Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бисерите на нашите деца

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бисерите на нашите деца

    Първоначално публикуван от komisar Преглед на мнение
    "Пу-пу", да не дава Господ!
    А де...
    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

    Коментар


    • От: Бисерите на нашите деца

      Вчера нашата баба/на 77 години/ разказва за нещастията, които са и се случили през деня - подпалила олиото в тигана и го сложила под водата и то още повече пламнало и опърлило шкафовете от горния ред, след това разсипала буркана с боба из цялата къща и събирала 1 час и накрая някой е влязъл и е "откраднал" ютията. Боги/на 8 години/ стоя слуша, гледа и накрая каза: Бабо ти си природно бедствие!

      Коментар


      • От: Бисерите на нашите деца

        Преди малко на стадиона:

        -Тати, дръж ми вафлата, за да мога да псувам по-добре...
        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

        Коментар


        • От: Бисерите на нашите деца

          Мамо, ако и днес забравиш да ми отрежеш ноктите на краката, може утре някой да пострада при разминаване в коридора....
          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

          Коментар


          • От: Бисерите на нашите деца

            Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
            Мамо, ако и днес забравиш да ми отрежеш ноктите на краката, може утре някой да пострада при разминаване в коридора....
            Хахахаха, жестоко!

            Моята пък много иска да й купя квилинг комплект и ме врънка от две седмици. Тази сутрин става и казва:

            -Мамо, познай какво сънувах! Че ми купуваш квилинг!
            Кръвна група 0+

            Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

            Коментар


            • От: Бисерите на нашите деца

              Понеже често липсвам за по месец-два, през първите няколко седмици след прибирането Яна (на 6) пращи от любов, та чак я избива на агресия.
              Тая сутрин...
              Ей сладур, ще те изям... с един удар!
              О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

              Коментар


              • От: Бисерите на нашите деца

                Отиваме на басейн със синовете ми, тогава на 14-15 и племенникът ми на 6. Последният започва да обяснява как в градината ходел на плуване, как можел да плува и така, и така... тогава единият от батковците го грабва и го пуска в басейна /на дълбокото/, съответно плувецът започва да се дави, споглеждаме се и баткото пита какво, ами какво, извади го сега, ама той нали можеше да плува.
                Най обичам да ми обясняват как няма да стане!

                Коментар


                • От: Бисерите на нашите деца

                  Преди няколко вечери жената пита сина какво иска за вечеря, отговорът беше кратък и ясен - вкусно и питателно
                  За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                  0878 79 20 61 Борис

                  Коментар


                  • От: Бисерите на нашите деца

                    Тази сутрин в коридора юнака се обува да тръгва за детска градина и ни в клин, ни в ръкав се изцепва:
                    - На децата им трябват само пари, храна и вода.
                    С майка му реагирахме веднага:
                    - Какви пари?! За какво са им пари на децата? - нашият се коригира:
                    - Е, добре де, играчки, храна и вода.
                    После майка му се опитва да му набива разни други добродетели, но ми е ясно колко са му влезли в детската глава

                    Коментар


                    • От: Бисерите на нашите деца

                      Моя дзвер, вече почти на 11г. вчера си хвърля раницата в колата и тръгва да съблича и якето, с идеята да играе в двора на училището.
                      Викам: - Ааааа, не, якето не сваляй, че е хладно.
                      Тя: - Ма мамооо, нали затова имам изграден организъм.

                      The Flat Earth Society has members all around the globe.

                      Коментар


                      • От: Бисерите на нашите деца

                        Опитвам се да не пълня главата на 6 годишната си дъщеря с дивотии, та религиозните теми не се толерират особено в къщи. Вчера минавайки край една църква, по повод цветница и подаряват библия за деца. Зазяпва се в корица и се изцепва - преразказ по картинки!

                        - О, боже, пощади ме!
                        - НЕЕЕЕ!
                        - Хайде де, баба преувеличава.
                        - НЕЕЕЕ!
                        - На мъжага ли ми се правиш!!!

                        Въпросната корица

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:207126.jpg
Прегледи:1
Размер:35.7 КБ
ID:5652763
                        О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                        Коментар


                        • От: Бисерите на нашите деца

                          От моите разбойници .... мислех си, че вече не са за тази тема ....
                          Стана ... като виц.
                          Иван, 18 годишен:
                          - Стефи ... гледай ... имам тетрадка по математика!!!
                          Стефи, 15 годишна скача от дивана:
                          - Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ohmy.gif
Прегледи:1
Размер:698 Байта
ID:5654286 Иии, я, я да видя!!?? Натиснете снимката за да я уголемите

Име:blink.gif
Прегледи:2
Размер:1.1 КБ
ID:5654289
                          Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

                          Коментар


                          • От: Бисерите на нашите деца

                            Моя първокласник вчера ми обясняваше, че го боляла нещо главата и ми обясни как като се навеждал и мислите му се били събирали на челото и му били натежавали ....

                            Коментар


                            • От: Бисерите на нашите деца

                              Пък моя намери верния начин да ми съобщи:
                              -Тате, ти ако си учител, а аз не знам нищо, колко би ми писал?
                              -Разбира се, че двойка- рязко паднах в капана аз...
                              -Ми... явно всички учители мислят по един начин....
                              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                              Коментар


                              • От: Бисерите на нашите деца

                                Сядаме тримата "мъже" да гледаме одеве Черно Море - Левски. Жената:
                                -Кой играе?
                                Малкия:
                                -Левски срещу Ч. Море.
                                -Аз съм за Ч. Море- подбъзиква ги жената и големия почва:
                                -Ама как? Ти сериозно ли?
                                През това време малката беля влачи един бръснач и вика:
                                -Тате, легни довечера от вътрешната страна на леглото, че да не пострадаш....
                                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X