Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ухапване от човек

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Ухапване от човек

    За другото незнам,но за отока може да помогне,да го наложиш със сварен ориз,докато е още топъл(колкото можеш да понесеш) и така да преспиш.Бабешка рецепта,но действа.
    Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

    Коментар


    • #17
      От: Ухапване от човек

      Колегата по-горе е прав-задължително ТАП и хирургична обработка/превръзка. Ухапването от човек е горе-долу като ухапване от варан. Имаш ли болезнени и подути лимфни възли?
      Животът е харизан кон според мен...

      Теди

      Коментар


      • #18
        От: Ухапване от човек

        Към изтритите: темата предполага лек майтап, но не и простотии.

        Коментар


        • #19
          От: Ухапване от човек

          Яе Яска, аз от аулина съм особено доволен... Отока спадна от 1 прахче, а хирургическата простотия се спести. Аз също съм имал доста гнойни рани и не съм писал по форумите, но точно човешкото ухапване ме притесни сутринта, не очаквах да гнояса и да се подуе. Прочистено е и нещата се подобряват де... НО, ако не пиша у форума, къде бре чаде?! Що мъ апат лудите жЕни, миии щото съм освободен и общувам със секви... което крие своите рискове . Оказа се, че повече съм се притеснил от нужното /предишното ухавпане не беше до кръв и нямаше подобни отзиви/, а сутринта като се замислих, какво има в слюнката на човека иии... Подуто нямам нищо освен пръста, но спада, а и като цяло и болката изчезна след аулина. Рядко взимам илачи и имунната ми е прилично силна /да чукна на дърво/, та бързо се възстановявам принципно, особено спрямо разни познати... Виж от Делян Пеевски не вярвам да се направят няколко Насовци, освен като кила и пари . Във всяко друго отношение от един/ствения/ Насов може да се направят стотици, хиляди, а вероятно и стотици хиляди делянопеевци ... но още не е открито как става трансформацията. Не съм и прочел, какво си разчистил, но предполагам, че само мога да съм ти благодарен... инак на майтап нося много, само е желателно и от другата страна да могат... да носят .

          Коментар


          • #20
            От: Ухапване от човек

            Аулинът е обезболяващо средство. Като такъв си има своите проблеми, освен това си има и лично своите, доста неприятни потенциални странични ефекти. Лично аз съм скептичен към него.

            А ако не във Форума, то определено може при личния лекар. Подуването може да е чисто травматично и да спадне бързо, загнояването може да е преувеличено в очите на страха, ама така както го беше описал - работата си беше за професионална намеса. Нямаше да си нито първия, нито втория със сексуални травми. Има и по-страшни случаи.

            Коментар


            • #21
              От: Ухапване от човек

              Нема нищо сексуално уви... но дето викаш стахЪ от опасните инфекции от човешката уста ме беше завладял сабале. А както Венци казва, написаното остава. Та ако искаш да ми спестиш срамЪ затрий темата тоталиш. Личен лекар не ползвам/не съм я виждал вече 15 години/... никакъв не ползвам принципно, освен за съвет и като си изкълчих глезена ме накараха да го снимам, това преди 6-7 години... Аулина и аз го знам, че е куц агент и е за болка, но viplamen каза: "нещо противовъзпалително орално, напр. Аулин." и аз поне знам, че това го имам и набързо шмугнах един...

              Коментар


              • #22
                От: Ухапване от човек

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                ...
                А от Делян Пеевски могат да се направят между 4 и 5 Насовци.
                А тая "мъдрост" какво значи, Ясене?

                Коментар


                • #23
                  От: Ухапване от човек

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  ... Нямаше да си нито първия, нито втория със сексуални травми. Има и по-страшни случаи.
                  По-страшни от сексуалните са само брачните травми. Има и такъв термин, без майтап.
                  Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                  Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                  В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                  Коментар


                  • #24
                    От: Ухапване от човек

                    За гнойта ако има - топене в топла отвара от тетра най-бързо действа. Превръзка с намачкано листо от живовлек или обелена дебела мара също.
                    ВАЗ 2102 СС пакет проект 4х4
                    Е250 1998-продаден
                    Субару Пустош

                    Коментар


                    • #25
                      От: Ухапване от човек

                      Гнойта я разкарах с махане на обелената кожа и малко... хмм... пикоч

                      Ясене ко да тъ черпя за да изтриеш темата?

                      Коментар


                      • #26
                        От: Ухапване от човек

                        Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                        А тая "мъдрост" какво значи, Ясене?
                        Лоша преценка, или влияние на скорошни събития.

                        Поне 10 стават.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Ухапване от човек

                          Ако му гледаш килата, стават само около 3... Ако му гледаш парите... стават милиарди... ако му гледаш останалото... хммм нищо не става...

                          Коментар


                          • #28
                            От: Ухапване от човек

                            Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
                            ...Що мъ апат лудите жЕни, миии щото съм освободен и общувам със секви... което крие своите рискове . ...

                            предишното ухавпане не беше до кръв и нямаше подобни отзиви ...

                            ...Подуто нямам нищо освен пръста, но спада, а и като цяло и болката изчезна .
                            Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
                            Нема нищо сексуално уви...
                            Язък! Цял ден те дебнах, да науча някоя "нова хватка".
                            ПС: Виж по тези "милитъри" магазини, дали не продават свирки срещу акули. И като си пъхаш ръцете насам-натам надувай свирката здраво, ама гледай да не събудиш комшийките... .

                            Коментар


                            • #29
                              От: Ухапване от човек

                              Явно съм твърде наивен за да пусна подобна тема във един от най-големите форуми в БГ... какво остава до това да оставям разни... да ме хапят...

                              Коментар


                              • #30
                                От: Ухапване от човек

                                Аз затова не я галя моята жена

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X