Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся-Предлагам работа

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Търся-Предлагам работа

    Търся водопроводчик за прокарване на В.И.К.на къща ново строителство вътре не е мазано.Къщата е в София.Контакти на лични.
    "Човек е толкова голям колкото са големи мечтите му"

    Коментар


    • #32
      До: Търся-Предлагам работа

      Първоначално публикуван от goran Преглед на мнение
      Търся водопроводчик за прокарване на В.И.К.на къща ново строителство вътре не е мазано.Къщата е в София.Контакти на лични.
      Колко е голяма къщата и само за водопровода ли търсиш или за цялостно завършване . Мога да поема цялостното довършване .
      По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

      Коментар


      • #33
        До: Търся-Предлагам работа

        Има едно wc,две бани с wc + кухня.На този етап търся за изработка на В.И.К.
        "Човек е толкова голям колкото са големи мечтите му"

        Коментар


        • #34
          До: Търся-Предлагам работа

          Здравейте, на 17 години съм, уча в Професионална гимназия по електротехника и автоматика - София. Нуждая се от фирма, в която да изкарам 15 дни стаж (задължителен за моето даскало). Фирмата трябва да се занимава с нещо от рода: електротехника, автоматика, компютри, пневматика... и тем подобни. Също така трябва да е в състояние да приеме мен + още двама и най-важното да е в София. Става въпрос за интервала от 1 до 15 юли.
          Ако някой може да ми помогне, ще му бъда задължен!
          тел.: 0885968553 или на ЛС.
          Последно редактирано от Daniel Gyorev; 18-03-10, 16:08.
          KTM Fen

          Коментар


          • #35
            До: Търся-Предлагам работа

            Я появи се колега наборче
            И да питам и аз,за лятото търся работа.За предпочитане около Плевен,ама и извън Плевен може.
            Мога много работи..работата по възможност в сферата на машиностроенето,или от сорта.
            Не е на зор,защото имам уредена за лятото работа,но е непостоянно,примерно когато има работа ме викат,когато не-не,а си търся нещо за целия сезон/юни-август/

            Коментар


            • #36
              До: Търся-Предлагам работа

              Абе зор голям. Та и аз да напиша, че Търся. И сезонна/лятна и постоянна. Търсиме, търсиме....
              Студент редовно Икономика с чудж. обучение - първа година.
              Общо взето съм доста свободен.
              19годише., работил, като продавач(-консултант ), общ бачкер, яко физически труд, в областта на рекламата (стоях на един светофар и държах едни триъгълници - "Шофирай с Hand Free".

              Чакаме предложения... Само да не ни засипете,ей!

              Коментар


              • #37
                До: Търся-Предлагам работа

                Първоначално публикуван от Daniel Gyorev Преглед на мнение
                Здравейте, на 17 години съм, уча в Професионална гимназия по електротехника и автоматика - София. Нуждая се от фирма, в която да изкарам 15 дни стаж (задължителен за моето даскало). Фирмата трябва да се занимава с нещо от рода: електротехника, автоматика, компютри, пневматика... и тем подобни. Също така трябва да е в състояние да приеме мен + още двама и най-важното да е в София. Става въпрос за интервала от 1 до 15 юли.
                Ако някой може да ми помогне, ще му бъда задължен!
                тел.: 0885968553 или на ЛС.
                ако ти върши работа магазин за компютри-свиркай да помагам на лично
                LZ5DG....0888985906
                Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.Руски форум: питаш нещо и теб те питат.Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп
                Не всичко, което има две бузи е лице!

                Коментар


                • #38
                  До: Търся-Предлагам работа

                  Здравейте, колеги! Брат ми си търси работа. Предишен стаж - 6 месеца в БИЛА (Аранжор-Приемчик-Касиер). Завършил е компютърна специалност, занимава се със софтуер, хардуер (любителски, но разбира много). Студент е в УНСС София, първа година. Търси си работа предимно в сфрерата на новите технологии, иновацийте. Освен това в работата си е придобил умението да контактува с много хора и да работи в екип, може да работи с мотокар, електрокар, повдигачи, с документи и доставчици, с поръчки...
                  Казва се Иван, на 20 години. Търси работа в София! Телефона му е: 0876620106
                  Пази душата си, не гумите!

                  Коментар


                  • #39
                    До: Търся-Предлагам работа

                    тая година е ШИТ ,оказа се че и аз ще си търся нова работа ако някой търси нещо за София да свирка :

                    завършил съм средно-образование :Информационни Технологий с разширено изучаване на Английски език + Биология
                    завършил съм Висше в Технически - Инжинерен Дизайн (имам една защита да карам )
                    завършил съм сертифицирани курсове в Data Optics Balkans :
                    1. Компютърни мрежи
                    1.1. Основи на компютърните мрежи
                    1.2. Инсталиране и конфигуриране на комутатори
                    1.3. Инсталиране и конфигуриране на маршрутизатори
                    1.4. Основи на компютърните мрежи, инсталиране и конфигуриране на комутатори и маршрутизатори
                    1.5. Инсталиране и конфигуриране на рутери (за напреднали)
                    2. Основи на системите за видео наблюдение
                    3. Оптични комуникации
                    3.1. Инсталиране и поддържка на оптични мрежи3.2. Въведение в оптичните комуникации

                    До сега съм се занимавал с Доставка на Интернет в София ,разбирам от всичко което се сетите свързано с Компютри,Интернет,Видео наблюдение и т.н и т.н
                    Притежавам голям набор от ПРОФЕСИОНАЛНИ инструменти за изработката на всякакъв тип мрежи LAN,MAN,WAN .........
                    Правил съм слаботоково структорно окабеляване на няколко сгради в София
                    Разбирам и от коли естесвено имам свое гаражче
                    Единсвеното което немога е да изкърпвам коли (още не съм се научил ,но за моите 24 години има време )
                    Лудак

                    Коментар


                    • #40
                      До: Търся-Предлагам работа

                      Търся хора с опит в производството на изделия от стъклопласт.
                      00359893488603

                      ....нямам си вече LR...

                      Коментар


                      • #41
                        До: Търся-Предлагам работа

                        Търся човек/фирма/ с опит за демонтаж и монтаж на климатици.С тава въпрос за 4-5 климатика.За контакт само на ЛС.

                        Коментар


                        • #42
                          До: Търся-Предлагам работа

                          Извършвам основни или частични ремонти на офиси и домове . Най общо казано всичко след грубия строеж . Единствените неща които отказвам са мазане с варо-циментова мазилка и отоплителни или охладителни системи . По принцип работя сам и наемам общи работници и помощници . Предпочитам да ремонтирам апартаменти или офиси защото по този начим мога да гарантирам качество . Мога да довърша и къщи . При необходимост се кооперирам с колеги като отговорноста за извършената работа е лична . При работа в моя регион организирам доставката на необходимите материяли от проверни доставчици . При проявен интерес въпроси на Л.С
                          По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                          Коментар


                          • #43
                            До: Търся-Предлагам работа

                            Търся човек или фирма, която изпраща сезонни работници-жени в Германия, за 4-5-6 месеца. Пример за работа-сортиране и пакетиране на гъби; бране на плодове или работа в оранжерия с цветя. Не съм сигурен, но мисля, че и в Белгия изпращат такива работници.
                            Ако някой има сериозна и проверена информация, моля да ми пише на ЛС или на тел. 0889-597-527

                            Ако не е за тази тема-ще отворя нова.
                            Не мисли като човек!

                            Коментар


                            • #44
                              До: Търся-Предлагам работа

                              Търся човек който да направи шпакловка и да залепи едни тапети.
                              Става въпрос за тоалетна 2.2х1.4м.
                              Просто майсторите с които говорих отказаха за толкова малко помещение.

                              Ако има заинтересован да ми пише на ЛС или на телефон 088 666 0270
                              One Planet, One Internet!
                              We Are All Connected!

                              Nissan Patrol GR Y61 RB25DET NEO(Skyline)

                              Коментар


                              • #45
                                До: Търся-Предлагам работа

                                Първоначално публикуван от hackman Преглед на мнение
                                Търся човек който да направи шпакловка и да залепи едни тапети.
                                Става въпрос за тоалетна 2.2х1.4м.
                                Просто майсторите с които говорих отказаха за толкова малко помещение.

                                Ако има заинтересован да ми пише на ЛС или на телефон 088 666 0270
                                Направи го сам. Използвай "Колор Кит" вместо обикновената шпакловка - по лесен е за работа.
                                Александър

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 11 потребители онлайн. 0 потребители и 11 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X