Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Операция на дискова херния + имплант, моля за съвет?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Операция на дискова херния + имплант, моля за съвет?

    Засега съм добре.

    Коментар


    • #92
      От: Операция на дискова херния + имплант, моля за съвет?

      Това и след борбата с мечката ли?:-)
      0888932647

      Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

      Коментар


      • #93
        От: Операция на дискова херния + имплант, моля за съвет?

        Да устисках добре че я хванах за пъпа та си легна сама

        Коментар


        • #94
          От: Операция на дискова херния + имплант, моля за съвет?

          Гледам да не качвам килограми.

          Коментар


          • #95
            От: Операция на дискова херния + имплант, моля за съвет?

            Първоначално публикуван от kostadin_ra Преглед на мнение
            Гледам да не качвам килограми.
            Кога ще чуем някаква обобщена равносметка на манипулацията?
            0888932647

            Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

            Коментар


            • #96
              От: Операция на дискова херния + имплант, моля за съвет?

              След почивката

              Коментар


              • #97
                От: Операция на дискова херния + имплант, моля за съвет?

                Колега не се ли напочива вече бе? Дай информация! Как си?
                0888932647

                Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                Коментар


                • #98
                  От: Операция на дискова херния + имплант, моля за съвет?

                  Вече съм железен

                  Коментар


                  • #99
                    От: Операция на дискова херния + имплант, моля за съвет?

                    Да Емо еВЕЛИК. Този човек ме изправи на крака. Иначе след Павел баня се чувствам отлично. Препоръчвам на всички да отидат. Там е истинска почивка.Лекарите бяха изненадани че съм с 6 поясни прешлена и че след махнати 3 хернии съм се възстановил толкова бързо. Сега отново работя и то тежка работа но внимавам много.

                    Коментар


                    • От: Операция на дискова херния + имплант, моля за съвет?

                      А някой може ли да каже,дали е съвместимо карането на ендуро с дисковата херния?Извинявам се че се намесвам в темата на колегата но това ме интересува много,понеже много ми се кара пак в гората,и сега направо съм пред дилема дали пак да си взимам ендуро......
                      Yamaha Yz450F
                      Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
                      Всичко с ''рошави''гуми!

                      Коментар


                      • От: Операция на дискова херния + имплант, моля за съвет?

                        Първоначално публикуван от ivo929 Преглед на мнение
                        А някой може ли да каже,дали е съвместимо карането на ендуро с дисковата херния?Извинявам се че се намесвам в темата на колегата но това ме интересува много,понеже много ми се кара пак в гората,и сега направо съм пред дилема дали пак да си взимам ендуро......
                        Мтико (Btv) казва, че му е по-добре като кара мотор с болки в кръста.....ако питаш д-р Емил ще ти каже по-добре не....

                        Въпрос на личен избор
                        Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

                        Коментар


                        • От: Операция на дискова херния + имплант, моля за съвет?

                          Ами да,така е,но ако сега не си взема ендуро,знам какво ще стане-ще се върна отново на асфалта с пистов мотор,а това много не ми допада особено в БГ,затова сега ту се навивам да си взема ендуро ту се разубеждавам и направо съм на кръстопът,затова и като видях темата на колегата реших да попитам.Мога и точно да напиша диагнозата от епикризата след скенера:
                          КТ находка:
                          На ниво Л3-4 се открива общо проминиране на гр.моз.канал.
                          На нивоЛ4-5 се визуализира медианно-парамедианно ляво проминиране на диска към гр.моз.канал
                          На ниво Л5-S1 се вижда общо проминиране на диска
                          Интревертебр.Стави на Л3,4 и 5 са със уплътнени ставни повърхности.
                          Заключение:
                          Дискова протрузия на ниво Л3-4 и L5-S1.Медианно-парамедианна лява дискова херния на ниво Л4-5.Начални дегеративни промени на лумб.отдел.
                          Приложени Кт грами.
                          Виждам по-горе че има колега който е лекар и се занимава точно с това,ако може той да ми даде съвет за зададения от мен въпрос.Благодаря предварително.
                          Yamaha Yz450F
                          Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
                          Всичко с ''рошави''гуми!

                          Коментар


                          • От: Операция на дискова херния + имплант, моля за съвет?

                            Първоначално публикуван от ivo929 Преглед на мнение
                            Ами да,така е,но ако сега не си взема ендуро,знам какво ще стане-ще се върна отново на асфалта с пистов мотор,а това много не ми допада особено в БГ,затова сега ту се навивам да си взема ендуро ту се разубеждавам и направо съм на кръстопът,затова и като видях темата на колегата реших да попитам.Мога и точно да напиша диагнозата от епикризата след скенера:
                            КТ находка:
                            На ниво Л3-4 се открива общо проминиране на гр.моз.канал.
                            На нивоЛ4-5 се визуализира медианно-парамедианно ляво проминиране на диска към гр.моз.канал
                            На ниво Л5-S1 се вижда общо проминиране на диска
                            Интревертебр.Стави на Л3,4 и 5 са със уплътнени ставни повърхности.
                            Заключение:
                            Дискова протрузия на ниво Л3-4 и L5-S1.Медианно-парамедианна лява дискова херния на ниво Л4-5.Начални дегеративни промени на лумб.отдел.
                            Приложени Кт грами.
                            Виждам по-горе че има колега който е лекар и се занимава точно с това,ако може той да ми даде съвет за зададения от мен въпрос.Благодаря предварително.
                            Изглежда ми не шега
                            Емо е голям пич и ще си каже мнението може и да му се обадиш по-тел.
                            Поздрави
                            Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

                            Коментар


                            • От: Операция на дискова херния + имплант, моля за съвет?

                              Обади се на ЕМО задължително.

                              Коментар


                              • От: Операция на дискова херния + имплант, моля за съвет?

                                От къде мога да си купя(поръчам)добър колан,за дискова херния.От 3г я имам,но не съм слагал досега.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X