Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся-Предлагам работа

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Търся-Предлагам работа

    Първоначално публикуван от Гергин Преглед на мнение
    Колега, sonda.
    Виж в Софика Груп АД. Това е аутсорсинг компания в Бизнеспарка в Младост. Набират оператори и ценят много
    знаенето на чужди езици. Работата е интересна, на топло си, осигуровки, всичко си е шест.
    Да пусне едно СВ в jobs.bg. Знам, че търсят.
    Не, колегата sonda, А Ясен търси работа за жена си!
    Успех, дано скоро си намери интересна, платена и креативна работа!
    Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
    Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

    Коментар


    • #92
      От: Търся-Предлагам работа

      Ясен, Ясен нещо съм се заблеял
      В бързината съм написал sonda А той Ясен е за "спасяване"
      Пийте червено вино! Дава здраве.
      А то ни трябва за да пием ракия!

      Коментар


      • #93
        Търси се специалист КИП и А за ремонт и подръжка

        Търси се специалист КИП и А за ремонт и подръжка на централизирана система за отопление и вентилация. Става въпрос за 4 етажен хотел в София. За повече подробности или на лично или на 0 8 8 2 1 2 4 6 0 4 - Явор Мичев.
        Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
        Drag Grand Canyon Daily
        Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
        LZ1JYM

        Коментар


        • #94
          От: Търся работа в Русе

          Колеги от Русе , ако можете помагайте
          От 20.04.2011 и аз ставам безделник
          Последните 5 годин работих като геодезист, но като гледам как стоят нещатата в тази област ..... търся си каквото и да е , стига да се заплаща. Имам много умения и се уча бързо.
          Работил съм , като барман, митнически посредник, режисьор на пулт в телевизия и много други неща.
          Ще приложа едно CV, ако има заинтересовани
          cv - Ivan1.doc
          Усмихат и приветлив човек съм .... малко дървен филосов , но не е било пречка до сега
          Поздрави Ванката от Русе

          Забрваих да дам телефон - ето го 0898 65 19 48
          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

          A1+

          Коментар


          • #95
            От: Търся-Предлагам работа

            След няколко седмици стартира научно-изследователски проект за опазване на защитени видове животни и обитанията им. Участниците в полевите групи ще бъдат избрани чрез конкурс. Подходящи кандидати са млади хора, с образование в областите "биология", "горско/ловно стопанство" или еквивалентни; с туриститески навици, със знания за биологията и поведението на дивите животни (вълк, рис, дива коза, мечка и видра); с чисто шофьорско свидетелство; да умеят работа с PC, GPS и фото-камера. Ползването (четене, писане, говорене) на английски език е предимство.
            ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

            Коментар


            • #96
              От: Търся-Предлагам работа

              Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
              След няколко седмици стартира научно-изследователски проект за опазване на защитени видове животни и обитанията им. Участниците в полевите групи ще бъдат избрани чрез конкурс. Подходящи кандидати са млади хора, с образование в областите "биология", "горско/ловно стопанство" или еквивалентни; с туриститески навици, със знания за биологията и поведението на дивите животни (вълк, рис, дива коза, мечка и видра); с чисто шофьорско свидетелство; да умеят работа с PC, GPS и фото-камера. Ползването (четене, писане, говорене) на английски език е предимство.
              Това за каде става дума?
              Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
              Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
              "Mud Angels" Stara Zagora

              Коментар


              • #97
                От: Търся-Предлагам работа

                Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                След няколко седмици стартира научно-изследователски проект за опазване на защитени видове животни и обитанията им. Участниците в полевите групи ще бъдат избрани чрез конкурс. Подходящи кандидати са млади хора, с образование в областите "биология", "горско/ловно стопанство" или еквивалентни; с туриститески навици, със знания за биологията и поведението на дивите животни (вълк, рис, дива коза, мечка и видра); с чисто шофьорско свидетелство; да умеят работа с PC, GPS и фото-камера. Ползването (четене, писане, говорене) на английски език е предимство.

                Вече половин час търся в нета и не намирам нищо по темата , ако може да кажеш нещо повече ще съм задължен
                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                A1+

                Коментар


                • #98
                  От: Търся-Предлагам работа

                  [FONT=Times New Roman]
                  Първоначално публикуван от [/FONT
                  SaTaNaTa_83_stz;1521001]Това за кЪде става дума?

                  [FONT=Times New Roman]
                  Първоначално публикуван от [/FONT
                  RUDECANCEL;1521012]Вече половин час търся в нета и не намирам нищо по темата , ако може да кажеш нещо повече ще съм задължен .

                  Предполагам, че скоро ще има обява в сайта на МОСВ, но ако бъде пусната в друг сайт, ще ви я препратя. Пуснах предварително известие за хората от форума, защото срокът за подготовка и подаване на документите вероятно ще е кратък.
                  Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                  Ползването (четене, писане, говорене) на английски език е предимство.
                  ..., а владеенето на правилен български език (писмено и говоримо) е задължително условие.
                  Последно редактирано от trapper; 03-05-11, 08:40.
                  ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                  Коментар


                  • #99
                    От: Търся-Предлагам работа

                    Ето обявата:
                    http://www.dicon-bg.com/?cid=18&NewsId=197
                    Ако има желаещи да работят с видрата, моля да ми се обадят.
                    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                    Коментар


                    • От: Търся-Предлагам работа

                      Фирмата в която работи приятелката ми търси биохимик за работа в Швеция. За връзка и подробности - 0898 804030 Тони
                      Скайп bordbg.
                      висете отпуснато

                      Коментар


                      • От: Търся-Предлагам работа

                        Здравейте!
                        Търся за лятото къде да изкарам минимум 3 седмици стаж, уча в Технически университет - София, Машинно-технологичен факултет, специалност Компютърно проектиране и технологии в машиностроенето. Първи курс съм, минавам за отличник. Знам английски език, компютърно грамотен съм, работя с AutoCAD и малко със SolidWorks. Уча се бързо, технически грамотен и любознателен съм.
                        Изискването на университета за т.нар. учебно-производствена практика е фирмата, където ще се кара стажът, да има в предмета на своята дейност добив на черни и цветни метали, механична обработка, монтаж или ремонт на машиностроителни изделия.
                        Става въпрос за нещо в София или Пловдив.
                        о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                        Коментар


                        • От: Търся-Предлагам работа

                          Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
                          Здравейте!
                          Търся за лятото къде да изкарам минимум 3 седмици стаж, уча в Технически университет - София, Машинно-технологичен факултет, специалност Компютърно проектиране и технологии в машиностроенето. Първи курс съм, минавам за отличник. Знам английски език, компютърно грамотен съм, работя с AutoCAD и малко със SolidWorks. Уча се бързо, технически грамотен и любознателен съм.
                          Изискването на университета за т.нар. учебно-производствена практика е фирмата, където ще се кара стажът, да има в предмета на своята дейност добив на черни и цветни метали, механична обработка, монтаж или ремонт на машиностроителни изделия.
                          Става въпрос за нещо в София или Пловдив.
                          Никой, нищо?
                          о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                          Коментар


                          • От: Търся-Предлагам работа

                            Търся си работа във Варна,почти на 18 съм ,няма значение от работата,заплащане 300-350 нагоре.

                            Коментар


                            • От: Търся-Предлагам работа

                              Понеже напоследък имам свободно време в излишък, разбира се за сметка на доходи , си предлагам услугите за преводи на писмени текстове от френски и английски, с обща, техническа и икономическа тематика. Телефонът ми е в подписа.
                              Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                              Коментар


                              • От: Търся-Предлагам работа

                                Има ли арматуристи, бетонджии в този форум ? Да си търсят работа...? Спешно !
                                Възраст 30-35 години и да знаят за какво става въпрос.
                                Работа е в Германия , осигурена квартира и заплащане по 7.5 евро на час (работи се по 10 часа ).
                                Около Лайпциг . Договор с немската фирма и дългосрочно наемане.
                                При интерес - питайте!
                                Подчертавам - да знаят как се излива бетон, как се връзва арматура и как се работи с вибратор (.... за бетон ).
                                Знаенето на немски ..... поне един от групата (3 човека) да назнайва .....
                                Отговорите - тук, на ЛС или по телефона ... ще имам въпроси към кандидатите .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X