Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся-Предлагам работа

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Търся-Предлагам работа

    Засега сме в изчакване на отговор.

    Коментар


    • От: Търся-Предлагам работа

      Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
      Търся човек за работа в София. Работата на екипа е свързана с височинни ремонти - полагане на топлоизолации и др. Търся човек, който да започне като асистент на височинните монтажници, а в последствие, ако има желание и умения (и най-вече положителна нагласа за това) може да се научи на техниката за достъп с въжета и да работи на високо. Работата не е ракетно инженерство, но се изисква желание, отговорност и внимание, защото от работата на асистента в голяма степен зависи работата на целия екип, а и безопасността му също.
      Изисквания към кандидата:
      1. Да му се работи, другото са подробности
      2. Да е съвестен и да разбира, че от неговата работа зависи работата на црелия екип.
      3. Елементарен опит или познания от строително-ремонтни работи е много положителен, но и човек без опит, ако има желание бързо ще се научи.

      Работи се по обекти, затова е необходимо да може свободно да се придвижва в София, но и колело и градски транспорт вършат работа.

      Като цяло се търси човек с пълна заетост, но работата и екипа са динамични и лесно може да се правят уговорки за почивни дни.

      Отговарям на всякакви въпроси тук, на л.с. или по телефона.
      Обявата пак (или още е актуална
      Тел: 0897 802 302
      Technical Rescue Direct - life lies in courage
      http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

      Коментар


      • От: Търся-Предлагам работа

        Здравейте колеги!
        Приятелката ми преди около 2 месеца се завърна от Англия и сега живеем в гр. Бургас.

        От месец си търси работа, но не успява да намери това, което търси поради това, че специалността и не е широко разпространена в България.
        Учила и завършила начално училище, колеж и университет в Лондон, като специалността и във висшето образование е "Евънт мениджър, туризъм и PR".
        Английският и език е перфектен, както говорим, така и писмен. Руският е втори език, който е изучавала в университета и е около средното ниво.
        Смея да твърдя, че е много отговорен и всеотдаен човек към всичко, което започне да прави, било то в личен или професионален план.
        Стажът, които притежава не е особено голям и не е единствено по специалността, която е завършила, но успехите и са големи.
        Супер честен и откровен човек, който не би скрил несгодите. Когато не знае нещо пита и се учи.
        Работата, която търси не е задължително да е точно това, което е завършила, а такава, в която да има развитие.
        Знаем, че в Бургас стандарта е нисък и заплатите не са това, което трябва да бъдат, но се надяваме на нещо, което може да покрие елементарните нужди, както и да може да се спести някой лев.
        Прикачам CV за повече информация.

        Благодаря за вниманието и успешен ден на всички!
        Диляна Кирилов&#1.docx

        Коментар


        • От: Търся-Предлагам работа

          Бих те посъветвал да махнеш Cv-то.Да се изпраща при поиксване.
          Хубаво е (да не кажа задължително),да посочи в всяка една позиция,когато тя е работила там,какви успехи са постигнати.Какви идеи е генерирарала,до какво е довело и т.н
          Защото това което аз виждам,е само задължения. Още повече,за човек който кандидатсва за Event & PR. Нека да го направи като "брошура",интересно,цветно и т.н.Много,много,много важни за детайлите. Както се казва,само по CV да е с едни 50% напред. В момента няма вид.Никакъв. Как ще организираш events + pr,като себе си не можеш да "продадеш"? Може да е много стойностен човек,и да е идеялният служител,но няма да има на кой да го покаже/докаже ....

          Успех.
          п.с Ако иска да се цели нагоре,и да работи за голяма фирма,така няма да стане,не и в този вид.Само по документи ще я отсвирят.

          Коментар


          • От: Търся-Предлагам работа

            Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
            Обявата пак (или още е актуална
            Тел: 0897 802 302
            Свободна ли е позицията?
            С две думи: имам около 20 дни платен отпуск и мога да се отзова на "пробен период".
            Нямам опит, не съм ангажиран битово, живял съм по обекти и кал до кръста - нямам притеснения.
            Търся постоянна трудова ангажираност.

            Публикувайте отговор

            Коментар


            • От: Търся-Предлагам работа

              Интересна тема .Я и аз да се включа.Търся за работа в София техници.Опит в лан мрежи едно.Опит в пон мрежи второ. За хора без тази квалификация -изтегляне на кабел.
              трето.Винаги има възможност за преминаване на нивата щом някой има желание.
              Телефона ми е в подписа.Работата е в голяма телекомуникационна компания,но искам да помогна на някой от форума ,а и имам свои съображения.
              Забравих да спомена,трябват ми и техници за монтаж на сат антени за предпочитане в района на костинброд.
              Последно редактирано от Румен Николов-sineto; 09-09-17, 10:43.
              Румен Николов

              0888 358 572

              Коментар


              • От: Търся-Предлагам работа

                Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
                Свободна ли е позицията?
                С две думи: имам около 20 дни платен отпуск и мога да се отзова на "пробен период".
                Нямам опит, не съм ангажиран битово, живял съм по обекти и кал до кръста - нямам притеснения.
                Търся постоянна трудова ангажираност.
                Писал съм ти на лично съобщение, колега. Работа има...
                Technical Rescue Direct - life lies in courage
                http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                Коментар


                • От: Търся-Предлагам работа

                  Търся шофьор на ТИР.
                  Работата е в София, тоест всеки работен ден, започва и завършва в София. Не се налага да се спи в ТИР-а.
                  Курсовете са до 300, 350 км на ден, за доставка на хранителни стоки в близките градове. Не се пътува в чужбина. Не се товари, разтоварва ръчно.

                  Шофьорът трябва да има всички квалификации, включително завършен курс и електронен тахометър.
                  ТИР - а е 15 годишен, ремаркето 6 годишно, в добро състояние. Преминали са всички технически прегледи и отговарят на всички изисквания.

                  Шофьорът ще бъде назначен редовно с трудов договор, като осигуровките му ще се заплащат върху реалното месечно трудово възнаграждение.
                  Заплащането е 100 лева на ден /чисто нетно възнаграждение/ - фирмата внася дължимите данъци, които добавя в брутното възнаграждение.

                  Внимание - Заетостта е между 8 до 16 дни на Месец. - Най често 10 дни. Дните, в които ще се осъществяват курсове, са известни от предходната седмица, тоест винаги се знае следващата седмица в кои дни ще се работи.

                  Според мен работата е подходяща за възрастни шофьори, които вече не издържат на европейски курсове, но все още могат да карат из България, или за фрииленсъри. .

                  Възможно е да назначим и пенсионери, със съответните права, доколкото тази професия е с категоризирано пенсиониране - 50г.

                  За контакти О896 78О 333 - Ник Николов
                  Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                  Коментар


                  • От: Търся-Предлагам работа

                    TIR е камион под митнически режим, който трябва да минава граници.Ти какво търсиш?

                    Коментар


                    • От: Търся-Предлагам работа

                      Вероятно става на въпрос за камион с ремарке
                      Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                      И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                      вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                      Коментар


                      • От: Търся-Предлагам работа

                        Търсим инженер топлотехника / топлоенергетика. Като начало, ще участва в изготвянето на енергийни обследвания на промишлени системи и сгради (огледи, измервания, изчисления). Може да е с опит, може и без, но поне да има елементарни познания. Възнаграждението ще зависи от квалификацията (стаж, опит и т.н.). Ако някой има интерес да драсне едно ЛС, да дам повече инфо и-мейл за автобиография.

                        А щях да забравя, перспективата е да заработи и по международни проекти в същата сфера, така че английски ще си трябва и то на добро ниво.
                        "If they give you ruled paper, write the other way." Juan Ramon Jimenez

                        Коментар


                        • От: Търся-Предлагам работа

                          Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                          Търся шофьор на ТИР.
                          Работата е в София, тоест всеки работен ден, започва и завършва в София. Не се налага да се спи в ТИР-а.
                          Курсовете са до 300, 350 км на ден, за доставка на хранителни стоки в близките градове. Не се пътува в чужбина. Не се товари, разтоварва ръчно.

                          Шофьорът трябва да има всички квалификации, включително завършен курс и електронен тахометър.
                          ТИР - а е 15 годишен, ремаркето 6 годишно, в добро състояние. Преминали са всички технически прегледи и отговарят на всички изисквания.

                          Шофьорът ще бъде назначен редовно с трудов договор, като осигуровките му ще се заплащат върху реалното месечно трудово възнаграждение.
                          Заплащането е 100 лева на ден /чисто нетно възнаграждение/ - фирмата внася дължимите данъци, които добавя в брутното възнаграждение.

                          Внимание - Заетостта е между 8 до 16 дни на Месец. - Най често 10 дни. Дните, в които ще се осъществяват курсове, са известни от предходната седмица, тоест винаги се знае следващата седмица в кои дни ще се работи.

                          Според мен работата е подходяща за възрастни шофьори, които вече не издържат на европейски курсове, но все още могат да карат из България, или за фрииленсъри. .

                          Възможно е да назначим и пенсионери, със съответните права, доколкото тази професия е с категоризирано пенсиониране - 50г.

                          За контакти О896 78О 333 - Ник Николов
                          Вече имам един сериозен кандидат.
                          Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                          Коментар


                          • От: Търся-Предлагам работа

                            Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                            TIR е камион под митнически режим, който трябва да минава граници.Ти какво търсиш?
                            Влекач "Волво", с автоматични скорости и полуремарке с три оси, тип тента, товароподемност 22 тона. Камиона има всички права да пътува зад граница, но не се ползва за това.
                            Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                            Коментар


                            • От: Търся-Предлагам работа

                              Здравейте,
                              Известна и утвърдена компания в бранша с автомобилите и авточастите, с над 40 обекта из цяла България, търсят спешно МЕХАНИЦИ, които да разбират от леки и тежкотоварни автомобили, ПРИЕМЧИЦИ за автосервиз, ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛИ, АВТОЕЛЕКТРОТЕХНИЦИ, ДИАГНОСТИЦИ и МЕХАНИЦИ ЕКСПРЕСНИ УСЛУГИ. В момента се търсят кадри за автосервиза в София и един във Варна.
                              Изискванията са хората да имат поне една година опит на дадена позиция.
                              Фирмата предлага Трудов д-р, дългосрочен ангажимент и много добро заплащане, с гъвкаво работно време.
                              При интерес, моля пишете ми на лично, или пък се обадете на тел. 0885752772. търсете г-ца Василева, Франчайзинг.

                              Коментар


                              • От: Търся-Предлагам работа

                                Търся работа. Физически и психически здрав за възрастта си- 64г. Бургазлия, семеен, отдаден на морето - шкипер 40 брт; кат. Б - чиста, активен шофьор; Английски език писмено и говоримо - много добре, малко Немски, прилично Руски. Работа на смени и пътуване - без ограничения. Работил съм като Корабен агент, плавал съм под чужд флаг като PCO-Chief Stwd и др. Последната ми месторабота беше охрана в хотел с англоезични туристи през този сезон. Готов съм да почна веднага, при наличие на интересна оферта от коректен работодател.
                                ILLEGITIMI NON CARBORUNDUM

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X