Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ухапване от човек

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Ухапване от човек

    Първоначално публикуван от komisar Преглед на мнение
    Язък! Цял ден те дебнах, да науча някоя "нова хватка".
    ПС: Виж по тези "милитъри" магазини, дали не продават свирки срещу акули. И като си пъхаш ръцете насам-натам надувай свирката здраво, ама гледай да не събудиш комшийките... .
    Да бе , и той къвто е късметлия ще му се падне или свирка без топче или глуха акула
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар


    • #47
      От: Ухапване от човек

      Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
      След около половин час е получила гангрена. Рязали са я три пъти докато изчистят раната.
      Докторите да кажат, но нещо не ми се връзва толкова бързо да може да се получи гангрена на тъканите, та дори и от хапане. Според мен ще трябва да се чака доста повече.

      Коментар


      • #48
        От: Ухапване от човек

        Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
        Ясене ко да тъ черпя за да изтриеш темата?
        Те това беше кардинална грешка.
        Първо - Ясен седи и доволничко се подсмихва над страданията ти /форумните де - не физическите/.
        Второ - с пускането на тая реплика - как изчезне темата - замирисва на корупция.
        Трето - Ръководството ползва темата за нагледен урок на юзърите - Как да осмислим предварително - дали и какви теми да подхващаме?


        Спукана ти е работата /освен пръста/ - оставаш за вечни времена в аналите на форумната история. Говоря от личен опит.
        0888932647

        Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

        Коментар


        • #49
          От: Ухапване от човек

          Даже трябва да стане залепена тая тема в раздел медицина - хапане от жена.
          подаръци за мъже от FACOM
          промоция на читави инструменти

          и на хоби такива

          тел. О879 Ч8Ч 2З5

          Коментар


          • #50
            От: Ухапване от човек

            E то аз съм в аналите на форума от години, нещо като пример за куц участник... та си мисля, че и за това още не са ми дали вековен бан... да служа за назидание. Инак с Ясен се бъзикам, не ме е срам или нещо от темата . Тя като цяло е и хумористична...

            Коментар


            • #51
              От: Ухапване от човек

              Първо, бъркате форумната администрация с държавната. Тук корупцията е узаконена и поради това скъпа.
              Второ, никаква корупция не може да ме накара да изтрия тема, пълна с полезни сведения, даже и те да са събрани на гърба на Насов. Има минимален шанс да я заключа, но толкова. Verba volant, scripta manent.
              Трето обещавам да не се опитвам да правя Насовци от Делян Пеевски. Какъвто и материал да може да се прехвърли от едната форма в другата, той трябва да мине поне през два неразумни, но живи организма и поне два огъня, за да се пречисти. Нямам толкова свободно време и затова разчитам на Природата и Обществото да направят нещо по-малко вредно от Пеевски и нещо по-малко кахърно от Насов.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X