Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ухапване от човек

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Ухапване от човек

    И после тя вика, ма ти що вече не ме галиш

    Коментар


    • #32
      От: Ухапване от човек

      Ми, за да не апе.
      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

      Коментар


      • #33
        От: Ухапване от човек

        Купил съм си кислородна вода, йод и реванол.. И други кремчета и течности, но именно тези ползвам при рани.. Доста често са ми нарязани ръцете от чаши.. Правя превръзка, и гледам да не изсъхва.. Винаги наливам реванол..
        А когато не мога да спра кръвотечението, това при порязване, да повторя, че да не ме бийте.. Слагам пепел от цигара.. Щипе, но спира веднага.. После коричката на раната не е особено приятна.. Черна е от пепелта..

        Забравих да добавя.. Това горното е ако се появи гной, иначе гледам да не слагам нищо за да диша..

        Коментар


        • #34
          От: Ухапване от човек

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          Аулинът е обезболяващо средство.
          А също и противовъзпалително. Пише си го на опаковката.
          Освен, ако не е само реклама, но надали, нали може да отнесат съд...

          Аз ползвам Нимезил де, ма то е по-концентриран Аулин. Или както е там формулировката, не съм фармацевт.

          Десо, пише се рИванол.

          С Е се пише рЕване
          ...
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • #35
            От: Ухапване от човек

            Аулинът е И противовъзпалително.
            Активното вещество е Nimesulide.
            Вредяло доста на черния дроб.
            Your conscience is all you can take to your grave.

            Коментар


            • #36
              От: Ухапване от човек

              Да вреди, да вреди, колко да вреди? С толкоз пияници у форума, аулина да е проблема...

              Коментар


              • #37
                От: Ухапване от човек

                Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                Аулинът е И противовъзпалително.
                Активното вещество е Nimesulide.
                Вредяло доста на черния дроб.
                Ами сърцето къде го забравяш?В някои по-бели държави го и забраниха.
                МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

                Коментар


                • #38
                  От: Ухапване от човек

                  Демек да не пийвам повече аулин като ме боли зъб... темата се оказва полезна, ако и да е срамна /за мен де, но то аз съм си виновен/. То щом кобрата умира от човешко ухапване... Не е никак популярно из нета, та поне събрахме информацията на едно място

                  Коментар


                  • #39
                    От: Ухапване от човек

                    Можем ли да приемем, че проблема е решен и темата да се заключи/изтрие? Явно не касае никой освен мен... Или трябва и за туй агнета да се пекът!?

                    Коментар


                    • #40
                      От: Ухапване от човек

                      Ако ти е сериозен въпроса, промивката е изключително важна с цел дезинфекция, защото човешката уста е едно от най-мръсните места, за които може да се сетиш и пряко попадение на чуждите бацили в твоята кръв не е шега работа.
                      Говоря ти включително за неща, като хепатит, спин и всичко предаващо се по кръвен път. Едни преглед не е излишен при лекар, проста кръвна картина, като разбира се им кажеш защо я правиш. Става за един ден резултата и после може да печеш агнето, ще дойда

                      Коментар


                      • #41
                        От: Ухапване от човек

                        Лошото е, че само 1 бутче имам агнешко, но може и цЕло да се намери .

                        Коментар


                        • #42
                          От: Ухапване от човек

                          Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
                          но точно човешкото ухапване ме притесни сутринта....
                          Като изключим факта че по брой на патогенни "твари" човешката уста е и преди "другия край на хранопровода", животните които хапят в по-голямата си част са снабдени със зъби за "отрязване", късат(режат) чисто мръФка и фъс да храносмилат, докато относително тревопасния човек със зъбите си мачка, при ухапване остава много увредена тъкан върху(вътре в) ухапания и това е причина за по-сериозни проблеми.......Преди години когато се борихме с рака на жена ми, си "отглеждхме" шарени рецепти и морфин. И когато един ден брат и се сгъна на четири от болки в корема единият ни доктор каза "имате, дайте му".....и болките изчезнаха (за моменнт) но перитонита остана....други доктори го извадиха от там и го върнаха на този свят , мисълта ми е че болкоуспокояващото (Аулин) не е лекарство...... следи си раната и преразгледай по-горе дадени съвети

                          Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
                          Аз затова не я галя моята жена
                          Аха, това обяснява защо е бременна.....

                          Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
                          И после тя вика......
                          Ми те си викат по принцип, то за това е оффроуда, за да се скатаваме....Ма пъ си късметлия че в средата на мръФката е имало кокал, че ако беше саде уяц вече да си сопрано в църковния хор
                          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                          Коментар


                          • #43
                            От: Ухапване от човек

                            Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
                            Яе Яска, аз от аулина съм особено доволен... Отока спадна от 1 прахче, а хирургическата простотия се спести. Аз също съм имал доста гнойни рани и не съм писал по форумите, но точно човешкото ухапване ме притесни сутринта, не очаквах да гнояса и да се подуе. Прочистено е и нещата се подобряват де... НО, ако не пиша у форума, къде бре чаде?! Що мъ апат лудите жЕни, миии щото съм освободен и общувам със секви... което крие своите рискове . Оказа се, че повече съм се притеснил от нужното /предишното ухавпане не беше до кръв и нямаше подобни отзиви/, а сутринта като се замислих, какво има в слюнката на човека иии... Подуто нямам нищо освен пръста, но спада, а и като цяло и болката изчезна след аулина. Рядко взимам илачи и имунната ми е прилично силна /да чукна на дърво/, та бързо се възстановявам принципно, особено спрямо разни познати... Виж от Делян Пеевски не вярвам да се направят няколко Насовци, освен като кила и пари . Във всяко друго отношение от един/ствения/ Насов може да се направят стотици, хиляди, а вероятно и стотици хиляди делянопеевци ... но още не е открито как става трансформацията. Не съм и прочел, какво си разчистил, но предполагам, че само мога да съм ти благодарен... инак на майтап нося много, само е желателно и от другата страна да могат... да носят .
                            Оппаа, оппааа, свободен, колко свободен, а онова убавото, дето го возеше в Х3-койта и то ли е свободно, по твоя принцип!?
                            Щото ако е..... мноо баджанаци ти се пишат на хоризонта.
                            подаръци за мъже от FACOM
                            промоция на читави инструменти

                            и на хоби такива

                            тел. О879 Ч8Ч 2З5

                            Коментар


                            • #44
                              От: Ухапване от човек

                              Ей хора! Това с ухапването от човек никакъв майтап не е. На моя колежка майката е била ухапана от сестра си. След около половин час е получила гангрена. Рязали са я три пъти докато изчистят раната. Е сега нямам представа дали женското ухапване е по-опасно от мъжкото, ама надали.
                              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                              Коментар


                              • #45
                                От: Ухапване от човек

                                Не свободен бре майсторе, освободен в смисъл на разкрепостен. Ама човек да не се пошегуа значи. Явно има и други дето апат, но при мен за гангрена и рязане и дума не може да става. Пръстчето се оправя, но в сравнение със същото ухапване от куче или котка, доста по-бавно и проблемно е сякаш човешкото. За последната година съм се срязал, цепил, убождал, на какво ли не + 1 аркада на веждата и само за нея се наложи да посетя лекар, щото не спира пущината да тече без лепило . Та там ми треснаха и тетанус инжекцийка /забавното е, че трябваше да си я закупя от аптеката, щото нямаха.../. С което обаче бях наясно като цяло и не съм се и чудил... трес аркадка и айдее право у спешното си се закарах. С тоя пръст не бях мноу в час та рекох да питам. Тук доста различни мнения, някои не го приемат сериозно, други сякаш крайно сериозно... Удивителното е, че раничките са съвсем малки и изобщо да не помисли човек, че може някф проблем да възникне и да се усложни дори малко. Явно имам късмет, представям си по-сериозно ухапване... Щото мойто син го ухапа едно детенце преди година, на пясъчника дорде си играеха. Без кръв, но зъбите му си личаха после 2 месеца! Много ми е странно това с апаниците, както си ръкйомахаш и некой да те уапе... Айде куче да е, да му внимаваш, ама то... Та колкото и да се майтапите вие с мене, оказва се, че поне събрахме малко мнения на 1 място, щото и в бгмама няма такава тема . Е най-накрая намерих и 1 текст по въпроса: http://medpedia.framar.bg/заболявани...го-лице

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X