Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къщата 2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Къщата 2

    Красота!
    Your conscience is all you can take to your grave.

    Коментар


    • От: Къщата 2

      Става все по хубава, и по уютна респект!

      Коментар


      • От: Къщата 2

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4378.JPG
Прегледи:1
Размер:91.9 КБ
ID:5603950
        Да наковем таванчето.
        Ламперия но,25мм.
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4381.JPG
Прегледи:1
Размер:98.6 КБ
ID:5603951
        Жените се справят перфектно
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4384.JPG
Прегледи:1
Размер:92.4 КБ
ID:5603952
        Резултата е отличен.
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4379.JPG
Прегледи:1
Размер:163.7 КБ
ID:5603953
        Ето и цветарника.
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4380.JPG
Прегледи:1
Размер:135.2 КБ
ID:5603954
        До два дена ще е цветен.
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4387.JPG
Прегледи:1
Размер:145.8 КБ
ID:5603955
        Краставички,
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4388.JPG
Прегледи:1
Размер:188.8 КБ
ID:5603956
        Ягодки
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4389.JPG
Прегледи:1
Размер:175.4 КБ
ID:5603957
        Тиквички.
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4390.JPG
Прегледи:1
Размер:174.0 КБ
ID:5603958

        Коментар


        • От: Къщата 2

          Екстра е!
          Сега остава и един дървен парапет за терасата да спретнеш в същия тон.
          Абе, ти нема ли да мажеш, докато е жежко?
          Your conscience is all you can take to your grave.

          Коментар


          • От: Къщата 2

            Колега, радвам Ви се!
            Евала за мерака и желанието, а тази сплотеност с която градите всичко заедно, прави уникално усещането и живота Ви по - истински и хубав!
            Ето, къщата си стана, такава каквато ВИЕ си я направихте, та за това...само напред.
            Поздрави.
            СИЛНИТЕ КРАДАТ ОТ ЧУЖДИ ДЪРЖАВИ, СЛАБИТЕ - ОТ СВОЯТ НАРОД !

            Коментар


            • От: Къщата 2

              Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
              Абе, ти нема ли да мажеш, докато е жежко?
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4385.JPG
Прегледи:1
Размер:159.5 КБ
ID:5603979

              Eто действам,ама за два дена един квадрат.
              Понеже минах високите-трудните стени и сега съм на по леките ,и я карам по полека.
              Ама утре съм решил да е омяткам че взе да ми писва от тая вар.
              Има и един друг момент че,когато почнах ме домързя да облепя прозорците и си мислех че,ще ги пазя обаче.
              Слд като се изаках на един,жена ми ме направи на ...... и вече доста ми се удължава технологията.

              П.П. Само да поясня че, на мазилката не влагам много старание понеже отгоре ще се лепи изолация.
              Пак я дричкосвам но по отгоре-отгоре.

              Коментар


              • От: Къщата 2

                След като ще лепиш изолация е по-добре направо върху тухлите. Миналата година направих една стена, която не бе измазана 30 години и ползвах пяна за изолация. Не вярвах че става толкова здраво върху тухлата, но държи перфектно. Хареса ми да лепя с пяната и реших да подкарам измазаната стена с нея, но на мазилката не става. Като дръпна стиропора и се отлепя със най-горния слой песачинки от мазилката. Та се кара с бъркано лепило. Просто е голяма хамалогия. На тухлата с един флакон пяна изкарвах 5-6 квадрата, като доста големи фуги пълних. С торба 25кг на гребен наляпях около 4кв. Цените на флакон пяна и торба лепило е еднаква, В единия случай е около кило, а в другия 25кг и доста време в бъркане.

                Коментар


                • От: Къщата 2

                  Първоначално публикуван от dimich87 Преглед на мнение
                  След като ще лепиш изолация е по-добре направо върху тухлите. Миналата година направих една стена, която не бе измазана 30 години и ползвах пяна за изолация. Не вярвах че става толкова здраво върху тухлата, но държи перфектно. Хареса ми да лепя с пяната и реших да подкарам измазаната стена с нея, но на мазилката не става. Като дръпна стиропора и се отлепя със най-горния слой песачинки от мазилката. Та се кара с бъркано лепило. Просто е голяма хамалогия. На тухлата с един флакон пяна изкарвах 5-6 квадрата, като доста големи фуги пълних. С торба 25кг на гребен наляпях около 4кв. Цените на флакон пяна и торба лепило е еднаква, В единия случай е около кило, а в другия 25кг и доста време в бъркане.
                  Стената първо се очуква от неравности, после се мете , грундира и чак накрая се лепи .Понякога може лепенето да бъде по кратковременно от подготовката .
                  По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                  Коментар


                  • От: Къщата 2

                    Моята стена беше зидана с жълта пръст. Миенето го направих отгоре отгоре, че ме беше страх да не се измие пръстта във фугите. Но като цяло е доста по лесно и здраво.
                    П.П. Гледам доста от новите сгради строени с тухли, направо лепят студопора без да правят мазилки.

                    Коментар


                    • От: Къщата 2

                      Никак не ме кефи да се лепи изолация на топки и да има кухини .Бъдещ дом за мишки и кви ки не гадини.
                      Това според мен е тарикатлък на съвременните майстори, с цел да ускорят процесите и да усвоят парите по бързо.
                      Както и да ,това си е мое мнение,аз ще си измажа всичко и и ще си залепя фибраните на гребен !

                      П.П. Даже мисля преди да лепя да обработя-напръскам стените с контакен грунд.
                      Последно редактирано от Петьо Джартов; 07-08-14, 19:32.

                      Коментар


                      • От: Къщата 2

                        Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
                        ....тарикатлък на съвременните майстори, с цел да ускорят процесите и да усвоят парите по бързо....
                        Не уцели- нито е по-лесно, нито по-бързо, нито по-икономично като разход на материал. Просто се налага понякога. Налагало се на стена около 35кв. да слагам от 3 до 10см. стиропор за да е що-годе права... А как псуваше майстора за гипскартона не е истина...

                        Коментар


                        • От: Къщата 2

                          Да псува, колко да псува.
                          Прави си рамка и обира.
                          Собственика в случая... такова супата.
                          Гипскартона на топки и без това не е особено вдъхновяващ. Хеле па на външна стена.
                          Your conscience is all you can take to your grave.

                          Коментар


                          • От: Къщата 2

                            Преди да избързате с "фибрана" прочетете темата за топлоизолации, да няма после тема "борба с конденза"
                            Кольо Динев

                            Коментар


                            • От: Къщата 2

                              Първоначално публикуван от racer92 Преглед на мнение
                              Преди да избързате с "фибрана" прочетете темата за топлоизолации, да няма после тема "борба с конденза"
                              Къде видя пък "борба с конденза" при фибрана- неговото участие при създаване на условия за конденз е не повече от 10%. Когато другите причини за образуване на конденза са елиминирани само наличието на изолация с фибран не стига за да се образува такъв. Това, че някой не се е усетил да съобрази навиците си с новите условия в жилището е негов проблем, а не на материалите...

                              Коментар


                              • От: Къщата 2

                                Първоначално публикуван от racer92 Преглед на мнение
                                Преди да избързате с "фибрана" прочетете темата за топлоизолации, да няма после тема "борба с конденза"
                                Не знам къде да чета.
                                Кажи в общи линии за какво става въпрос.
                                При мен ще е вентилирано но, знам ли?
                                Сподели нещо ако не е проблем !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X