Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бисерите на нашите деца

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бисерите на нашите деца

    Вчера на разходка със сина ми, на 2,8г. Минаваме покрай една автомивка. До оградата подредени гуми и джанти. Малкия: Мамо,гъма и тук гъма ..а, гъма гола е! И в превод: Мамо, гума, и тук гума..а, гола гума - да се разбира джанта!
    Когато не знаеш какво да правиш, придай си угрижен вид и върви забързано!

    Коментар


    • От: Бисерите на нашите деца

      Племенницата ми - на 5 (софиянка)
      Вчера, на село:
      - Искам айрян!
      Добре, веднага .... (обаче, на село млякото домашно при това овче и козе - смес )
      Ето .... заповядай!
      Опитва и казва:
      - Ъъъъ, не го искам! Този айрян има вкус!!!!
      Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

      Коментар


      • От: Бисерите на нашите деца

        Питам дъщеря ми:
        -Какво яде днес в детската?
        -Само хляб, второто беше гадно с малки зелени кюфтета, месото не беше с кокал, а супата беше с мляко.
        В превод: яхния грах с обезкостено месо и таратор.

        Коментар


        • От: Бисерите на нашите деца

          Разхождаме се в Южния парк с малката беля, аз напред, той след мен яде царевица в чашка. По едно време чувам неговия глас:
          - На какъв ми се правиш ти, бе? Знаеш ли, че да те мързи е за цял живот....
          Изтръпнах, предусещайки кофти сцени, се обръщам и виждам как един гълъб, заинтригуван от царевицата, не ще да излети, въпреки заплашителните ботуши на малкия, а той продължава, все по-ядосано:
          -какво? Забрави как се лети ли? Ако те уцеля, ще си спомниш бързо...
          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

          Коментар


          • От: Бисерите на нашите деца

            Ха-ха, готов е за свекър.
            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

            Коментар


            • От: Бисерите на нашите деца

              Дъщеря ми, 3.5 години:
              -Тате,тате,имам пиш,ама да не забравиш пак да ми смъкнеш чуркогашника!
              TLC 120 Prado
              Yamaha Wolverine 450 4x4 SE

              Коментар


              • От: Бисерите на нашите деца

                4-годишно момиченце на познати, се ядосва на две момченца: "Сега не мога да псувам, щото съм малка, ама като порасна, ще ви е.. ма...та!"
                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                Коментар


                • От: Бисерите на нашите деца

                  Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                  4-годишно момиченце на познати, се ядосва на две момченца: "Сега не мога да псувам, щото съм малка, ама като порасна, ще ви е.. ма...та!"
                  Кефи!
                  edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                  Коментар


                  • От: Бисерите на нашите деца

                    На фона на налегналото ни семейно безпаричие, чувам снощи следния разговор между малкото диване и жената:
                    -....
                    -Мамо, не ми ли вярваш? Хайде на бас!
                    -Хайде! На 2 лв!
                    -Ми... не! Нямам дребни! Имам 100! Искаш ли на по 100?
                    Жената ядосано:
                    -Аз откъде да взема 100 лв, бе?
                    А брат му вика:
                    -Мамо, аз ще ти дам на заем...
                    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                    Коментар


                    • От: Бисерите на нашите деца

                      Синът ми ... далеееече назад във времето

                      В детската градина им казвали за дихателната система и детето ни се хвали:
                      - Мамо, разбрах за дишителната система на човека. В нея има:
                      Ноос, дишителна тръба и два бели РОБА! (и тук поставя ръчичките на гърдите си)

                      П.п. Съжалявам, че не съм записвала по нещо от това време. Казвах си - оо, това не се забравя . Децата пораснаха, бисетите изветряха. Сега случайно в някой мухабет ми изкочи по нещо и се смеем много всички.
                      Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

                      Коментар


                      • От: Бисерите на нашите деца

                        Първоначално публикуван от Son4o Преглед на мнение
                        .....

                        П.п. Съжалявам, че не съм записвала по нещо от това време. Казвах си - оо, това не се забравя . Децата пораснаха, бисетите изветряха. Сега случайно в някой мухабет ми изкочи по нещо и се смеем много всички.
                        Е то трябва да си направиш у вас къщата на "Биг Брадър", че знаеш ли кога какво ще изръси, че да го запишеш .
                        Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                        И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                        вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                        Коментар


                        • От: Бисерите на нашите деца

                          Дъщеря ми я прибирам от Младост към Дружба и за по напряко минавам по черното при вилибец и естественно колата се клати,люля и тя ми казва
                          -Татеее да не се счупи колата бе!?!После кво ша правиш?А дневните миии!!!
                          п.п.Дъщеря ми е 25 повтарям 25 годишна.
                          Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                          0888854582
                          Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                          Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                          Коментар


                          • От: Бисерите на нашите деца

                            Разхождаме се с малкия в морската и разглеждаме военоморския музей.
                            Хиляди въпроси, започващи с "Тате, знаеш ли това какво е и за какво е?"
                            Успявам да отговоря на всичките и накрая ме закова с "Тате, а какво не знаеш"

                            Коментар


                            • От: Бисерите на нашите деца

                              Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                              Разхождаме се с малкия в морската и разглеждаме военоморския музей.
                              Хиляди въпроси, започващи с "Тате, знаеш ли това какво е и за какво е?"
                              Успявам да отговоря на всичките и накрая ме закова с "Тате, а какво не знаеш"
                              Майстор е твоят. Мен ме питат "Има ли някой по- умен от тебе?". Да се чудиш къде да се денеш.
                              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                              Коментар


                              • От: Бисерите на нашите деца

                                Мишо (7 г.): Ако нямаше лошо, толкова хора щяха да са без работа.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X