Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Операция на дискова херния + имплант, моля за съвет?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Операция на дискова херния + имплант, моля за съвет?

    Откъде накъде Liebherr4eto ще предлагате да заключите темата.Защо знаете ли колко хора ги боли кръста. Ако не ви харесва не влизайте. Не ви пожелавам да изпитвате такива болки в кръста каквито бяха моите ина другите участници. Това е върха на нахалството.

    Коментар


    • От: Операция на дискова херния + имплант, моля за съвет?

      Относно neroni телефона на Емо е 0898 535 979. Обади му се и му кажи че Коцето ти го е дал.

      Коментар


      • От: Операция на дискова херния + имплант, моля за съвет?

        Първоначално публикуван от kostadin_ra Преглед на мнение
        Откъде накъде Liebherr4eto ще предлагате да заключите темата.Защо знаете ли колко хора ги боли кръста. Ако не ви харесва не влизайте. Не ви пожелавам да изпитвате такива болки в кръста каквито бяха моите ина другите участници. Това е върха на нахалството.
        Колеги, що веднага с агресия реагирате! Просто за мен темата е намерила своя достоен завършек, последните две страници може да се прехвърлят в друга тема, монолози на kostadin_ra и снимки на сняг. Извинявам се, но темата е по същество за дискова херния и болки в кръста.

        П.П. И аз имах болки в кръста и намерих подходящо решение, но с това "само ....еди кой си може да реши нещата" по-добре да си отворя друга тема.
        Последно редактирано от Вива ViRuS4eto; 08-01-12, 12:46.
        The Flat Earth Society has members all around the globe.

        Коментар


        • От: Операция на дискова херния + имплант, моля за съвет?

          Монолозите и снимките са доказателство за това какво е свършил ЕМО. Но явно вие не можете да споделите тази радост. Освен това не искам да изпадам в безполезнена препирня с вас. Няма да е полезно за всички. Аз не разрешавам да ми се затвори темата, но ако модераторите преценят - моля.

          Коментар


          • От: Операция на дискова херния + имплант, моля за съвет?

            Да само ЕМО може да оправи нищата. За мен той е БОГ - та както ще да зучи във вашите уши!!!!!

            Коментар


            • От: Операция на дискова херния + имплант, моля за съвет?

              Първоначално публикуван от kostadin_ra Преглед на мнение
              Монолозите и снимките са доказателство за това какво е свършил ЕМО. Но явно вие не можете да споделите тази радост. Освен това не искам да изпадам в безполезнена препирня с вас. Няма да е полезно за всички. Аз не разрешавам да ми се затвори темата, но ако модераторите преценят - моля.
              Пак се изказвате неподготвен, колега:

              Ето снимки и на снежните човеци и на виновниците за дископатията:

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:09012011751.jpg
Прегледи:1
Размер:106.7 КБ
ID:5333936 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:26122011198.jpg
Прегледи:1
Размер:164.0 КБ
ID:5333938

              На заден план се виждат и част от кубиците бетон и тухли. Както казах, решението на проблема няма да го споделя тука, който се интересува, на лични или очаквайте нова тема по въпроса. За мен тази трябва да се помете или заключи.
              The Flat Earth Society has members all around the globe.

              Коментар


              • От: Операция на дискова херния + имплант, моля за съвет?

                Да хубави снимки и деца. Желая ви успех.

                Коментар


                • От: Операция на дискова херния + имплант, моля за съвет?

                  ЕМО ще оправи нещата-сигурен съм!

                  Коментар


                  • От: Операция на дискова херния + имплант, моля за съвет?

                    Ами аз 2 пъти пращам лични съобщения на ЕМО,и дват пъти никакъв отговор,а доколкото следя форума,човека влиза,просто исках неговото мнение,но той явно не иска да ми отговори.
                    Yamaha Yz450F
                    Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
                    Всичко с ''рошави''гуми!

                    Коментар


                    • От: Операция на дискова херния + имплант, моля за съвет?

                      Искате ли да ви дам личния му телефон? Явно не можете да изпратите съобщението.

                      Коментар


                      • От: Операция на дискова херния + имплант, моля за съвет?

                        Дори и в тези студове нямам проблеми. А преди операцията, то бяха едни колани идни пояси. При най малката промяна на времето болките се обостряха, а сега съм бетон.поклон пред ЕМО!

                        Коментар


                        • От: Операция на дискова херния + имплант, моля за съвет?

                          Скоро ще стане една година от премахването на трите хернии.

                          Коментар


                          • От: Операция на дискова херния + имплант, моля за съвет?

                            Колеги,на някой правили ли са му компютърен томограф заради проблеми с кръста!Вярно ли е че е вредно и се налага интубиране или някакви такива неприятни манипулации заради това?!Утре ми предстои и нещо се притеснявам ...
                            TLC 120 Prado
                            Yamaha Wolverine 450 4x4 SE

                            Коментар


                            • От: Операция на дискова херния + имплант, моля за съвет?

                              Вредно е колкото няколко рентгенови снимки. Няма да те интубират. Ако мислиш да се оперираш после, направи си направо МРТ.

                              Коментар


                              • От: Операция на дискова херния + имплант, моля за съвет?

                                А...не!Нямам намерение да се оперирам!Имам едни болки в кръста, и да се види от какво е защото рентгеновите снимки се вижда изправяне на долния s на гръбнака но не и нещо по сериозно.Сега ходих в Павел Баня ,и вместо да се подобря такава криза ме хвана пак...Та доктора ми препоръча да си напрвя един томограф поне да се види с какво се борим!
                                TLC 120 Prado
                                Yamaha Wolverine 450 4x4 SE

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X