Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Интересен апартамент пълен с полезни идеи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Интересен апартамент пълен с полезни идеи

    http://www.youtube.com/watch?feature...&v=PD-Kwn6y6G4

    Някой може да почерпи полезна идея от видеото.
    Всеки трети е шести

  • #2
    От: Интересен апартамент пълен с полезни идеи

    Страхотно местенце, съседите румънци са се постарали, евала.

    Защо да плащаш половин милион за триста квадрата жилище ако с осемдесет постигаш същия комфорт, суперско и много мъдро, мерси за споделянето
    Бъдете живи и здрави!

    Коментар


    • #3
      От: Интересен апартамент пълен с полезни идеи

      Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
      ...
      Защо да плащаш половин милион за триста квадрата жилище...
      Защото имам пет кашона прави елементи за аутобан, а само две дъги.
      Издъних се на Тюринг теста

      Коментар


      • #4
        От: Интересен апартамент пълен с полезни идеи

        Това става само за показване. Нормален човек не може да издържи да живее така повече от два месеца. Освен това някъде надолу в коментарите се споменава цифрата $350000 за обзавеждането, което не е толкова далеч от половината на милиона...

        п.п. Хареса ми разтегателната маса
        Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

        Коментар


        • #5
          От: Интересен апартамент пълен с полезни идеи

          Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
          Страхотно местенце, съседите румънци са се постарали, евала.

          Защо да плащаш половин милион за триста квадрата жилище ако с осемдесет постигаш същия комфорт, суперско и много мъдро, мерси за споделянето
          само че отново за половин милион
          Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

          Коментар


          • #6
            От: Интересен апартамент пълен с полезни идеи

            Детайлите колеги, там е истината, гъзето е инвестирал шестцифрена сума само в епълски техники и мултимедия, дървенията, каквото и да ми говорите, може да се изпълни в европа за петцифрена сума, цената на квадратен метър жилищна площ в европейска столица струва четири цифри в евро, спестиш ли от площ спестяваш поне 40 процента като цяло, и неовото жилище надали има педесет квадрата, обективнопогледнато това е бъдещето за хора с ограничен бюджет и неограничено въображение...
            Бъдете живи и здрави!

            Коментар


            • #7
              От: Интересен апартамент пълен с полезни идеи

              Хубаво апартаментче, но до момента в който не дойде някоя мацка и ще трябва мястото за гости да се превърне в гардероб
              Hyundai Galloper 3.0 V6

              0885 44 60 16

              Коментар


              • #8
                От: Интересен апартамент пълен с полезни идеи

                Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                ...това е бъдещето за хора с ограничен бюджет и неограничено въображение...
                Отдавна не бях чувал по-модерен вариант на "Сиромах човек - жив дявол"

                Остава обаче елемента "Сиромах", който автоматично отговаря и на "Защо да даде толкова като може една трета от толкова". Не е трудно: Защото няма толкова. А вероятно и за една трета от толкова се е изцедил.

                Иначе схемата остава валидна и за 300м2 апартамент - защо да не си го взема, да си го обзаведа пак при тия, и да го направя екивалент на 1125м2 апартамент ?
                Издъних се на Тюринг теста

                Коментар


                • #9
                  От: Интересен апартамент пълен с полезни идеи

                  Аз лично в това не бих живял, но има интересни неща, които да се взаимстват при оптимизиране на пространството в дадено жилище.
                  Всеки трети е шести

                  Коментар


                  • #10
                    От: Интересен апартамент пълен с полезни идеи

                    Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                    Иначе схемата остава валидна и за 300м2 апартамент - защо да не си го взема, да си го обзаведа пак при тия, и да го направя екивалент на 1125м2 апартамент ?
                    Щот няма смисъл
                    Идеята да имаш отделна спалня е в това сутрин да станеш, да се облечеш и... да затвориш вратата. Приложимо и за останалите помещения с типично предназначение. Като се проектира къща се почва от условното деление на "ден" и "нощ" и целта е да нямат излишни преплитания. Ако за тия пари това беше напълно автоматизирано и се командваше само от i-...сиктира, бих го разбрал (макар че пак едва ли ще го одобря). Пак казвам - нормален човек на втория месец ще забрави за падащото легло и ще почне да дреме на диванчето.
                    Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Интересен апартамент пълен с полезни идеи

                      Нищо непознато, от години правим подобни неща. Да не кажа, че някои от механизмите които използваме са по-добри.
                      Разбира се не се е налагало да се прави всичко накуп, не е рентабилно...все пак филмчето вероятно е рекламно.
                      Който има желание мога да му направя всяко едно от нещата в него, а и някои други.
                      И да Ви кажа, за мое съжаление, цените са много, много, ама много под 300 000...

                      Коментар


                      • #12
                        От: Интересен апартамент пълен с полезни идеи

                        Аз в такъв апартамент не бих преживял и един ден.
                        Ебати подредбата.У дома вечно си е бомбандировка .
                        Сигурно ще се изтрепем из разни отворени шкафове и врати.
                        Не ме кефи никак.
                        Не си давам къщурката за 20 такива .

                        Коментар


                        • #13
                          От: Интересен апартамент пълен с полезни идеи

                          Първоначално публикуван от artefekt Преглед на мнение
                          Нищо непознато, от години правим подобни неща. Да не кажа, че някои от механизмите които използваме са по-добри.
                          Разбира се не се е налагало да се прави всичко накуп, не е рентабилно...все пак филмчето вероятно е рекламно.
                          Който има желание мога да му направя всяко едно от нещата в него, а и някои други.
                          И да Ви кажа, за мое съжаление, цените са много, много, ама много под 300 000...
                          А качеството ти какво е?Предстои ми горния етаж да го пригодя за живеене, но поради това, че е по-малък от долния и разположението на стаите(които са и по-малки) е кофти, мисля на места да се приложат разни хитрини с механизми за да има повече въздух и пространство.Идваш, мериш, казвам ти какво искам, а от теб очаквам цялостен проект и качествено изпълнение.И къде мога да видя неща създадени от теб?
                          Всеки трети е шести

                          Коментар


                          • #14
                            От: Интересен апартамент пълен с полезни идеи

                            Мене също не ме кефи такова обзавеждане. Когато живеехме в един апартамент с щерката, голямата стая "функционално" беше разделена на дневна и спалня. Там направих легло, което при нужда (гости и т.н.купони) се прибира вертикално в шкаф и ставаше като продължение на секцията.
                            ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                            Коментар


                            • #15
                              От: Интересен апартамент пълен с полезни идеи

                              Първоначално публикуван от ПрофесионалистА Преглед на мнение
                              А качеството ти какво е?Предстои ми горния етаж да го пригодя за живеене, но поради това, че е по-малък от долния и разположението на стаите(които са и по-малки) е кофти, мисля на места да се приложат разни хитрини с механизми за да има повече въздух и пространство.Идваш, мериш, казвам ти какво искам, а от теб очаквам цялостен проект и качествено изпълнение.И къде мога да видя неща създадени от теб?
                              Ми де да знам, работя това от 93г без никаква реклама и търговски обект...само на доволни клиенти

                              П.П.Ако имаш сериозни намерения, пиши ми на лични.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X