Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бисерите на нашите деца

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бисерите на нашите деца

    Внимавайте като казвате от кой са подаръците, една случка от миналата Коледа. Става малката (тогава на 4 и половина) сутринта на Коледа миналата година, и баба й и казва да отида до елхата да види какви подаръци е оставил Дядо Коледа под дървото (а там са подаръците от баба й, дядо й и от леля й). Вижда ги детето - доволно е, каквото си е поискало без изненади, разгледа ги, порадва им се и след половин час попита - тези са от Дядо Коледа, а подаръците от вас къде са, и в нас настана паника, както и да е, ходиха нашите за други подаръци.

    Коментар


    • От: Бисерите на нашите деца

      Това е по-скоро за темите "деца и възпитание", но знам, че ще ви развесели и хареса, а някои/доста и ще се разпознаем, затова го слагам тук...

      http://vbox7.com/play:400e917e
      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

      Коментар


      • От: Бисерите на нашите деца

        Фани страхотна е тетката . Благодаря за клипчето; предполагам че това е някакъв конкурс за таланти.
        На нас клиренс ни трябва , не скорост

        Коментар


        • От: Бисерите на нашите деца

          4-год. ми син боледува от варицела. 2-год. ми щерка пита:
          -Защо бате има пъпки?
          -Защото е болен. Скоро и ти ще имаш пъпки. А малката казва:
          -Аз нямам пъпки, имам пъп...
          Животът е харизан кон според мен...

          Теди

          Коментар


          • От: Бисерите на нашите деца

            Тая сутрин моите тръгват към парка и малката ( на 2 години и 10 месеца) си пее
            - Тивам на разхооооодка, Нани ( тя - Яна), мама и Моха.....
            - Кой е Моха, Яна, някой нов приятел от парка ли ?
            - Не, не от нас е !
            - Къде е ?
            - Ми ей го бе, седнало на мама на гърбата! След внимателен оглед откривам кацнала муха на гърба на майка и
            Последно редактирано от droba; 23-12-11, 11:56. Причина: забравих на каква възраст е дъщеря ми.....
            О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

            Коментар


            • От: Бисерите на нашите деца

              Дъщеря ми за първи път вижда брекетите на зъбите на братовчедка ми. Ококорва очите и казва:

              - Ехааааа, имаш си гердан на зъбите!!!
              Кръвна група 0+

              Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

              Коментар


              • От: Бисерите на нашите деца

                Мишо (на 4г.) идва при мен доволен и ми казва, че знае как се получава зеленото. Питам го как, той отговаря - "Ми от синьо и жълто". Аз доволен го хваля - "Браво, бе тате. Това от детската градина ли го научи?" Отговор - "Не, в тоалетната го научих". Обясни ми, че в тоалетната водата е синя (заради ароматизатор някакъв). Жълтото се сещате от къде е. И като пишка става зелено.

                Коментар


                • От: Бисерите на нашите деца

                  Дъщеря ми - Мариела (6г) получава от дядо Коледа книжка, както си я е поръчала в писмото и вижда в единият ъгъл на книжката пише Jumbo и се обръща към жена ми леко изнервена с въпроса:
                  -Добре де, мамо. Щом дядо Коледа купува подаръците от Джъмбо тия джуджета какво работят!?
                  Билките - алтернатива на коктейла от химикали - хапче.

                  Коментар


                  • От: Бисерите на нашите деца

                    Малката дъщеря (3год.) гледа по телевизията някакво предаване "Бон апети". Не това на Иван Звездев, а нещо друго, на което водещите са момче и момиче. Убедена е, че момичето се казва Бона, а момчето Пети, та оттам и името на предаването.
                    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                    Коментар


                    • От: Бисерите на нашите деца

                      Дъщеря ми : Тате да сипеш на джипката бързин!
                      И до днес така му казвам.

                      Коментар


                      • От: Бисерите на нашите деца

                        Малкия(2.5г) не слуша майка си, тя вече се е ядосала и му вика:
                        - Абе ти какъв човек си, защо не слушаш?
                        - Преско не човек

                        Коментар


                        • От: Бисерите на нашите деца

                          Според нашата второкласничка тази седмица в училище им преподава една госпожица - студентка,
                          която учи за госпожа
                          Интересно какви ли са изпитите за госпожа се питам аз...
                          На старта на КВ състезание се чувствам като комар на нудистки плаж - знам какво да правя,ама не знам от къде да започна.

                          Коментар


                          • От: Бисерите на нашите деца

                            Будя дъщеря ми за детска градина. Часът е 7:15, навън студ ... и малко слънце. Тя ядосана , че я будя, отваря едното око и троснато казва:
                            -К'во е това слънце навън , бе , да не е пролет!?!
                            Аз ентусиазирано:
                            -Ами да, идва пролетта!
                            А тя, още по-ядосана:
                            -Е к'ва е тая пролет, бе, няма кокичета, НЯМА МИНЗУХАРИ!!!

                            .. ситуация "ни така-ни иначе"
                            Кръвна група 0+

                            Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                            Коментар


                            • От: Бисерите на нашите деца

                              Днес на една позната сина ми обясняваше как с баба му ,,наХълцали,, зелето.

                              Коментар


                              • От: Бисерите на нашите деца

                                Преди 2 часа се разхождахме с наследника навън (4.5г) и виждайки едно улично куче иска да го погали.
                                Аз му казвам че непознати кучета не се галят, а той ми отговаря: "Ами тогава ще му кажа, че съм Мони"
                                Демек ще се запознаят

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X