотите, а пусковият бутон е разположен отгоре. Само не знам защо бълват нови разновидности на Х20, като се очаква безчетков ъглошлайф от серията Performance.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Защото са го поръчали при друг китаец.

        И за да не го оставя народа да седи прав, че пада и чупи дискове.
        Последно редактирано от Ясен; 02-06-18, 07:40.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Може и друг да е китаеца, Х20 ги доставя Kompernass. За тази новата серия Performance, досега не е излязло упътване, да се разбере кой ги доставя.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Ясно е вече и кой ще ги доставя, оказва се OWIM, досега само ръчни инструменти доставяха. Добрата новина е че ще пускат винтоверта Performance и при нас http://www.lidl-service.com/static/1.../289749_BG.pdf , мултикътъра и батерията няма за нас. Мен точно верта ме интересува. Предпочитах да е ударен, но засега е това.

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Оказва се, че голямата батерия ще е 5Ah, което е супер.

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                И най-после безчетков двигател. Отдавна съм писал че там е истината, прави огромна разлика.
                Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Ми...чакаме... Ще видим колко "огромна" разлика прави. Не вярвам да е чак толкова. Ще имам база за пряко сравнение с четковия еквивалент.

                  ПП: Бях се засилил да го пазарувам от Германия, ама кухите лейки искат и адреса за фактура да е немски. А с асистирано пазаруване не ми се разправя.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Повечето ми Макити, натоварените инструменти като флекс, ръчен циркуляр, мощна бормашина, ударен гайковерт, перфоратор нарочно съм купувал безчеткови, разлики много и важни. При ръчния ми малък трион съм съгласен че не е толкова важно, той е четков. Нека Ронин да каже покрай новите му Де Валт-и.

                    Приемуществата са, компактност и мощност плюс ниска консумация недостижими за четков двигател заедно със супер надеждност. Намотките на Статора са дебели и яки, невъзможно да изгорят. Ротора е магнит, остава само да е изпипана електрониката, но при Макита това явно е решен въпрос защото в eBay масово се продават утрепани от работа машини които работят.
                    Последно редактирано от disko04; 04-06-18, 11:29.
                    Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      При тях безчетковите и четковите са съвсем различен клас инструменти със съвсем различна цена. В случая ще сравняваме еднакъв клас инструменти на близка цена.

                      Ще видим де. Дано успея да се сдобия с новото. И от старото съм доволен засега, но получи доста луфт в шпиндела и не знам още колко ще изкара. В интерес на истината не помня в началото дали беше същия или по-малък - просто снощи ми направи впечатление че е доста.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                        При тях безчетковите и четковите са съвсем различен клас инструменти със съвсем различна цена. В случая ще сравняваме еднакъв клас инструменти на близка цена.
                        Четковите вече ги приключват, те и механично са по сложни и трудни за производство.
                        Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от M.A.K. Преглед на мнение
                          Оказва се, че голямата батерия ще е 5Ah, което е супер.
                          Това пък откъде го изрови? Аз никъде не го намирам.
                          A , извинявам се, прочетох по- задълбочено упътването, явно нямат бързо зарядно за 5Ah, 95ватовото го зарежда за 90 минути.
                          Последно редактирано от mitko 53; 04-06-18, 14:15.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Днес купих две каски за дърводобив и косене. Тази която е за мене и се мъчих един час да монтирам юлара към каската, в упътването има само някаква схематична снимка в малък мащаб. Оказа се че китайците са грешно сглобили юлара, всичко е обърнато наопъки. Отворих и тази за братчеда, същото грешно сглобяване. Сега като захлади малко ще я пробвам в действие на дървата.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Четейки упътването на новия Performance прочетох и най- важното, гаранцията е вече 5 години!

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                                Нека Ронин да каже покрай новите му Де Валти
                                Разбира се.Освен изброените неща,безчетковите имат по дълъг рънтайм от четковите при еднакъв капацитет и напрежение.Безчетковите запазват и въртящия (почти) момент при целия диапазон на оборотите.





                                Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk
                                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                                https://dvrbg.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X