Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ваксиниране за Н.В. Коронавируса

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Всички,прекарали по един или друг начин туй нЯщо,казаха че за тях е безсмислено да си правят ваксина.След 4-5 месеца,колко ще са неизкаралите заразяване,па после да минат поне 10-15 дни,за да се създаде някакъв имунитет?Ще стане-след дъжд,качулка.Купувайте си акции на фармацефтични гиганти-там е пАрата,а не-в питката

    Коментар


    • #32
      Има нещо, което не разбирам. Професорите по имунология твърдят, че усложненията са не от вируса, а от реакцията на организма. Децата прекарват заразата леко, а старите хора са по-подготвени и имунната свръх-реакция ги убива. Значи ли това, че всички ваксинирани ще реагират като старците?
      ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

      Коментар


      • #33
        Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
        Децата прекарват заразата леко, а старите хора са по-подготвени и имунната свръх-реакция ги убива. Значи ли това, че всички ваксинирани ще реагират като старците?
        Да! Точно така! Целта на занятието е да ни избият именно нас - възрастните. Децата ще отвлекат в сексуално роПство или ще нарежат за донорство на органи. А нас, възрастните и мъдрите трябва да изтребят. Какво ли не опитваха - кемтрейлс, евроГейско роПство, вирус - не става и не става Е, сега с ваксината ще решат въпроса веднъж завинаги!
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • p-pleven
          p-pleven коментира
          Редактиране на коментар
          ... и всичко това е добре измислено от видни консервативни унгарски евродепотати...

        • petkov_bb
          petkov_bb коментира
          Редактиране на коментар
          Няма шанс да "смъкнеш" някой,, които живее в "своя облак". За съжаление твърде много се качиха в "облаците" и само изпитаната на собствен гръб реалност може да ги "приземи".

        • Кольо
          Кольо коментира
          Редактиране на коментар
          Бай Бого, нещо си непълен.
          Никъде в писанието ти не видях нещо за Гил Бейтс и 5 ге...

      • #34
        При положение,че мижав процент,някакви си 5 % примерно го карат това тежко и някакви си съвсем мижави проценти не оцеляват за чий да се боцкам с нещо което имало 10% кофти ефект?За да спи сьседката с гащи ли?Ми да си ги обуе и да се ваксинира сама
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • sek.1
          sek.1 коментира
          Редактиране на коментар
          Момци докато ваксината стигне до нас обикновените хора ще сме видели как работи и дали има нещо фрапиращо като страничен ефект . Първи ще са докторите ; полицаите после всички останали клатикурци на държавна служба по министерства и общини та кога ще се доредим до нея ние простосмъртните един господ знае .

        • BENZBOSS
          BENZBOSS коментира
          Редактиране на коментар
          Това е другата част от проблема - заради бачкането ми не ме спират да пътувам,да влизам по военни обекти,да се мотам по летищата или да се шмиткам къде си искам при карантина каквато има тук в момента
          Като нищо ще им дойде на акьла на тия комунисти да ни подкарат по ред за ваксинации и пак ще се псуваме

        • sek.1
          sek.1 коментира
          Редактиране на коментар
          Изслушах им "плана" и като гледам ваксина до нас я дойде догодина по това време я не . Половин милион държавни служители сложи и техните семейства ще ги докарат до два милиона .

      • #35
        Другия въпрос - тия ваксинираните не могат да разнасят заразата нали?

        Ми тогава да си намеря една стара къща в гората,да си запаля каминката и да ви изчакам да се боцкате на воля па като сте почти готови да слизам от Балкана?Там за ваше добро и всеки за него си
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • BENZBOSS
          BENZBOSS коментира
          Редактиране на коментар
          Примъцам за какво,за къща ли?Намира се

          За ваксина едва ли ще примьцам,ако ваксинираните са имунизирани от такива заразители като мен то няма смисъл да задължават всички на боцкането.

          А де

        • trapper
          trapper коментира
          Редактиране на коментар
          Не бре, но ако останеш само ти жив на света и имаш нужда от помощ, да те намерим лесно.

        • BENZBOSS
          BENZBOSS коментира
          Редактиране на коментар
          Чак пък толкова едва ли ма мерси за офертата,гаранция няма да съм само аз

      • #36
        Босе само ми кажи какво ше прайш като за да се качиш на самолет ти поискат ваксина?

        Ако няма лодка за наобратно кво, с плуване ли
        Land Rover Discovery II, V8 4.0
        VW Golf VI variant
        Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

        Коментар


        • BENZBOSS
          BENZBOSS коментира
          Редактиране на коментар
          За това казах,че имам и аз граница като всеки друг - е за Бразилия ми искаха ваксинации,че и си платих едни близо 900 долара ма извадих едни други.Е предната страница,контра съм докато има смисъл да съм контра.Питах я оная с иглата каква е тая ваксина........Френска е,ние друга нямаме. И знаеш ли кое е кофтито - по,овин Бразилия я минах нелегално,никой не знаеше,че съм влязъл та се наложи в Горна Бразилия да ги лъжа,че идвам от Европа,никой не провери ваксини,влязох през Уругвай обаче,другия път никакво боцкане.

          Вие гледайте ваксината там да е 20 кинта примерно,да имам евтина опция.

          Ако тук не ме бият яко по джоба мммммм ше го духат,а за чий да ме бият като ваксинираните са си ОК от такива заразители като мен?
          Последно редактирано от BENZBOSS; 03-12-20, 18:46.

      • #37
        Тия да мрът, ваксина няма да ми бият насила да ме заразят с малка доза да си изградя имунитет
        (което е нещото наречено "ваксина')!

        К+У+Р за тях, това след боя.

        Сакам и чекам линейката с ония с белите престилки и да са се хубаво наточили да вземат кинти по здравна пътека.

        Аз лично ще им бия по 2 кожени инжекции на докторицата, а на шофьора на линейката- 3.
        Последно редактирано от Prytzi; 03-12-20, 18:59.

        Коментар


        • Венци- малкия
          Венци- малкия коментира
          Редактиране на коментар
          Намали малко тестостерона. Последно предупреждение преди да изхвърчиш от тука и без ваксина.

        • s_s1
          s_s1 коментира
          Редактиране на коментар
          Лелееее, колко сте пУтентен!

        • Stbd
          Stbd коментира
          Редактиране на коментар
          Вече си се нагълтал с милиони или милиарди вируси, стига да не живееш в Норвегия и още няколкото страни с реална изолация и малко население. И или нищо няма да ти стане, или ще се разболееш рано или късно.

      • #38
        Както казват бЪртушките: "Больше нам достанется!"
        А дано повечко антиваксъри, зер-белким-чунким-санким се доредим до някоя бройка извън партийците с голямо "Г"
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • Кольо
          Кольо коментира
          Редактиране на коментар
          Ааа, то да се осере нещо винаги има шанс. Тук още повече.
          Аз казвам, че поне на приказки се вземат меркии решения за логистиката на студените ваксини. По-големите количества ще се съхраняват в големите стационарни фризери, а с контейнерите със сух лед ще се разнасят из страната.

        • Primrouse
          Primrouse коментира
          Редактиране на коментар
          Ваксината на Пфайзер се съхранява при -70. Нали не си представяте, че ще се прилага като сладолед на клечка? Годна е до 5 дни при температура 2-8 градуса. Ha Модерна се съхранява при -20.
          По-интересен е въпросът е каква е ваксината - РНК, вирусен вектор?

        • Кольо
          Кольо коментира
          Редактиране на коментар
          Преди малко една оранжева професорка каза, че за дълго време ваксината се съхранява на минус 80, като се достави по болниците може да е на минус20 за някакви дни, не разбрах колко точно, а до 5-6 дни може да се съхранява в камерата на обикновен хладилник. Това при личните лекари е съвсем постижимо, получават нужните бройки, слагат ги в камерата, и до 5-6 дни трябва да са ги изразходвали.
          Не е някакво чудо невиждано.

      • #39
        Конкретно по въроса -явно ще се ваксинирам. Щото явно няма да имам избор. Както се ваксинирах за жълта треска. Или се ваксинираш, или ни пътуваш. А аз нямам избор, трябва да пътувам.
        יעבור
        «И това ще мине»

        Коментар


        • BatGeorgeone
          BatGeorgeone коментира
          Редактиране на коментар
          Струва си да се загуби работа в, която нямаш избор и си третиран като роб, особено ако робовладелеца ти е църн мангал с акцент показващ 8ми клас до голямото междучасие, след тази работа почнах друга на три пъти повече пари не съжалявам ама никак. Bogoljub Gagic , радвам се, че си ме отблокирал

        • Skorpion_BG
          Skorpion_BG коментира
          Редактиране на коментар
          За пътуване в Индия не е необходима никаква ваксина. Виж за по-голяма част от Африка, да, трябва. А май тази новата от короната ще трябва за навсякъде.

        • Кольо
          Кольо коментира
          Редактиране на коментар
          @ пирон45
          Аз съм напускал работа за такива неща. И то не веднъж.
          Та-струва си.
          Ама то си е състояние на духа. Ако човек го няма-не може да го разбере.

      • #40
        Както и да се развият нещата, простосмъртните ще се доредят до ваксина най-рано за другата Коледа Вече е готов планът за имунизация с определени категории за целокупното население, и тия под 65 години без хронични заболявания са последни на опашката
        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
        Из "Златния телец"

        Коментар


        • sek.1
          sek.1 коментира
          Редактиране на коментар
          Само да не объркат шишенцата Спутник и Новичок .

        • Кольо
          Кольо коментира
          Редактиране на коментар
          Категориите са ясни. То друго не се и очакваше. И това си е нормалното и правилното решение.

          Обаче за да не загубя бананите е важно колко ваксини ще се произведат и доставят. Ако има достатъчно-целевите групи ще се боцнат бързо, и ще има ваксини за простолюдието.
          Аз на това се надявам за баса с бананите-на производствения капацитет на големите фирми, и на пазарната икономика. Щото ако беше по комунизма-ваксината щеше да е силен дефицит, заради това, че няма достатъчно мощности да я произвеждат.
          Слава Богу-на запад комунистическите производствени отношения не важат, и фирмите ще произведат колкото трябва, и с максимална скорост.

        • sek.1
          sek.1 коментира
          Редактиране на коментар
          Кольо няма толкова луд капиталист да изпусне едни много милиони в движение за толкова кратко време . Само от една кьопава България оценките са за грубо 500 милиона лева .

      • #41
        " p-pleven коментира
        Сигурен съм че у форума има от тези, дето ще са в списъка на първите за ваксинация. Ако някой от тях се окаже антиваксър и откаже ваксината, моля да ми пише, бих искал да я ползвам за майка ми, че е на годинки. Пък аз ще си чакам реда. "

        С удоволствие ,но няма такъв вариант.Вчера ,докато вадех риба ми звъня няколко пъти телефона без да имам възможност да вдигна.По-късно край огъня прегледах пропуснатите - началника ми ,заместника и една от деловодителките.Върнах обаждане и информацията беше - "Спешно изготвяме списък за ваксинация ,желаеш ли?" /спасител съм от 30г в ГЗ ,сега в ПБЗН при МВР/ .Отговорът ми беше НЕ ,с въпроса дали мога да запазя правото си за второ лице. Естествено ми беше отказано.
        Аргументи за отказа си конкретни нямам. Просто изкарах дребна шарка на 38г. ,два пъти двустранна бронхо-пневмония през годините ,една камара грипове и вирусни инфекции и все още съм здрав и дееспособен без никакви ваксини ... на здравният ми картон от детството с химикал и големи букви над имената ми беше написано "ДЕТЕТО НЯМА ВАКСИНАЦИЯ ЗА РУБЕОЛА/ВАРИЦЕЛА/и още нещо си"
        На тази ваксина може и да и дойде времето ,но за момента и аз съм пас!
        Mitsubushi Pajero 2.5 TDi SS TOP
        Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi 113h.p. 4WD automat 2004
        Nissan Terano 2.4i дълго с газ
        0888383218 /ако не вдигна ,значи вадя риба/

        Коментар


        • Savov
          Savov коментира
          Редактиране на коментар
          " p-pleven коментира
          Сигурен съм че у форума има от тези, дето ще са в списъка на първите за ваксинация. Ако някой от тях се окаже антиваксър и откаже ваксината, моля да ми пише, бих искал да я ползвам за майка ми, че е на годинки. Пък аз ще си чакам реда. "
          Имам една противогрипна. Мога да ти я дам.

        • p-pleven
          p-pleven коментира
          Редактиране на коментар
          Savov, благодаря но няма да се възползвам.
          Благодаря отново!

      • #42
        А така,един чичко с очила каза,че ще е безплатна и доброволна за всички Български граждани.

        Тоя ми хареса,не си играе на Господ
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #43
          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
          А така,един чичко с очила каза,че ще е безплатна и доброволна за всички Български граждани.

          Тоя ми хареса,не си играе на Господ
          Босе като знам що народ се е посрал от тоя вирус как дойде ваксината ще почне едно раздаване на пари . Вашия нов старчок още не е влязъл в Белия дом и ви почна 100 дни с маски . Тия дни излезна лафа че най луксозния старчески дом станал Белия дом
          Последно редактирано от sek.1; 04-12-20, 17:51.
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • sek.1
            sek.1 коментира
            Редактиране на коментар
            А вие си го избрахте такъв .

          • BENZBOSS
            BENZBOSS коментира
            Редактиране на коментар
            Ц

            Ни сме ние,ни е избран

          • Kirilpm
            Kirilpm коментира
            Редактиране на коментар
            "за сега какво бълнува с тая дименция ми е все тая"

            Това ще да е някаква нова болест?

        • #44
          Сега асимилирайки заглавието на темата се чудя "Ваксиниране за Н.В." или "Ваксиниране срещу Н.В." ......
          Значи пасувалите до тук с право сме го направили





          Mitsubushi Pajero 2.5 TDi SS TOP
          Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi 113h.p. 4WD automat 2004
          Nissan Terano 2.4i дълго с газ
          0888383218 /ако не вдигна ,значи вадя риба/

          Коментар


          • Кольо
            Кольо коментира
            Редактиране на коментар
            Е тогава така ми текна да го напиша.
            Ама смисъла си е ясен въпреки грешката.

        • #45
          Няма никакво място за тревоги.


          Първо не е една ваксина а са поне три на стадий да се узаконят или вече да са узаконени, това по света. Без да броим руската която за парлама също ще се напънат да я узаконят в по-белия сват. Идват и още.

          Поне половината ще са читави. Всичките ще са евтини така че особено значение дали е безплатно или не, няма да има.

          Тая дето изисква яките фризери най-вероятно няма да я бъде - не сме само ние такива дето нямаме такива фризери. Евентуално ако нашето правителство прозре някаква далавера при поръчването на фризерите - тогава.


          Докато стигнат каквито и да било ваксини до нас ще са ваксинирани десетки милиони хора по света. Кой каквато мотика може, вече ще е настъпал и ще се е разчуло. Ще се знае коя става за млади, коя за стари, коя за демократи и коя за републиканци.


          Ще се ваксинирам бе, що да не се ваксинирам. Като се замисля, пропуснах последната за тетанус - и нея ще си набода че не се знае то.


          Дали ще стане задължително - не се знае. Има много сериозен шанс да е задължителна поне за някакви категории хора.

          Коментар


          • Кольо
            Кольо коментира
            Редактиране на коментар
            Ако стане задължителна-това е начина масово да не се ваксинират хората.
            Щото сме си ние-българите.

          • trapper
            trapper коментира
            Редактиране на коментар
            "Кой каквато мотика може, вече ще е настъпал и ще се е разчуло. Ще се знае коя става ..." - е това не трябваше да го пишеш. Все ще се намери хитрец, който да внася брака като отпадък за преработка, в Искъро, напр.

          • kameno karp
            kameno karp коментира
            Редактиране на коментар
            За Ковид незнам, ама за Тетанус е хубаво да си направиш.

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X