Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся-Предлагам работа

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: До: Търся-Предлагам работа

    Здравейте, аз също търся работа (завършил семестриално - право в СУ, предстоят ми държавни изпити), последните две години работя във фирма занимаваща се с инвестиции в областа на недвижимите имоти - проектиране, строителство, продажби. Работата ми е била свързана с проучване, подготовка и изповядване на сделки с недвижими имоти; учредяване, регистрация, пререгистрация, ликвидация, вписване на промени и обявяване на актове на търговски дружества; изготвяне на договори, молби, жалби, пълномощни, становища и др. във връзка с дейността на дружеството; деклариране на недвижими имоти пред ПАМДТ и вадене на данъчни оценки; водене на процедури по промяна предназначението на имоти земеделска земя, обстоятелствени проверки, нанасяне на поземлени имоти, самостоятелни обекти в сгради, поправка на непълноти и грешки в КК и КР, процедури по ликвидиране на съсобственост, ОПС и др със СО. Представляване на дружеството пред общинска и държавна администрация: СО, ОДЗ, АГКК, РИОСВ, Агенция по вписванията (регистър БУЛСТАТ, Търговски, Имотен регистър), съдилища; контакти с нотариални кантори. Владея английски език на работно ниво.
    Телефон за контакт: 0887 512 317
    Галин Пеев

    Коментар


    • #62
      От: Търся-Предлагам работа

      Търся строител - фаянс, теракот , мазилки.
      Работата е за 1 човек - за 1 стая в къща до Бургас.
      ако някой има интерес - моля на л.с.
      животът е магия !
      X5 3.0d

      Коментар


      • #63
        Един по-различен поглед

        Един по-различен поглед върху нещата.
        Да се опитам и аз да напиша нещо по темата.

        В момента си живея в гр. Казанлък.
        Към момента съм на 31 години.
        Неосъждан.
        Изкарал задължителната си военна служба.
        Неженен.
        Имам свидетелство за правоупраление кат. А, кат. Б.
        Английски език като умение смятам че имам много добро ниво на приемане, слушане и четене.
        И относително добро ниво на говорене.
        Мисля, че има още да работя върху подобряването на акцента ми, тей като няма къде да го практикувам.

        Имам желание да се развивам.
        Да научавам нови неща и по един или друг начин да се усъвършенствам.
        Искам да си следвам мечтите.

        Работил съм много неща.
        Определено смятам, че съм добър в сферата на търговията, работата с клиенти и социалните контакти.

        Работил съм като преподавател по компютърна грамотност около 2 години.
        Обучил над 300-350 ученика и възрастни.
        Работил в редакцията на вестник като съм се занимавал с предпечат, редактиране на статии, елементарен дизайн, цветоотделки и т.н...
        Работил съм в няколко фирми като поддръжка на компютърна техника, решаване на проблеми и помагане на персонала за по-добри резултати.
        Имал съм мои 5 магазина /един след друг/ за компютърна техника.
        По-подробно: изкупване и продажба на компютърна техника, Поддръжка, инсталации, обновяване, консултации и поддръжка на клиенти. Нови и втора употреба.
        Много бърза работа с интернет, писане, ориентиране в компютърна обстановка.
        Държал съм денонощно кафене за известен период от време.
        Държал съм моя интернет зала, и съм работил преди това в такава.


        В момента нямам постоянна работа.
        Изкарвам не много, може би около 500-600 лв.
        Въобще не е много, но си живея в собствено жилище и не плащам наем.

        Желаната заплата: Тук дълго мислех какво да пиша.
        Знам, че не мога да имам много претенции след като не съм се доказал в дадената фирма.
        Отделно и в точно това време на криза си е малко относително.
        Работна длъжност със заплата под 1000 лв. НЕ ме интересуват.

        Разбирам напълно, че първите 1-2 месеца е нормално да бъда въведен в работата, да бъда обучаван и да не може да ми се предостави желаната от мен заплата.
        Това е разбираемо и съм съгласен.

        Нямам претенции дали работата ще бъде свързана с пътуване. Може да се пътува и повече от 50% от времето.
        Нямам претенции относно работното време, може да е накъсано.
        Нямам претенции да се работи извънредно, или извън обявеното работно време, когато се наложи.
        Нямам претенции дали ще се работи в България, или в друга страна.
        Нямам нищо против моето заплащане да е свързано с постигнатите резултати/норма но да е постижимо.
        Казвам това, поради факта, че на няколко места са ми предлагали и по-високи заплати, но ако успея да намеря клиенти, които да убеда и да продам даден специфичен софтуер...

        Коректен съм и очаквам същото.
        Държа на точни и ясни взаимоотношения.
        Търпя градивна критика, не съм перфектен и смятам че понякога е нормално нещо да не мога да направя по точно даден начин.

        Никога не съм бил сръчен в ръцете, но имам желание да се уча, ако това е необходимо.
        Говоря примерно за ремомонтни дейсности.

        П.С. Нямам нищо против, дори стига да е възможно бих работил и в чужбина.
        Дали ще е за постоянно, дали ще е временно, дали ще е пътуване в чужбина няма значение.
        Не ми пречи това, че може работата да е на 5000-10 000 км от България.


        Може би се чудите защо пиша всичко това.
        Защо всъщност пиша толкова ексцентрична обява за работа, подобна на която едва ли има някъде.

        Истината е, че искам да си преследвам желанията и мечтите.
        А те са, че искам да пътувам.
        Някъде по света.
        Най-вече с мотор.
        Далеч.
        По-пътищата.
        Някъде.

        Знам, че ветроятността да си намеря някаква такава работа, още повече и извън България чрез форума е доста малка, да не кажем че клони към нулата но аз не се страхувам да рискувам и опитам.
        Все пак затова живеем, нали.

        Благодаря предварително.
        Лек ден от мен и ако случайно някой знае нещо да се обажда
        Последно редактирано от cveti; 14-09-10, 16:59. Причина: поправка
        .

        Коментар


        • #64
          От: Един по-различен поглед

          Първоначално публикуван от darkrose Преглед на мнение
          Може би се чудите защо пиша всичко това.
          Защо всъщност пиша толкова ексцентрична обява за работа, подобна на която едва ли има някъде.
          На мене ми прилича повече на споделяне на спомени и настроения, отколкото на обява за търсене на работа. Там обикновено
          се искат конкретни лични данни, ниво на образование с дипломи, институции и дати, подробна трудова история и дори препоръки. Форма за попълване може да се намери на много места в Нета.
          ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

          Коментар


          • #65
            От: Търся-Предлагам работа

            Привет на всички колеги и браво за хубавата тема!
            Бих искал и аз да споделя някои факти за себе си.

            От Бургас съм, на 25 години и все още несемеен.

            Образованието ми е свързано само с икономиката. Завършил съм:
            - Магистратура "Корпоративен мениджмънт" - Стопанска академия гр. Свищов
            - Бакалавър "Стопански и финансов контрол" (2-ра специалност) - Стопанска академия гр. Свищов
            - Бакалавър "Икономика на индустрията" - Стопанска академия гр. Свищов
            - Средно обр. "Икономика и мениджмънт" - ИТ гр. Бургас

            Имайки предвид времето , което съм отделил за образование, не мога да се похваля с богат опит. По-точно страдам от неговата липса.
            Професионалният ми опит включва:
            - застрахователен консултант и в холандска компания (ING)
            - мениджър на екип - в същата
            - сезонно съм работил по хотели; помощник-монтажник на мебели; продавач-консултант в ловен магазин.

            Не съм осъждан. Правоспособен шофьор. Малко луд на тема лов и отскоро собственик на 4х4.

            Изхождайки от положението в страна + факта че в момонта съм безработен = ще съм благодарен на всяко едно предложение, което ще остави доволно и двете страни.

            0887792925 - Димитър
            dimitar_fandalov@abv.bg

            Коментар


            • #66
              От: Търся-Предлагам работа

              още един към търсещите работа...
              на кратко за мен:
              На 24г - образование:
              средно - дърворезба в техникума по дървообработване и вътрешна архитектура - София
              висше: бакалавър - Дървообработване и производство на мебели - Лесотехнически Университет София
              магистратура - Пространствен дизайн - Нов Български Университет
              в момента работя като проектант и консултант в един от най- старите мебелни магазини в София, а преди това съм работил в сферата на туризма, но приемам всякакви предложения свързани с мебели и дизайн а защо не и нещо свързано с автомобили и авто части.
              Имам около година стаж в сервиз, но има много какво още да уча.
              за контакти: filip.mihaylov@gmail.com
              или на тел 0886 966 599 - Филип
              I'm not Lost, I'm Discovering !

              088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

              Коментар


              • #67
                От: Търся-Предлагам работа

                Наемам кадърни, съвестни ПЕЧЕНИ заварчици.
                Добра работа - отлично заплащане!

                Коментар


                • #68
                  От: Търся-Предлагам работа

                  Здравейте колеги,накратко търся си работа в Карлово и раьона около като шофьор или монтьор.
                  Притежавам всички категории и свидетелство за автомонтьор и монтьор на ДВГ
                  По настоящем живея във Варна но целта ми е да се пребера да живея в родния си град.
                  (НЕУДОБНО?????) неудобно е да си обуеш панталона през главата!!!

                  Тошко 0878524239

                  Коментар


                  • #69
                    От: Търся-Предлагам работа

                    Първоначално публикуван от Terminat0r Преглед на мнение
                    Наемам кадърни, съвестни ПЕЧЕНИ заварчици.
                    Добра работа - отлично заплащане!
                    Място, естество на работата, естество на ангажимента - еднократна поръчка, трудов договор, на повикване? Моля, напишете повече.

                    Коментар


                    • #70
                      От: Търся-Предлагам работа

                      Първоначално публикуван от Terminat0r Преглед на мнение
                      Наемам кадърни, съвестни ПЕЧЕНИ заварчици.
                      Добра работа - отлично заплащане!
                      Колега конкретизирай си обявата къква технология РЕДЗ ; ВИГ ; МИГ-МАГ ; ГП за кой регион / град става въпрос ?
                      Последно редактирано от sek.1; 19-09-10, 05:18.
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар


                      • #71
                        От: Търся-Предлагам работа

                        Търся си работа. Може в София, може в чужбина, може където и да е.
                        Прикачени файлове
                        Последно редактирано от vladstudio; 28-09-10, 12:55.
                        Тази земя, по която тъпча сега,
                        тази земя, която пролетен вятър пробужда,
                        тази земя – не е моя земя,
                        тази земя, простете, е чужда.

                        Коментар


                        • #72
                          От: Търся-Предлагам работа

                          Здравейте ,накратко търся си допълнителна работа в София, живея в Младост 3
                          Притежавам категорий А,B,C,
                          Завършил съм средно ,оператор на металорежещи машини" но в училище освен струг друго не съм докосвал,но от завършването си през 2000 год. не съм и работил на струг.
                          Работил съм в автосервиз, окачване и ходова част най-вече.
                          В момента работя на твърди смени дневна/нощна два дена почивам, която почивка искам да уплатня с някаква дейност.
                          Нямам кой знае какви претенций предвид това че е ,криза' и все пак допълнителана работа.
                          контакти; 0888954056 или georgi_balashev@abv.bg

                          Коментар


                          • #73
                            От: Търся-Предлагам работа

                            Здравейте, търся завършил китайска филология. Или поне владеещ отлично китайски.
                            Ето телефон за контакти 0897/872 853.
                            Поздрави,
                            Вики

                            Коментар


                            • #74
                              От: Търся-Предлагам работа

                              Здравейте и от мен.Търся си работа в Несебър и околностите.
                              Завършил съм Математическа гимназия,понастоящем студент в Бургас , през сезона работя като готвач, зимата всякъкъв вид строителство.Телефона на който можете да ме намерите е 0894271509.
                              Защото животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни.

                              Коментар


                              • #75
                                От: Търся-Предлагам работа

                                Търся си работа за района на Пловдив!
                                Имам кат.C и 9години стаж като шофьор!
                                Работата може и да не е шофьорска!
                                Накой ако има предложени е да ме потърси на 0898736505 Запрян! или тук в темата!
                                YAMAHA WR450F

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X