Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бисерите на нашите деца

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • "Мамо и аз искам да ям кЪрМачета!"

    Коментар


    • От: Бисерите на нашите деца

      Това ме подсеща, щерка ми казваше: "Препарирани пилешки хапки" или "Препарирани крилца"
      The Flat Earth Society has members all around the globe.

      Коментар


      • От: Бисерите на нашите деца

        От домакинската работа вкъщи миенето на чиниите е мой приоритет. Разбира се понякога жена ми ме отменя в тази не лека задача. Миналата вечер в кухнята връхлита малкия с два пистолета и вика:
        -Тати, тази вечер освободен ли си от миенето на чинии, за да играем на полицаи.
        Only after the last tree has been cut down,
        Only after the last river has been poisoned,
        Only after the last fish has been caught,
        Only then will you find that money cannot be eaten.

        Коментар


        • От: Бисерите на нашите деца

          Днес в градинта били празнували рожден ден на някакво детенце и моя разказва, че били яли торта, и пили "шампоанско"

          Коментар


          • От: Бисерите на нашите деца

            Първоначално публикуван от blackfirefly Преглед на мнение
            От домакинската работа вкъщи миенето на чиниите е мой приоритет. Разбира се понякога жена ми ме отменя в тази не лека задача. ...
            Човече, не вкарвай такива еретични мисли...все пак и жени четат тук. Ще прецакаш някого.

            Коментар


            • От: Бисерите на нашите деца

              Първоначално публикуван от petar_ray Преглед на мнение
              Човече, не вкарвай такива еретични мисли...все пак и жени четат тук. Ще прецакаш някого.
              Жената има навика понякога да стои зад мен и да чете докато си ровичкам из форума. След поста на blackfirefly първо ме втресе, после се изпотих и плаааахо се обърнах назад.
              Нямаше я. Въпреки, че е на 4000 км от мен пак ми се ака.
              О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

              Коментар


              • От: Бисерите на нашите деца

                Недейте така бе, мъже!
                Моят мъж редовно простира дрехи и преди години, докато простира, минава един приятел, вижда го и вика: "Абе, ей, как може, ти какъв пример даваш бе, еееййй?! Ще мине жената, ще те види и после ще ме побърка, че не искам да простирам!". Пък моят: "Ми простирай бе, к'во те бърка!" и спокойно продължи да си простира. Та така, не се втелясвайте (както викаше баба), ами помагайте на половинките, че то работа-деца-домакинстване-иощекупдругиработизавършене... иииии, после искате някои работи... Или както вика Кобилкина: "Умният мъж се грижи жената да е щастлива-тогава всички са щастливи и доволни. А нещастната жена ще ви вгорчи живота...". Извинете това малко отклонение от основната тема, ма да си кажем
                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                Коментар


                • От: Бисерите на нашите деца

                  малко спам в темата

                  Гле’ам комшията в шест сутринта простира:
                  - Абе, комши, к’во правиш, бе!?
                  - Простирам!
                  - Че кога изпра?
                  - Докато готвех.
                  - Докато готвеше? Че кога спа?
                  - Като се жених!

                  Коментар


                  • От: Бисерите на нашите деца

                    Вкъщи, голямата дъщера е "на тате котето", малката "на тате мечето". Малката разсъждава:
                    - А мама е всички животни, защото е голяма и може всичко...
                    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                    Коментар


                    • От: Бисерите на нашите деца

                      Малкия, беше на 4. Един ден както си играе:
                      Тате, отивам да пишкам.
                      Тръгва, обаче с някаква играчка в ръка. казвам му да остави играчката "как ще пишкаш", а той:
                      Спокойно бе татее аз имам две ръце!
                      На излизане от банята:
                      Тате, имам две ръце и два крака, а защо имам само една пишка?

                      Коментар


                      • От: Бисерите на нашите деца

                        Малкия мрънкоти на майка си да му пусне една играчка .. обаче жената здраво я мързи и вика ей тва е твоя човек разбери се с него и ме сочи мен.
                        При което малкия супер сериозно къде е човека ... кой е човека и жената "ето го бе маме" и сочи пак мен.. Малкия поглежда странно и вика ... Ама това не е човек ... това е Татииии
                        Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
                        A POS
                        0885600200
                        За момента пасажер

                        Коментар


                        • От: Бисерите на нашите деца

                          Съм, значи, задремал лекинко на дивана и в просъница чувам двете диванета да викат от хола:*"Давай, Бътън! "Другият вика:"Ей сега Хамилтън ще размаже и Чико Перез и Лигльото..."Скачам и си викам "мамка му, изпуснах формулата". Още не бях размислил,че е петък и т.н. и отивам да ги убивам, щот не са ме събудили, а то... рибките в аквариума имали вече нови имена, пред финално...
                          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                          Коментар


                          • От: Бисерите на нашите деца

                            От преди малко - гледаме "Сам в къщи" и аз казвам на малката, че Кевин е на нейната възраст - все едно тя да остане сама. И ето дискусията:
                            Тя: Е, какво толкова - аз ще се справя - няма да отварям на никой, ще питам кой звъни, ща си мажа филии с пастет...
                            Аз: Ами ако няма пастет какво ще правиш?
                            Тя: Е как какво - имам си спестени пари в касичката - взимам я и отивам до магазина! Какво толкова?!

                            P.S. Оказа се, че има 42 лева в касичката!
                            Кръвна група 0+

                            Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                            Коментар


                            • От: Бисерите на нашите деца

                              Дочувам от коридора разговор между малката (на 4) и майка и
                              - Яна, гладна ли си ?
                              - Не !
                              - А ще се храниш ли ?
                              - Ами да !
                              - Нали не си гладна ?
                              - Ами не съм.
                              - Но ще се храниш ?
                              - Ами да ...
                              - Защо ще се храниш след като не си гладна ?
                              - Защото много ме искаш наядена.
                              - Какво ще ядеш ?
                              - Ами салам !
                              - Няма салам.
                              - Ами майната ти .....
                              - Каквооо ?!!!!
                              - Ами риба ...
                              О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                              Коментар


                              • От: Бисерите на нашите деца

                                И от преди минута - опитва се сама да извади един клатещ се млечен зъб, обаче не става и не става и тя вече крайно отегчена казва:

                                -Уфффф, писна ми, отказвам се! Малко само ще се изжабурнякам с вода и ще плюйна в мивката!

                                Явно говорът е пряко свързан с падащите зъби!
                                Кръвна група 0+

                                Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X