Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бисерите на нашите деца

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бисерите на нашите деца

    Предлагам на детето да облече дрехите с които е излизал вчера,а отговора беше:Не може,с тия дрехи ми е скучно
    иво димитров-0898 472 158

    Коментар


    • От: Бисерите на нашите деца

      След поредното прасе вчера:

      -Уффф, пак ли прасе. Направо се опрасихме вече.

      Женя Вълчанова 0888272565

      Коментар


      • От: Бисерите на нашите деца

        Малката е в България за празниците. Леля и носи елхата да я украсяват. "Ааа, каква голяма палма!"
        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

        Коментар


        • От: Бисерите на нашите деца

          Паричката от питката се пада на мен. Щерката е нещастна, за да я успокоя и казвам: - "Е нали паричките и без това аз ги нося в къщи, понеже аз работя, на теб за какво ти е паричката?" А тя: - "За да си купя нещо от лавката!"
          The Flat Earth Society has members all around the globe.

          Коментар


          • От: Бисерите на нашите деца

            Днес:
            Мамо,мамо дай да те цункам,аз много те обичам,дай ми сега една бонбона(шоколадова).

            А беше наказана
            HONDA DOMINATOR 650
            ОРЕЛ ASTRA
            РСПБЗН-Приморско

            Коментар


            • От: Бисерите на нашите деца

              Сурвака ни малката(5г.) на Нова година и при всеки сурвакан се повтаряше стиха " Пълна къща с коприВа" . Така го научило детето. Поправяхме го да каже коприНа, ама- не.

              Коментар


              • От: Бисерите на нашите деца

                Детето на съседите (6 години) на новогодишната трапеза - "...има вкус на Изпотена Риба..."

                Коментар


                • От: Бисерите на нашите деца

                  Щерката започва да чете сама, попада на удивителен знак и гордо заявява "я Изумителен знак"

                  Коментар


                  • От: Бисерите на нашите деца

                    Гледаме филма "Виж кой говори", който започва с анимация на оплождане на яйцеклетка. Дъщеря ми (почти 7 годишна) пита какво е това и аз започвам да обяснявам някак, с подходящи думи какво се случва на екрана. Тя слуша и ме рaзстрелва:

                    "Ясно, мушка се най-добрия червей!"
                    Кръвна група 0+

                    Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                    Коментар


                    • От: Бисерите на нашите деца

                      В петък след обяд на гарата специален вагон на БДЖ моя започва да срича надписа ОБЕЗТРЕЗВИТЕЛЕН влак да се чете ОБЕЗТРЕВИТЕЛЕН.
                      За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                      0878 79 20 61 Борис

                      Коментар


                      • От: Бисерите на нашите деца

                        Синковеца като беше малък, отиваме на лекар с някаква хрема и кашлица и доктора:
                        -Какво ти дава майка ти?
                        -Ами,...... капки в носа, Панадол и сироп за маймунната система!

                        Коментар


                        • От: Бисерите на нашите деца

                          Моя малък Лъчи(на 4г.) понякога задава много странни въпроси.
                          - Татии, като падаш по стълбите и се търкаляш надолу защо не трябва да говориш думи?
                          - Татии, като бях бебе и после станах по-голям, на колко бях?

                          Някой да има отговор на тез' въпроси?

                          Коментар


                          • От: Бисерите на нашите деца

                            Малкия сутринта на закуска без никакъв повод - гледа майка си, ......гледа и мен и заявява
                            в това семейство командва мама
                            ........пауза............
                            и АЗ ..........пак пауза........
                            ти тати ще трябва да изпълняваш.
                            на 4 години е.
                            Три дена глупави експерименти икономисват половин час четене!

                            Коментар


                            • От: Бисерите на нашите деца

                              06:30
                              Обличане за градина.
                              - Мааамооо! Къде ми е жорослюка? - виква Рая.
                              - ?!? - пълен блокаж - Какво къде е? - успява да върне майка и, докато аз съм зациклил в думата...жиро...журо...жоро...слюк...
                              - Жорослюка ми! А ето го! - спасява ни Рая от утринна зарядка.
                              ...
                              Вечерта я вземам от градина и понеже жорослюка изпада от шкафчето се сещам за него. Решавам да вникна.
                              - Рая, как е жорослюка?
                              - Добре е.
                              - Той какво прави точно?
                              - Моя пази природата, а на Габи пази въздуха.
                              - Ясно. А те от кой филм са? - решавам че съм вникнал.
                              - От никой?!? - връща ме тя в начална позиция. - Знаеш ли колко струва?
                              - Колко?
                              - Пет и педесет! През 2012-та са били пет и педесет и сто! Ама сега ги няма по магазините.
                              ...
                              По-объркан не съм бил.
                              Тя е вече на почти седем и все по-рядко ражда бисери, което страшно ми липсва.

                              Коментар


                              • От: Бисерите на нашите деца

                                На 4 и малко е младежа. Сред последните: "Тати, ти кога ще станеш малък" - "Ами аз не мога (следват обяснения от мен)" - "Ама аз искам ти да станеш малък -да мога да ти казвам какво да правиш и да ме слушаш". От преди малко: "Тате, може ли моля да си взема и да си хапна от хрупкавите полезни пръчици от вкусна царевица" (подмазва ми се, за да му дам "Зайо Байо").
                                Nissan Patrol GR Y60 2.8TD (отлетя)
                                Grand Cherokee 3.0

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X