Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся-Предлагам работа

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Търся-Предлагам работа

    Айде и аз...на 45 години съм и 18 години съм работил само като графичен дизайнер. Разбирам от дизайн, предпечат, печат било офсетов, широкоформатен или какъвто и да е. Също така поназнайвам и от фотография. Работил съм и като оператор на широкоформатни принтери. Търся работа по специалността.

    Поздрави,
    Сашо

    Коментар


    • От: Търся-Предлагам работа

      Хайде пак съм тука... Свърши сезонната работа и сега пак си търся работа... Някой ако има нещо на идея да пише на ЛС...
      Омръзна ми и от jobs, и от вестници и от бюра по - труда и не знам си какво....
      Искам работа, нямам стаж... завършил съм преди 2 години... Другия месец ще имам "С"...
      А, работа не избирам, тъй като положението не е, за избиране.

      Коментар


      • От: Търся-Предлагам работа

        Ако на някой сериозен младеж му се работи в сериозен компютърен сервиз - в Пловдив - може да ме потърси за подробности.

        Коментар


        • От: До: Търся-Предлагам работа

          Първоначално публикуван от plamensolakov Преглед на мнение
          Строителен техник съм и си търся работа
          В строителството съм от 16 години.
          До 2000год. бях по горбети в Русия и Германия
          След 2000год. създадох бригада с която построих редица обекти хотели;къщи;кооперации и др.(груб строеж)
          От година изработваме и щампован бетон
          Търся работа индивидуално като техник или обект за изпълнение
          тел за връзка 0887/223 665 П. Солаков Варна
          Ето снимки на само някои от обектите които съм построил.
          Приятели отново си търся работа както за мен така и за бригадата ми
          Audi a4 2,5 tdi
          Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.Руски форум: питаш нещо и теб те питат.Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп
          Не всичко, което има две бузи е лице!

          Коментар


          • От: До: Търся-Предлагам работа

            снимките са в 16ти пост .....
            Audi a4 2,5 tdi
            Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.Руски форум: питаш нещо и теб те питат.Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп
            Не всичко, което има две бузи е лице!

            Коментар


            • От: Търся-Предлагам работа

              Здравейте колеги и за много години!
              Отваря се работно място при нас за ГУМАДЖИЯ. Търси се човек с опит в сферата и по-специално в изправянето на джанти.Ако допреди сезонът (Март-Април) ,не се намери подходящ човек - ще свърши работа и човек,който има желание да научи занаятът и евентуално да остане на постоянна работа.Има вариант и човек с опит,който търси работа само за сезоните на гумите,да бъде нает....всичко е въпрос на договорка.
              Автоцентърът се намира в гр.София ,кв. Манастирски ливади, ул. "Боянски водопад" 104
              Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

              Коментар


              • От: Търся-Предлагам работа

                Има ли във форума собственици на магазини в София за авто части нуждаещи се от продавач или куриер? Заплатата не е толкоз от значение.
                877104344

                Коментар


                • От: Търся-Предлагам работа

                  Здравейте и привет от Дупница.И аз съм от търсещите работа/пенсионери/, но не затова се включих.Просто от любопитство, а пък после на сериозно.И набързо, както се казва " На първо четене", направих една сметка тук и излезе ето това:Търсещи - 75 ; Предлагащи - 28. Плачевно е състоянието, имайки в предвид цялата страна.Но според мен, здраве да е , ще се справим и с Х...американците.

                  Коментар


                  • От: Търся-Предлагам работа

                    Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                    Ако на някой сериозен младеж му се работи в сериозен компютърен сервиз - в Пловдив - може да ме потърси за подробности.
                    Здравей Вени1,
                    Току що прочетох това което си писал и ако още търсите човек за работа в компютърен сервиз, ми пиши, мисля, че съм напълно подходящ за тази работа.
                    Поздрави.

                    Коментар


                    • От: Търся-Предлагам работа

                      Търсим човек за работа в туристическа агенция, конкретно продажба на самолетни билети и хотелски резервации, за предпочитане хора с опит в областта. Работата е в гр.София, за повече инфо на ЛС.

                      Коментар


                      • От: Търся-Предлагам работа

                        Първоначално публикуван от стивън Преглед на мнение
                        Здравей Вени1,
                        Току що прочетох това което си писал и ако още търсите човек за работа в компютърен сервиз, ми пиши, мисля, че съм напълно подходящ за тази работа.
                        Поздрави.
                        Ами обади ми се, има как да ме намериш...
                        Ама като гледам, май нямаш много интерес.

                        Коментар


                        • От: Търся-Предлагам работа

                          Трябват ми пясък и чакъл, от всяко по 4 кубика, (като за плоча, без примеси). Транспорт до Пасарел.
                          На лични.
                          Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                          Коментар


                          • От: Търся-Предлагам работа

                            Търся работник/ци за автомивка в автоцентър в района на кв.Божурище в София.Мият се коли,бусове,джипове и камиони.Перат се килими и т.н.Целодневно.0988874419
                            0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                            Коментар


                            • От: Търся-Предлагам работа

                              Отваря се възможност за назначаване на оперативна счетоводителка в малка счетоводна къща.Желателно образование:
                              -минимум бакалавър,спец. Счетоводство.
                              Желателен опит -поне 2 години като оперативен счетоводител. Желателни умения-офиспакет, счетоводни програми за ТРЗ, счетоводни документи. Работни познания по данъчно,осигурително и трудово законодателство.
                              На пълен работен ден.
                              Работно място- гр. София , до бул. Мадрид/Подуене.
                              Желателна възраст 25-35 г.
                              Сфера на работа: транспортни , строителни, търговия и др. услуги.
                              С желание за обучение и работа.
                              Сравнително спешно.
                              За контакт: vanimi_madrid@abv.bg

                              Коментар


                              • От: Търся-Предлагам работа

                                Първоначално публикуван от ALEX_Z Преглед на мнение
                                ............За контакт: vanimi_madrid@abv.bg
                                Добавям още една възможност за горната позиция.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 10 потребители онлайн. 0 потребители и 10 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X