Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бисерите на нашите деца

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бисерите на нашите деца

    -Татее.футболистите не стават!
    -Защо бе мъжки?
    -Защото падат и плачат...

    Миналата година го изцепи моя син,беше на 3 години.

    Коментар


    • От: Бисерите на нашите деца

      "Мамо, толкова много ще те гушкам! Дано не те спукам!"
      Кръвна група 0+

      Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

      Коментар


      • От: Бисерите на нашите деца

        Моя малкия син (на две и половина) миналия ден вика: "Тати икам япам копи пейст". В превод: "Тати искам да ям корнфлейкс".

        Коментар


        • От: Бисерите на нашите деца

          Малкото диване се изучило, като направи някоя беля (мин веднъж на всеки 5 минути) и усещайки изострянето на атмосферата, почва да вика:
          -Предлагам да не се ядосваме! Дайте да караме по-спокойно....
          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

          Коментар


          • От: Бисерите на нашите деца

            Каката /16г./ има среща с приятелките, но брат и няма кой да го гледа и се налага да то вземе с нея. Докато уговаряме как и какво, малкия изтърсва:
            -Тъкмо ще ги видя тези кифли стават ли за нещо въобще…
            Only after the last tree has been cut down,
            Only after the last river has been poisoned,
            Only after the last fish has been caught,
            Only then will you find that money cannot be eaten.

            Коментар


            • От: Бисерите на нашите деца

              Госпожата дава задача на втори клас: Напишете правила, които трябва да спазваме, когато се храним.
              Нашият написал две правила:
              1. Да си измием ръцете.
              2. Да не ползваме храната за бой.
              Госпожата му ги е зачеркнала с червено, явно не е съгласна.
              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

              Коментар


              • От: Бисерите на нашите деца

                Пред юнака има време да научи още правила.А ако тази госпожа не спазва тези две правила , как ли я възприемат в обществото
                Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                Коментар


                • От: Бисерите на нашите деца

                  Дребния (три годинки) обяснява - тати е слънчице, аз съм луничка. Питаме го - а мама какво е? "Амии... лампа!"
                  Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
                  Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

                  Коментар


                  • От: Бисерите на нашите деца

                    Мед ми капна на сърцето, като малкия обясняваше на баба си (за него баба, за мене тъща) по телефона, как и е харесал една "екзекуция" в Дубай....
                    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                    Коментар


                    • От: Бисерите на нашите деца

                      Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                      Мед ми капна на сърцето, като малкия обясняваше на баба си (за него баба, за мене тъща) по телефона, как и е харесал една "екзекуция" в Дубай....
                      Мале, спирай му новините!
                      Кръвна група 0+

                      Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                      Коментар


                      • От: Бисерите на нашите деца

                        Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
                        Мале, спирай му новините!
                        Това било от рекламите и било "екскурзия". Детенце....
                        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                        Коментар


                        • От: Бисерите на нашите деца

                          Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                          Това било от рекламите и било "екскурзия". Детенце....
                          Да, досетих се!
                          Кръвна група 0+

                          Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                          Коментар


                          • От: Бисерите на нашите деца

                            Три нещa които сaмо дъщеря ми може:

                            Дa се спъне кaто супергерой.
                            Дa се зaдaви с въздух.
                            Дa се спъне в ръкaтa си.
                            Sent from my Nokia s fenerche

                            Коментар


                            • От: Бисерите на нашите деца

                              Снощи 4годишният ми син заяви на вечеря ,че иска да яде от "печената салата"!?! След няколко уточнения и подсещане се усетих ,че иска от " прясно зеле на фурна" .

                              Коментар


                              • От: Бисерите на нашите деца

                                Дъщерята, вече 10 годишна и отдавна не вярва в дядо Коледа, но поръчката и за празника е телефон от "Китайландия", ако не стане с телефона иска таблет или телевизор за стаята си. Мислете му родители
                                Предисторията е че така или иначе и бях поръчал телефон за Коледа и трябваше по някакъв начин да я насоча, че това трябва да поиска за да е пълно щастието. И една вечер оглежда се в къщи и вижда мен, жена ми и брат си пред таблета, телефона и телевизора (не точно в тази последователност) и констатира на глас: "Телефон, таблет, телевизор" и аз веднага включвам, че това е вариант да я насоча към подаръка и и я питам: "Това са ти желанията към дядо Коледа за подарък ли?" и тя веднага превключва: "То дядо Коледа няма, но ако имаше това щях да пиша в писмото до него." . И за да не се досети започвам да увъртам, че той дядо Коледа едва ли има такива техничари в Лапландия и обикновено телефоните и всичката техника се прави в Китай. И тогава детето изтърси, че дядо Коледа сигурно си има и Китайландия, където се правят високо технологичните играчки за Коледа.
                                Билките - алтернатива на коктейла от химикали - хапче.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X