Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся-Предлагам работа

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся-Предлагам работа

    Видях такава тема в други форуми и мисля, че много колеги могат да си бъдат полезни.
    Последно редактирано от maxxx; 17-11-09, 20:25.
    Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
    -----------------------------------------------
    Питието определя съзнанието....
    -----------------------------------------------
    0887770735

  • #2
    До: Търся-Предлагам работа

    Предложението ти е много полезно и правилно , и аз те подкрепям ;

    Коментар


    • #3
      До: Търся-Предлагам работа

      Супер си колега!Ще направя сефте "обява" Търся работа! Каквато и да е, само да е над санитарния минимум за София (800лв) - 0887 67 95 67 -Дидо
      Jeep Cherokee XJ `91
      "... До 9 Септември 1944 г., тази паметна дата, българският народ се намираше на ръба на една бездънна пропаст!
      След девети той направи съдбоносната крачка напред!..."

      Коментар


      • #4
        До: Търся-Предлагам работа

        От голямо значение за темата ще бъде ако всеки който търси работа напише какво може да работи,какво предпочита,не само да се пишат изисквания към заплащане.
        ТЛК 80 4,2ТД-95г

        Коментар


        • #5
          До: Търся-Предлагам работа

          И аз да се включа .
          Живея в София , на 22 съм .

          Завършил съм Професионална гимназия по транспорт : Никола Ботушев.

          Работил съм в Сервизи, но от 2 години се занимавам със строителство ( алпинист на изолация ) и вътрешни ремонти , но както ставя ясно зимата , тази дйност не се извършва и си почивам .

          Та така ,ще съм много благодарен ако се намери някаква работа за мен , хобито ми е мотоциклети и имам някакъв опит с ремонтите им.

          Коментар


          • #6
            До: Търся-Предлагам работа

            В отговор на основателната обструкция от колегата Красимир:

            На 25г, завършил съм немската гимназия в София ("1ва немска", която всъшност е 91ва Н.Е.Г. на ул."Позитано"), завършил съм семестриално агрономство, предстои ми държавен изпит много скоро.Имам 5 годишен търговски опит.За последно ме повишиха от търговски представител в мениджър ритейл търговия, което за мен е огромно признанение от страна на прекия ми ръководител.За съжаление, заплащането стана много ниско(с бонусите беше под "санитарния минимум") в следствие на кризата и лятото напуснах там.
            Сега работя инвеститорски контрол в строителната фирма на брат ми, докато намеря нещо отговарящо в по-голяма степен на интересите или на образованието ми. Имам технически познания и логическо мислене, което ми позволява да "провеждам" успешни експерименти с джипката си. Мечтата ми е да съм висш механик... По ирония на съдбата станах агроном, но не съм се отказал!
            Jeep Cherokee XJ `91
            "... До 9 Септември 1944 г., тази паметна дата, българският народ се намираше на ръба на една бездънна пропаст!
            След девети той направи съдбоносната крачка напред!..."

            Коментар


            • #7
              До: Търся-Предлагам работа

              Хайде и аз:
              Работа си имам,но на моя шеф кризата му идва в повече , та покрай него и на мен(изкарвам доста добри пари , но за тия нерви ..ем ти парите).При читава оферта не бих се замислил (и за мен важи санитарния минимум).
              Повече за мен:
              -на 35г съм
              -"ДВГ"-В.Пик
              -"Индустриален мениджмънт" ТУ-София
              -общо осем години продавам авточасти(последните седем са в настоящата фирма)-в момента съм управител на магазина(малко под година).
              -с техника се занимавам от както се помня-май се научих да пиля преди да се науча да пиша.Никога не съм се заимавал професионално с ремонти,но все пак поназнайвам това-онова(справка "Технически дискусии" в раздел Ендуро).
              За контакт на ЛС.
              Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


              "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
              Джон Кенеди

              Коментар


              • #8
                До: Търся-Предлагам работа

                Ай и аз да се вкльоча тарся си работа като Шофьор на ТИР на 22г. сам имам категориите,също така и ADR и електронна тахографска карта.Ама се като питам за работа все стаж искат.Аджаба от де да го зама тоя стаж.

                Коментар


                • #9
                  До: Търся-Предлагам работа

                  На 27години съм и досега съм бил шофьор.Имам "C" катерория и стаж 8 години.
                  Завършил съм дървообработване и вътрешна архитектура и съм работил 3 месеца в работилница за мека мебел така,че и от дървообработване поразбирам
                  Тръся си работа в Пловдив или околноста!
                  YAMAHA WR450F

                  Коментар


                  • #10
                    До: Търся-Предлагам работа

                    Айде и аз.
                    От няколко дена съм безработен.
                    Търся си свестен работодател.
                    Ако някой има нужда от съвестен и отговорен човек до се обажда , знам един подходящ.
                    каквото не знае , го учи бързо.
                    Карам добре бобкат , и много добре мотокар. Имам съответните документи за тях.
                    Заварчик СО2 .
                    Монтьор.
                    Тенекеджия , подготовка за боядисване и боядисване . (ниво хоби)Справка - вж.мои теми от рубриката "Продавам"
                    Ел. и слаботокови инсталации.(цял живот телефонен техник)
                    Елементарен англииски и руски (колкото да си изкарам боя)
                    Виж с компютрите съм по добре.
                    За уточняващи въпроси 0888 484499 и 0878 116635
                    Живея в Своге (то па един живот....) , та ако има нещо подходящо в северните и централните райони на София...
                    Уморените коне не ги убиват , нали ??

                    Коментар


                    • #11
                      До: Търся-Предлагам работа

                      Здравей те колеги нека и аз да се включа ,безработен от доста време тая криза, испълнявам обекти(къщи ,вили ,груб строеж,разбирам и от довършителни работи ,вик,ел,подови и стенни настилки ,дюшеме ,обшивка и др.Прилагам малко визуален материял на наши работи бригада сме .Ако има някои в нужда да звъни по всяко време тел 0897229322 ,Ангел
                      Прикачени файлове
                      Последно редактирано от vitarrra; 02-12-09, 07:55.
                      Бялото BUZUKI 1.6 8в
                      0899368772 ;) 0897229322

                      Коментар


                      • #12
                        DJ за вашето парти.

                        Ако ви трябва DJ за вашето парти, звънкайте. Тел: 0887770735..
                        Последно редактирано от nickbochev; 06-12-09, 22:59. Причина: преместване
                        Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                        -----------------------------------------------
                        Питието определя съзнанието....
                        -----------------------------------------------
                        0887770735

                        Коментар


                        • #13
                          До: Търся-Предлагам работа

                          Търся сервитьор за сезона.
                          Търся щофьор за камион с кран или го давам под наем.тн.4т.
                          За контакт 0888 588 678
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • #14
                            До: Търся-Предлагам работа

                            Първоначално публикуван от ivan tonin Преглед на мнение
                            Търся сервитьор за сезона.
                            Търся щофьор за камион с кран или го давам под наем.тн.4т.
                            За контакт 0888 588 678
                            ЛС!

                            Коментар


                            • #15
                              До: Търся-Предлагам работа

                              Привет на всички,да се включа и аз ; търся работа за едно камионче с товароносимос 2.5т и 37 кубика ако някой има нещо в предвид да пише Лс. Поздрави Иван.
                              Прикачени файлове
                              Не е важно какво караш, а как го караш !

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X