Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оффроуд Тиган или Барбекю

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Оффроуд Тиган или Барбекю

    Ако го пуснеш в производство цената му ще е като в Брикулажа.
    Един диск за брана е от порядъка на 70-90лв., а не можеш да разчиташ само на вторични суровини. За това всеки ако може да си направи или да ходи с приятел който има.
    Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
    Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

    Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

    Коментар


    • До: Оффроуд Тиган или Барбекю

      Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
      Ами като никой от вас не пожела да го пусне в производство...Сега ще ви дойде акъла и ще им подбивате цените ама...
      Търся усилено сачове.Намеря ли,не ми е проблем да направя доработката.
      Тъй че,дано намеря...

      Коментар


      • До: Оффроуд Тиган или Барбекю

        Първоначално публикуван от Мещера Преглед на мнение
        Търся усилено сачове.Намеря ли,не ми е проблем да направя доработката.
        Тъй че,дано намеря...
        Не търсиш чак толкова усилено.В Гугъл има обяви за нови по 30 лева парчето, на първо четене. И са доста бройки ,така че можеш да договаряш с мераклиите.

        Коментар


        • До: Оффроуд Тиган или Барбекю

          Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
          Браво майсторе! На тоя спецялитет му сложи малко пресен лук (и стар може),чушка,морковче и гъбка и спокойно може да не му викаш кебап повече На турски е "сач кавурма",само месото е малко по-дребно нарязано...Напиши в YouTube "sac kavurma" ... А ако те интересуват рецепти за такива сачове,специфични подправки и гяволъци - вече знаеш,тука съм...
          А с кебапите дето ти писах преди какво направи..? Тества ли някой?Скоро пекох на едни спецялисти и се изтрепаха да ядат и хвалят,а хората наоколо ходеха и топяха въздуха с парчета хляб...Ама земи та смени вече тая скара бе човек - 8х8 или 10х10 квадрат - друго е...
          Не,не-скарата си е добре.В нея гяволъка е ,че като се нагорещи това фи 18 и няма изстиване.Пък и взе да ми писва да правя скари.
          Рецепти може да дадеш колега-всички ще са доволни.От другите кебапи не съм пробвал засега,че няма време но ще пробвам не съм забравил.
          На този кебап сложих едно цяло кило печурки,но изчезнаха.Стопиха се.Жалко,че нямах пораснала кладница,тогава щеше да е уникално,тя не се топи.
          Има и друго-този сач-кебап когато е за продажба си е жива набутвация...По-добре да бях направил шишчета.Но нищо ,другият път.А за приятели кебапа /или кавърмата/ е супер!
          Поздрави!

          Коментар


          • До: Оффроуд Тиган или Барбекю

            Първоначално публикуван от yanev65 Преглед на мнение
            Не търсиш чак толкова усилено.В Гугъл има обяви за нови по 30 лева парчето, на първо четене. И са доста бройки ,така че можеш да договаряш с мераклиите.
            Колега Янев,имах предвид от старите сачове-като моя.Но ако някой ми прати сач,ще му го избачкам.Макар да не виждам смисъл от такава набутвация.

            Коментар


            • До: Оффроуд Тиган или Барбекю

              Ееее,язък за гъбките..!Нищо де - другият път ги изпържи по отделно продуктите,както се прави нашенската кавърма Имам в предвид първо месото,вадиш го от сача като започне да покафенява,слагаш моркова и чушките,след 2-3 мин. и лука.Като лука стане прозрачен метни и гъбките,колкото да се поопарят само,червен пипер и домати - и те да се позапържат и тогава връщаш месото...По този начин гъбите няма да се топятА защо викаш е набутвация кавърмата..?
              Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
              Най-добрият ром е студеният ром!
              Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

              Коментар


              • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                Вчера докато се чудех в коя да се хвана ми попадна капак от стара нафтова печка .След шлайфане и почистване снощи бяха пробите стана перфкно.
                В момента се чудя как да му направя крачета или някаква стайка та да бъде компактно за пренос и съхранение.
                Дайте някаква идея за саджек или нещо подобно.
                За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                0878 79 20 61 Борис

                Коментар


                • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                  След кратко търсене и малко работа с електрожена ето и резултата Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC08875.jpg
Прегледи:2
Размер:185.8 КБ
ID:5179763Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC08877.jpg
Прегледи:2
Размер:273.7 КБ
ID:5179764Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC08874.jpg
Прегледи:2
Размер:165.4 КБ
ID:5179765Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC08960.jpg
Прегледи:2
Размер:182.3 КБ
ID:5179766Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC08880.jpg
Прегледи:2
Размер:169.6 КБ
ID:5179767 а да сромена и за ББ кюто което се вижда двойно е и се ползва и от комшията добра идея с цел пестене на място
                  888982949

                  Коментар


                  • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                    Моят на газ,работи перфектно,не че неможе и на огън.Тук е след като си е свършил работата.
                    .Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PIC_0081.jpg
Прегледи:1
Размер:109.9 КБ
ID:5179775

                    Коментар


                    • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                      Е няма да има селско стопанство. Всички брани станаха на тигани. Майтап колеги.
                      Only after the last tree has been cut down,
                      Only after the last river has been poisoned,
                      Only after the last fish has been caught,
                      Only then will you find that money cannot be eaten.

                      Коментар


                      • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                        ДА ВИ НЕРАЖДЯСАТ ВАЛАНДРИТЕЕЕЕЕНатиснете снимката за да я уголемите

Име:P300510_12.580003.jpg
Прегледи:1
Размер:209.4 КБ
ID:5181093Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P300510_12.580001.jpg
Прегледи:1
Размер:213.3 КБ
ID:5181092Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P300510_12.580002.jpg
Прегледи:1
Размер:206.6 КБ
ID:5181091Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P300510_13.020001.jpg
Прегледи:1
Размер:233.4 КБ
ID:5181088Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P300510_12.590001.jpg
Прегледи:1
Размер:198.4 КБ
ID:5181087Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P300510_12.590003.jpg
Прегледи:1
Размер:240.6 КБ
ID:5181086
                        От страх да не ми се случи нещо таковаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:P300510_12.590002.jpg
Прегледи:1
Размер:189.3 КБ
ID:5181085 в събота след обед леко се заиграхме.
                        Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                        Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                        Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                        Коментар


                        • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                          Браво Дочев, кефиш ме яко!

                          Коментар


                          • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                            Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
                            ДА ВИ НЕРАЖДЯСАТ ВАЛАНДРИТЕЕЕЕЕ[ATTACH=CONFIG]213901[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]213900[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]213899[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]213896[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]213895[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]213894[/ATTACH]
                            От страх да не ми се случи нещо такова[ATTACH=CONFIG]213893[/ATTACH] в събота след обед леко се заиграхме.
                            Имам 2 забележки Много силен огън и много високи крака.

                            Коментар


                            • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                              Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                              Имам 2 забележки Много силен огън и много високи крака.
                              И двете се приемат, и двете са поправими.

                              Има и трета ама не я видя, ама аз и колегата си усетихме от нея.
                              Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                              Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                              Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                              Коментар


                              • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                                Намерих си брана но въпроса е на каква оптимална височина се правят краката, така като гледам от снимките са около 25-30 см. или греша.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X