Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бисерите на нашите деца

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бисерите на нашите деца

    Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
    Ха, готова е за генерален директор, само не ѝ пречете в развитието.
    Авторитетно е хлапето! Да ви е живо и здраво!

    Коментар


    • От: Бисерите на нашите деца

      Първоначално публикуван от HEMO Преглед на мнение
      С жена ми пием биричка край басейна на хотела и хлапето се мотае покрай нас и дудне :жегааа искам да се топнааа".По едно време жената не издържа и вика скачай...До като се усетим малката скача вместо в детския басейн в големия до нас и потъване като гюле...Жена ми се мята след нея вади я и малката плюейки вода авторитетно заявява"абее много водичка са му наляли на тоя басейн"И съответно зашляпа към правилния.Как си изкарахме акъла не е истина...
      Като чета то вашия екшьн тепьрва се почва
      И те не се давят толкова лесно,моите поне не нищо че потьват и те,само ревът като за трима после,аз се хиля,а майка им ми е сьрдита поне 2 дни след това.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • От: Бисерите на нашите деца

        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
        Като чета то вашия екшьн тепьрва се почва....
        Ооо перманентно е интересно спор няма :-)Взимам я от градина(3 група)тамън си тръгваме и ме стреля от упор с "тате да знаеш с Кико скъсахме"(момченце от същата група,преди три дни ми сервира че са гаджета).За момент губя картина неподготвен за такава драма,и успявам да смотолевя нещо от сорта"що така бе тате,ко стана ?"
        -Ми Татеее несходство в характерите...[emoji15]
        Пътувам си аз из на високо из Родопите и зад един завой сърничка,стои на пътя и гледа право в мен с големите си кафяви очи.На няма и два метра от мен...стои и не мърда.Вадя баавничко Sgs 4-ката с идеята да я щракна за спомен и....греда няма място на картата[emoji16] Сърничката се врътна и духна а аз бесен на Самсуняка отварям галерията да видя с какво аджеба се напълниха тея 16 гиги...и кво да видя няколко стотин снимки на...Спондж Боб[emoji12] Малката щракала с тилифоня ми селфита на тоя с квадратните гащи дето го дават по детския канал ...Така се смях на сред нищото с телефон в ръка[emoji1]

        Коментар


        • От: Бисерите на нашите деца

          Първоначално публикуван от HEMO Преглед на мнение
          -Ми Татеее несходство в характерите...[emoji15]
          [emoji1]
          Направо ми пращай трите и имена и ЕГНто за да предупредя моите да не се замесват с твоята като пораснат,ти си отглеждаш живо ЧУДО,да ти е ЖИВА И ЗДРАВА пьк другите да му мислят
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • От: Бисерите на нашите деца

            Много пъти сме казвали на децата, че са излезли през коремчето на мама, даже и белега им е показвала от секциото. Вчера какво се заговорихме и тя отново каза, че не са родени нормално, както обикновено ражда жената, а чрез секцио. И на тия само това им трябваше, веднага се започна с въпросите, какво е нормално и как по принцип раждала жената. АЗ й казах, тя да се оправя с отговорите, голям смях падна. И жената какво, какво, започна да казва, че се раждали "отдолу", ама какво е това отдолу в началото не им стана ясно. Викат, да не би през дупето.............леле, а ние пипаме съучениците си:-) Отрекохме утвърдително да е от там. Абе хилят, се досещат се и може и да знаят, ама..............3 клас са, но са тръгнали една година по-рано. Не са малки, гледат какви ли не филми, не им забраняваме нищо, но се правят и те на неразбиращи.
            SUV

            Коментар


            • От: Бисерите на нашите деца

              Първоначално публикуван от Dydo Преглед на мнение
              .....леле, а ние пипаме съучениците си
              Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
              Стефан Арзатов

              Коментар


              • От: Бисерите на нашите деца

                Бисер на внучето ми (скоро ще навърши 4 години). През септември, на плажа, поиска да си говорим и му казвам: "Добре. Питай нещо, аз ще ти отговоря и после все така ще си говорим."

                Той незабавно пита: "Защо водата [в морето, сиреч] е солена?"

                Хитро измислям отговор, който хем да е достъпен за малко дете, хем да е научно издържан. Става нещо такова:

                "Виж сега, моето момче, ти само погледни колко много вода има в морето. Много, много вода и много вълни. И се блъскат по най-различни места и неща - камъни, брегове, плаж, дървета, лодки... И където има сол, малко от нея остава във водата... И това продължава много-много време..."

                И други такива популярности.

                Малкият Ники изслуша всичкото внимателно и доста спокойно, след което също спокойно попита:

                - А те защо са посолили толкова много неща, които не са ядене?

                (И дядото не намери как да продължи разговора. )

                Поздрави!
                Искам България чиста!

                Коментар


                • От: Бисерите на нашите деца

                  След поредното провинение на малката беля, жената му спира детските филмчета. Идва тоя при мене, обесил нос и:

                  -Тати-татииии, трудно се преживява тоя живот...
                  edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                  Коментар


                  • От: Бисерите на нашите деца

                    Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                    След поредното провинение на малката беля, жената му спира детските филмчета. Идва тоя при мене, обесил нос и:

                    -Тати-татииии, трудно се преживява тоя живот...
                    Малък, пък наясно с нещата.
                    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                    Коментар


                    • От: Бисерите на нашите деца

                      Откак скрих детските програми на телевизора и забраних достъпа до компютъра, нашият разви художествени способности - започна де рисува.
                      Изобрети нов стил в изобразителното изкуство - тахиграфия(тахиас - бързо). Рисува по 10-на рисунки на вечер
                      Извод - откъсването от изключително малоумните детски филмчета, развива способностите на детето. Гледането им го превръща в идиот!

                      Коментар


                      • От: Бисерите на нашите деца

                        На море сме и спим всички в една стая. Лягаме, гасим ламБата и щерката, на 8,5, казва - лека нощ мамо, лека нощ тати. Ние чинно и отговоряме един след друг - лека нощ Ема. Малкия, на почти 3, чака 4-5 секунди и си казва - лека нощ Вито ( Виктор е и така му викаме ).

                        Коментар


                        • От: Бисерите на нашите деца

                          На гости сме при сина. Големият внук 4+г, чинийка кроасан пред него. Не си взема, а - мамо, дай ми кроасан.
                          Казвам - вземи си сам, за какво ти са ръчичките?
                          - Да си играя с играчките.

                          Коментар


                          • От: Бисерите на нашите деца

                            Седим си миналата вечер вкъщи цялото семейство и големия син (почти на 4 г.) вика на майка си: "Мамо не ме дразни, че ще те ударя по п....шката". Тя започва да му обяснява че няма п...шка щото е момиче, а той вика: "Ааааа верно бе, ми кат' нямаш п..шка кво имаш, дупка ли кво ли?". И в тоя момент за пръв път и двамата с майка му не успяхме да му дадем какъвто и да е отговор на въпроса. Направо останахме безмълвни. )))

                            Коментар


                            • От: Бисерите на нашите деца

                              То не е много за смях де, ама преди месец-два беше, когато онзи приморски милиционер с вид на абсолютен и недосегаем дистарикат с кръчма на главната, знаещ как да мине между капките, дето по-късно и приятелчетата му го покриха и тъпкаха с кисело млечице в пияно състояние уби бебе в количка мачкайки го по тротоара. Гледам новините вечерта в очакаване да бъде освелтен, както личността му, така и цялата тази милиционерщина около ситуацията, но уви - родни български журналисти. Та след приключване на емисията и започване на спортните новини ми стана тегаво едно такова, станах от масата и си спомням, че с въздишка казах нещо от сорта на "Не сме държава и това си е......" и неочаквано детето(7 без малко), което си редеше някакъв конструктор ме репликира:
                              - Ами защо не отидем в Европа, тогава бе тате?......Аз таман да го поправя, че ние сме там от много години и изведнъж се вцепених. Премълчах и реших да не го лъжа.
                              WG 2.7 CRD

                              Коментар


                              • От: Бисерите на нашите деца

                                Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                                ...Извод - откъсването от изключително малоумните детски филмчета, развива способностите на детето. Гледането им го превръща в идиот!
                                Сякаш ти като малък не си искал само детски да гледаш. Аз не им забранявам. И като знаят, че не им е забранено хич и не се сещат повечето време. Просто си го отлагат, отлагат за после, а после не се и сещат. Играят си.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X