Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ваксините-скритата истина

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ваксините-скритата истина

    Здравейте, наскоро гледах документалния филм / Vaccination - The Hidden Truth / Ваксинациите - скритата истина ( 1999 ).Много интересен филм, който всеки човек трябва да гледа преди да ваксинира детето си или себе си. Както знаем ваксините ни предпазват-така ли е всъщност и на каква цена-гледайте и преценете сами! Филма може да свалите от тук: http://kolibka.com/2.html
    Последно редактирано от Венци- малкия; 06-11-09, 09:40.

  • #2
    До: Ваксините-скритата истина

    Първоначално публикуван от hristo19691969 Преглед на мнение
    Здравейте, наскоро гледах документалния филм / Vaccination - The Hidden Truth / Ваксинациите - скритата истина ( 1999 ).Много интересен филм, който всеки човек трябва да гледа преди да ваксинира детето си или себе си. Както знаем ваксините ни предпазват-така ли е всъщност и на каква цена-гледайте и преценете сами! Филма може да свалите от тук: http://kolibka.com/2.html
    Добре, че като са се ваксинирали хората срещу едрата шарка е нямало филми, че иначе... ;-)
    А сега е друго - има филми за лечебната сила на урината, за вълшебните свойства на водата... прогрес ли бе да го опишеш! )))
    Nissan NP 300 '10, Honda Transalp '94, а сега и TLC 90 '97

    Коментар


    • #3
      До: Ваксините-скритата истина

      Хубавото на чичко Гугъл е че освен че помага да си намериш доморасли филмчета с весели теории по всяка тема, помага и да намериш подробности за тях и за цитираните в тях личности.

      Така като чукнеш името на главната баш-докторка, Виера Шайбнер, и намираш и други информацийки. За съжаление съдържат данни, статистики и прочие проверовъчен материал, които са далеч по-скучни от гледането на филмче. И понеже е и дърта, няма нищо пиперливо около нея, и никой не го интересува че дипломите и са по геология и палеонтология, а не по медицина от какъвто и да било вид.

      Също така за съжаление, на никоя от наболите брадици занимаващи се с производството на такива филмчета иззад монитора в къщи докато мама прави палачинки в кухнята и мели "Сине, време е да си намериш гадже" не им се занимава да правят интересни филмчета опровергаващи другите интересни филмчета.
      Издъних се на Тюринг теста

      Коментар


      • #4
        До: Ваксините-скритата истина

        Някой ако може нека ми обясни защо ваксинацията срещу хепатит Б е задължителна !?
        Не падай духом където ти падне !

        Коментар


        • #5
          До: Ваксините-скритата истина

          Дали никой не разбра точно за какво ми е въпроса или тези, които го разбират просто не им се дискутира !?
          Ето какво точно питам:
          Хепатит Б се предава по полов път и чрез кръвни манипулации.
          Това са кръвопреливане, присаждане на органи и въвеждане на венозни наркотици.
          Разделяйки го на три мога да формулирам въпроса си и така:
          1. Дали по презумция, ваксинирайки го приемаме, че това дете в бъдеще меко казано ще води полигамен начин на живот ?
          2. Дали по презумция не трябва да имаме 100% доверие на българското здравеопазване, тоест постъпвайки в болница приемаме, че винаги могат да ни лепнат хепатита ?
          3. Приемаме, че се е родил един бъдещ наркоман !?

          Да ме прощавате ама за мен лично тази ваксинация е обидна.
          Аз мисля, че възпитавам децата си по начин, който не допуска в бъдеще да имат проблеми с подобни болести, а и вярвам и в българското здравеопазване.
          Не падай духом където ти падне !

          Коментар


          • #6
            До: Ваксините-скритата истина

            Първоначално публикуван от Гемето Преглед на мнение
            Дали никой не разбра точно за какво ми е въпроса или тези, които го разбират просто не им се дискутира !?
            Ето какво точно питам:
            Хепатит Б се предава по полов път и чрез кръвни манипулации.
            Това са кръвопреливане, присаждане на органи и въвеждане на венозни наркотици.
            Разделяйки го на три мога да формулирам въпроса си и така:
            1. Дали по презумция, ваксинирайки го приемаме, че това дете в бъдеще меко казано ще води полигамен начин на живот ?
            2. Дали по презумция не трябва да имаме 100% доверие на българското здравеопазване, тоест постъпвайки в болница приемаме, че винаги могат да ни лепнат хепатита ?
            3. Приемаме, че се е родил един бъдещ наркоман !?

            Да ме прощавате ама за мен лично тази ваксинация е обидна.
            Аз мисля, че възпитавам децата си по начин, който не допуска в бъдеще да имат проблеми с подобни болести, а и вярвам и в българското здравеопазване.

            Винаги разни други фактори и случки, които не можем да предвидим. По-добре по презумция да ги мислим тези неща и да не се случат, отколкото обратното.

            Иначе всяка една от горните ти точки може да се обори лесно.
            Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
            A2 (+)

            Коментар


            • #7
              До: Ваксините-скритата истина

              Истината е винаги по средата. Откакто медицината се комерсиализира зверски, всичко трябва да се проверява по 10 пъти. Има ваксини, които са създадени , за да помогнат и са задължителни и доброволни. Има и ваксини , които са създадени за да помогнат за едно и навредят за друго.Те са за третия свят.Понякога попадат погрешка при нас
              Жалко е , но парите са застанали като бариера между лекарите и хората. Хирурзите са повече бизнесмени вече. Има и изключения , разбира се. Това е мое мнение, на база лични преживявания.

              Коментар


              • #8
                До: Ваксините-скритата истина

                Първоначално публикуван от Гемето Преглед на мнение
                Дали никой не разбра точно за какво ми е въпроса или тези, които го разбират просто не им се дискутира !?
                Ето какво точно питам:
                Хепатит Б се предава по полов път и чрез кръвни манипулации.
                Това са кръвопреливане, присаждане на органи и въвеждане на венозни наркотици.
                Разделяйки го на три мога да формулирам въпроса си и така:
                1. Дали по презумция, ваксинирайки го приемаме, че това дете в бъдеще меко казано ще води полигамен начин на живот ?
                2. Дали по презумция не трябва да имаме 100% доверие на българското здравеопазване, тоест постъпвайки в болница приемаме, че винаги могат да ни лепнат хепатита ?
                3. Приемаме, че се е родил един бъдещ наркоман !?

                Да ме прощавате ама за мен лично тази ваксинация е обидна.
                Аз мисля, че възпитавам децата си по начин, който не допуска в бъдеще да имат проблеми с подобни болести, а и вярвам и в българското здравеопазване.
                По презумпция приемаме че:

                - През цялата продължителност на живота си, детето поне веднъж ще си ожули коляното, и/или ще се сбие до кръв с друго дете при което кръвта ще се смеси.

                - Че може, пази Боже, да го сполети злополука във всяка точка на света, и да му се направи спешно животоспасяващо кръвопреливане с каквото има под ръка, включително с непроверена кръв.

                - Че може да прочете Винету, и после два месеца да си пуска кръв и да става кръвен брат с половината квартал

                - Че, че, че.

                Да ме прощава питащия, но такова тесногръдие като това горе е обидно за всеки ваксиниращ. То бива-бива да търсиш под вола теле ама тук влизаме в клинична фаза.
                Издъних се на Тюринг теста

                Коментар


                • #9
                  До: Ваксините-скритата истина

                  Първоначално публикуван от Гемето Преглед на мнение
                  Аз мисля, че възпитавам децата си по начин, който не допуска в бъдеще да имат проблеми с подобни болести, а и вярвам и в българското здравеопазване.
                  Ти хубаво мислиш, но има и такова нещо наречено теория на надеждността. Която теория са я мислили по-прагматични хора. Та едно от важните следствия от тази теория е, че ако всичко зависи от едно нещо, значи е ненадеждно. Когато се опазваш от врагове, хубаво е да имаш няколко крепостни стени, за предпочитане - от различен материал и строени от различни майстори.

                  Досега никой не е възпитал децата си точно така, както иска. Без да те подценявам като родител, това просто са го проверили стотици поколения преди теб. И всъщност това е за добро, но е дълга тема.

                  А българското здравеопазване се състои от няколко десетки хиляди човека, всеки различен. И ти вярваш на всеки от тях поотделно, така ли? Защото един стига да е злонамерен, некомпетентен, немарлив или просто разсеян и ето ти беля.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Ваксините-скритата истина

                    Първоначално публикуван от Гемето Преглед на мнение
                    Дали никой не разбра точно за какво ми е въпроса или тези, които го разбират просто не им се дискутира !?
                    Ето какво точно питам:
                    Хепатит Б се предава по полов път и чрез кръвни манипулации.
                    Това са кръвопреливане, присаждане на органи и въвеждане на венозни наркотици.
                    Да ме прощавате ама за мен лично тази ваксинация е обидна.
                    Аз мисля, че възпитавам децата си по начин, който не допуска в бъдеще да имат проблеми с подобни болести, а и вярвам и в българското здравеопазване.
                    Ваксината е свободен избор .
                    Възпитано ли е детето ти да не го налази кърлеж ?
                    Да не го охапе комар ?
                    Да не помага на ранен човек с кръв наоколо?
                    Няма как да възпиташ всичко ..... просто съдбата обича да показва колко е по-силна от нашите планове.
                    Та за да не се страхуваш от този вид хепатит - ваксина .
                    Иначе - не е нужно толкова обидчиво да се гледа на нормални неща.
                    Когато видиш последствията от един такъв хепатит - лечение с години, може и да спреш да се обиждаш. ( аз не съм виждал и пази боже ) но имах състудент с хепатит - една година беше освободен от физическо.
                    И изглеждаше като от концлагер.....
                    А бе - да вярваме в добрата съдба на нашите деца, но и да предвиждаме накои възможности ( доколкото можем).
                    Поздрави !

                    Коментар


                    • #11
                      До: Ваксините-скритата истина

                      За огромно съжаление ваксините никак НЕ са свободен избор !!!
                      Няма как с лека ръка да се откажеш от големи за сметка на това постоянни приходи. Визирам фармацефтичните компани.
                      Отделен е въпроса дали ваксините помагат или вредят.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Ваксините-скритата истина

                        Пак зациклихме. Хубаво нещо са филмчетата и интернет.

                        Няма проблем - не ваксинирайте децата си. Жалко е че те ще плащат на Дарвин за акъла на ваксинираните си родители, но няма как.
                        Издъних се на Тюринг теста

                        Коментар


                        • #13
                          До: Ваксините-скритата истина

                          Чело коте книжки
                          как се ловят мишки.+

                          Към колегите които са против ваксините:
                          нищо лично, ама в кой век мислите, че сме?

                          Щерка ми е в Индонезия в момента. Мина през Корея и Австралия.
                          Без ваксини не те пускат да влезеш в доста части на света.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Ваксините-скритата истина

                            Ваксината е незаменима, ако човек попадне в непозната и потенциално опасна среда.

                            Ако детето се ваксинира с правилната ваксина, навреме и ако организмът му отговори правилно на ваксинацията ползата е несъмнена.

                            От друга страна, ако някой иска да направи нещо с гените ви, ще го направи точно по този начин - инжекцийка с "пипнати" вируси. Не с "пипнати" домати, пшеница и мръвки, които и без това нагъваме отдавна.
                            Та самата мисъл за това е плашеща и затова някои скачат.

                            А филма още не съм го гледал, сега го дърпам

                            Коментар


                            • #15
                              До: Ваксините-скритата истина

                              Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                              .....
                              От друга страна, ако някой иска да направи нещо с гените ви, ще го направи точно по този начин - инжекцийка с "пипнати" вируси. ............
                              Не е чак толкова лесно, да не кажа невъзможно.
                              Всички дружно ГМО?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X