Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Операция на дискова херния + имплант, моля за съвет?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Операция на дискова херния + имплант, моля за съвет?

    Първоначално публикуван от Руди Преглед на мнение
    От къде мога да си купя(поръчам)добър колан,за дискова херния.От 3г я имам,но не съм слагал досега.

    В София до Пирогов има една улица с няколко санитарни аптеки, провери и в Гугъл излизат доста неща.
    Успех
    Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

    Коментар


    • От: Операция на дискова херния + имплант, моля за съвет?

      Аз съм много добре.Налях 3м3 бетон.

      Коментар


      • От: Операция на дискова херния + имплант, моля за съвет?

        Преди това в рамките на 10 дни съм разнесъл приблизително 18-20м3 чакъл.И всичко това благодарение на ЕМО.

        Коментар


        • От: Операция на дискова херния + имплант, моля за съвет?

          Хмммм! Сега ако споделиш и това онова за млади булки ...... ще си е струвало усилията, че с тоя бетон и чакъл ме депресираш нещо .

          Майтапя те естествено. Много обнадеждаващо за нас и радващо за тебе. Сега вече честито наистина.
          0888932647

          Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

          Коментар


          • От: Операция на дискова херния + имплант, моля за съвет?

            Младите булки искат пари а аз ги дадох за чакъл и бетон.

            Коментар


            • От: Операция на дискова херния + имплант, моля за съвет?

              А само за любов не се съгласяват.

              Коментар


              • От: Операция на дискова херния + имплант, моля за съвет?

                Вчера прегледах направеното от мен и наистина се обнадеждих.Дано да нямам проблеми вече с този кръст. Та като се връщах от Бистрица /там лях бетона/ тези с джипките направо щяха даме отнесат.Отбих в дясно за да не се ударим. Ще се радвам да не са колегите от форума които са били на разходката из Бистрица. Щеше да стане голям сакатлък. Това не е по темата но все пак искам да го споделя.

                Коментар


                • От: Операция на дискова херния + имплант, моля за съвет?

                  Оказа се че са колеги от форума .Май само си чешат езиците във форума колко са велики а всъщност........нямам думи.

                  Коментар


                  • Re: Операция на дискова херния + имплант, моля за съвет?

                    Колега, кой си чеша езиците, защо не напишеш в другата тема конкретно какво е станало, съмнявам се, че някой нарочно те е засекъл или нещо друго. Но често съм срещал хора да си преувеличават. И какво трябваше да значи това в другата тема "следващият път ще усетите" ??? Кажи си претенциите предполагам, че ще ти бъде отговорено нормално. Дори да е имало нещо надали е умишлено.
                    Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
                    http://www.facebook.com/JeepBG
                    LZ1GGC

                    Коментар


                    • От: Операция на дискова херния + имплант, моля за съвет?

                      Аз писах в другата тема. Но колега повярвай ми не преувеличавам. Предположих че колегата осъзнал ситуацията а /той те групата колегите/не са разбрали "не са усетили" ПРЕДСТАВЯШ ЛИ СИ. Наскоро съобщиха по новиите че шофьор прегазил човек и не "усетил". Размина се де. Както и да е . Обаче колегите се захващат за всяка дума и зопочва еднооооо. От това никаква полза. Мен отскоро ЕМАНУИЛИС ме ремонтира така че съм готов на всичко.

                      Коментар


                      • От: Операция на дискова херния + имплант, моля за съвет?

                        Пожелавам на всички ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ.

                        Коментар


                        • От: Операция на дискова херния + имплант, моля за съвет?

                          Наближава година от операцията и всичко е наред.

                          Коментар


                          • От: Операция на дискова херния + имплант, моля за съвет?

                            Много сняг.
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • От: Операция на дискова херния + имплант, моля за съвет?

                              Аз също ходих няколко пъти при този човек казва се Алекс . На мен не ми помогна. Единствено и само ЕМО това е ЧОВЕКА не това е ВИСШАТА КОМПЕТЕНТНОСТ само той може да консултира ,диагностицира и да ПОМОГНЕ.

                              Коментар


                              • От: Операция на дискова херния + имплант, моля за съвет?

                                Първоначално публикуван от kostadin_ra Преглед на мнение
                                Аз също ходих няколко пъти при този човек казва се Алекс . На мен не ми помогна. Единствено и само ЕМО това е ЧОВЕКА не това е ВИСШАТА КОМПЕТЕНТНОСТ само той може да консултира ,диагностицира и да ПОМОГНЕ.
                                Поклон! Предлагам темата да бъде заключена!
                                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X