Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бисерите на нашите деца

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бисерите на нашите деца

    Мойта щерка чела менюто в някакъв ресторант и пишело "Св. врат". И тя ме пита "Мамо, ква е тая пържола Свети Врат"?
    Кръвна група 0+

    Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

    Коментар


    • От: Бисерите на нашите деца

      Вили, в интерес на истината-при първи прочит, и аз така го прочетох.

      Значи съм млад по дух
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Бисерите на нашите деца

        Абе, Коле, бе!
        Кръвна група 0+

        Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

        Коментар


        • От: Бисерите на нашите деца

          Ми кво?
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Бисерите на нашите деца

            Ми нищо - светия си е, кво!
            Кръвна група 0+

            Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

            Коментар


            • От: Бисерите на нашите деца

              Не става въпрос за светията, а за начина на изписване. Мързела да изпишеш или изговориш правилно някоя дума водят до комични ситуации.

              Преди малко избъзиках един който иска поДцинкована ламарина да търси НАДцинкована.

              Ма малката няма никаква вина де, винаги се кефя на неопетнената душа на децата, и как наивно възприемат света.

              То май "наивно" е само категория която е в нашето си съзнание, а иначе си е съвсем естествено състояние на разума на човек който няма достатъчно информация за да бъде реалист(или циник) като нас.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: Бисерите на нашите деца

                Малката щерка на 2 години и един месец, говори много но като повечето някой букви не може да ги казва.
                Та баба й я кара да каже: 'що са рибите под моста - с идеята че не може да казва "Р"

                Та вика и: Тиана, я кажи що са рибите под моста !!

                А тя и връща: Щото така
                Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                Коментар


                • От: Бисерите на нашите деца

                  То не е баш бисер ама си ме затапи детето (момче 5г.) много сериозно, не можах да реагирам.
                  Ситуацията е следната: Играе си той с брат му на земята и беснеят - мятат колички, блъскат ги, млатят и останалите играчки.
                  Аз се включвам и започвам надълго и нашироко да обяснявам как това са си техните и грачки и трябва да си ги пазят, защото по-дълго ще си играят с тях и няма да им се счупят и т.н. Последва въпроса:

                  - А ти що си чупиш джип-а?

                  Не можах реагирам
                  Калин - О88 б579I9I
                  Обичам да пътувам, не обичам да пристигам.

                  Коментар


                  • От: Бисерите на нашите деца

                    След голямото пазаруване на тетрадки за училище, щерката (шести клас) седи и им лепи етикети. В един момент констатира:

                    "- Ако някой ми види тетрадките, ще реши че ми трябва психиатър."
                    The Flat Earth Society has members all around the globe.

                    Коментар


                    • От: Бисерите на нашите деца

                      Случка с малката племенница - Радост, ти си много красива!
                      - АЗ не съм клясива, АЗ съм руса!!!
                      За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                      0878 79 20 61 Борис

                      Коментар


                      • От: Бисерите на нашите деца

                        Класификация на чорапи,градацията е възходяща:
                        Мощни
                        Бързи
                        Летящи
                        Светкавични
                        Sent from my Nokia s fenerche

                        Коментар


                        • От: Бисерите на нашите деца

                          Малкия на 4 и половина. Чели сме му за пътешествията на Синбад мореплавателя. Това лято му викам отиваме на палатка на остров. Логичния въпрос беше: Острова риба ли ще бъде? Цяла седмица на острова разправаше, че ако запалим огън острова (рибата) ще се събуди.

                          Завел съм го на нос Агалина, пак на 4 и половина. Зад носа има едни скали с едно дълбоко 30-40 см място дето постоянно влиза вода от вълните и се оттича от другата страна. Над нас двама рибари фърлят за сафрид, че преди няколко дена беше избило ама сега нямаше нищо. Накрая теглят една майна прибират и тръгват да си ходят. Нашия седи дибидюс на ръба на вирчето, топнал си е краката във водата и чака скаридите да му изядат ноктите. Вътре плуват и малки рибки. Поглежда рибарите и им вика: Ей не си тръгвайте тука има риба, и усилено им сочи долу някви рибки колкото скарида.

                          След постригване. Ще ми направиш ли "принцеска"? Чудя се па от кога с кукли иска да си играе, а той нашия имал предвид "прическа".
                          "If they give you ruled paper, write the other way." Juan Ramon Jimenez

                          Коментар


                          • От: Бисерите на нашите деца

                            От вчера: -Най -много обичам шума от разкъсването на опаковъчна подаръчна хартия.
                            Като порасне най-вероятно ще е шумоленето на парите... Материалистки...

                            Коментар


                            • От: Бисерите на нашите деца

                              Четири и половина годишен мъдрец - "Добрите хора са добри, защото обичат. Лошите не обичат, затова са лоши."
                              Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
                              Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

                              Коментар


                              • От: Бисерите на нашите деца

                                Първоначално публикуван от dadko Преглед на мнение
                                От вчера: -Най -много обичам шума от разкъсването на опаковъчна подаръчна хартия.
                                Като порасне най-вероятно ще е шумоленето на парите... Материалистки...
                                Какво лошо има в това,и аз обичам парите!
                                Когато ги вземам де,другия вариант го мразя!
                                .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                                Киа спортаж2000тди 98г
                                Ауди А3 1.9ТДИ
                                Каравана Аdria 390Q

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X