Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оффроуд Тиган или Барбекю

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Оффроуд Тиган или Барбекю

    Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
    И в двата случая ще бъдеш линчуван
    Поне сподели как беше
    Как беше ли? Поради липса на тенекия от сирене (в близкия магазин вече получавали сиренето в кофи и нямали тенекии), намерих една от маслини (кръгъл отвор), която съответно беше и с по-малък диаметър.
    Съответно напалих огън като за прескачане по Сирни заговезни. Предположих, че ще има ексцесии и предложих да извадим щастливата кокошка по-рано, но жената я искала по-препечена и като резултат-полуовъглен кокош. Крилата бяха изчезнали, само част от фенера и бутчета прилично изгорели. Стъргахме, дялахме, остана и малко за опитване, но като цяло си взех поука от случката за следващия път.
    ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
    LZ1YBB

    Коментар


    • До: Оффроуд Тиган или Барбекю

      Първоначално публикуван от Pretor Преглед на мнение
      Как беше ли? Поради липса на тенекия от сирене (в близкия магазин вече получавали сиренето в кофи и нямали тенекии), намерих една от маслини (кръгъл отвор), която съответно беше и с по-малък диаметър.
      Съответно напалих огън като за прескачане по Сирни заговезни. Предположих, че ще има ексцесии и предложих да извадим щастливата кокошка по-рано, но жената я искала по-препечена и като резултат-полуовъглен кокош. Крилата бяха изчезнали, само част от фенера и бутчета прилично изгорели. Стъргахме, дялахме, остана и малко за опитване, но като цяло си взех поука от случката за следващия път.
      Хах, и какъв е изводът - никога не слушай жена си!

      Коментар


      • До: Оффроуд Тиган или Барбекю

        Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
        Хах, и какъв е изводът - никога не слушай жена си!
        Или по точно "прави точно обратното на това което ти казва".
        Проверено е и резултата на 99% е положителен.
        Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
        Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

        Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

        Коментар


        • До: Оффроуд Тиган или Барбекю

          Първоначално публикуван от Pretor Преглед на мнение
          Как беше ли? Поради липса на тенекия от сирене (в близкия магазин вече получавали сиренето в кофи и нямали тенекии), намерих една от маслини (кръгъл отвор), която съответно беше и с по-малък диаметър.
          Съответно напалих огън като за прескачане по Сирни заговезни. Предположих, че ще има ексцесии и предложих да извадим щастливата кокошка по-рано, но жената я искала по-препечена и като резултат-полуовъглен кокош. Крилата бяха изчезнали, само част от фенера и бутчета прилично изгорели. Стъргахме, дялахме, остана и малко за опитване, но като цяло си взех поука от случката за следващия път.
          Казах бе човек,защо не слушате?!
          намери си едно таквоз нещо и няма да имаш грижи.
          казанче от стара пералня-алпака,здраво,за многократна употреба.
          На снимката са двечки.Вальо набора да се чуди...
          Прикачени файлове

          Коментар


          • До: Оффроуд Тиган или Барбекю

            Ето и обещаните снимки:
            Прикачени файлове
            Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
            Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

            Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

            Коментар


            • До: Оффроуд Тиган или Барбекю

              Дочев, като ти гледам изражението на втората снимка, все едно си видял ангела небесен. Такова блаженство и одухотвореност. Няма начин сготвеното да не е божествено .
              А иначе за слушането на жената сте прави. И си го знам ама ...

              Първоначално публикуван от Мещера Преглед на мнение
              Казах бе човек,защо не слушате?!
              намери си едно таквоз нещо и няма да имаш грижи.
              казанче от стара пералня-алпака,здраво,за многократна употреба.
              На снимката са двечки.Вальо набора да се чуди...
              А бре Мещер, откъде да го търся тоз казан. Аз една проста тенекия за сирене не намерих, ти за космически технологии ми говориш .
              ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
              LZ1YBB

              Коментар


              • До: Оффроуд Тиган или Барбекю

                Първоначално публикуван от Pretor Преглед на мнение
                Дочев, като ти гледам изражението на втората снимка, все едно си видял ангела небесен. Такова блаженство и одухотвореност. Няма начин сготвеното да не е божествено .
                А иначе за слушането на жената сте прави. И си го знам ама ...



                А бре Мещер, откъде да го търся тоз казан. Аз една проста тенекия за сирене не намерих, ти за космически технологии ми говориш .
                Питай приятели.Във всяка къща имаше навремето такова нещо.Ако не,иди на първия пункт за изкупуване на вторични суровини-100% ще има поне една.Помоли ги да ти отделят само казанчето и си го плати за някаква смешна сума.И-си готов!

                Коментар


                • До: Оффроуд Тиган или Барбекю

                  Някой ще сподели ли колко е подходящата височина на крачетата при готвене на открит огън.
                  Мисленето е труден и бавен процес и не се отдава на всеки.....
                  Grand 3.1TD
                  0898 620 306 Стоян

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от ssspeed Преглед на мнение
                    Някой ще сподели ли колко е подходящата височина на крачетата при готвене на открит огън.
                    Около 30см.

                    Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
                    Ето и обещаните снимки:
                    Много добре се справяш.
                    Последно редактирано от maxxx; 28-04-10, 18:18.

                    Коментар


                    • До: Оффроуд Тиган или Барбекю

                      Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                      Около 30см.


                      Много добре се справяш.
                      Имам добри учители.
                      Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                      Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                      Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                      Коментар


                      • До: Оффроуд Тиган или Барбекю

                        И аз да се впиша в отбора . Аз я кръстих Бузлуджанка . Прилича ми на тамошния паметник . Има снимки само от сухи тренировки и подготовки за уикенда . Надявам се в неделя вечерта или в понеделник да мога да се похваля със снимков материал от реално гастрономическо упражнение . Имам идея и за капак за да може по - добре да се задушават зеленчуците . Утре вечер ще наглася и приборите с дълги дръжки и ръкавици . Тунинг може да има и с една кръгла ламарина за да може огъня да грее на място . Пожелавам на всички собственици по две че дори и три серии за уикенда .
                        Прикачени файлове
                        По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                        Коментар


                        • До: Оффроуд Тиган или Барбекю

                          И аз да благодаря на Вальо. Получих си летящата чиния.
                          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
                            И аз да се впиша в отбора . Аз я кръстих Бузлуджанка . Прилича ми на тамошния паметник . Има снимки само от сухи тренировки и подготовки за уикенда . Надявам се в неделя вечерта или в понеделник да мога да се похваля със снимков материал от реално гастрономическо упражнение . Имам идея и за капак за да може по - добре да се задушават зеленчуците . Утре вечер ще наглася и приборите с дълги дръжки и ръкавици . Тунинг може да има и с една кръгла ламарина за да може огъня да грее на място . Пожелавам на всички собственици по две че дори и три серии за уикенда .
                            Колега ако не изчистиш заварката в средата може да се получат проблеми.Когато пържиш лъжицата ще закача на заварката и ще има изгаряния на някой от вас.Друго направи краката сгъваеми никога няма да ги забравиш или изгубиш.И най вече внимавай със температурата да не направиш фламбе. Да вие сладко.

                            Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                            И аз да благодаря на Вальо. Получих си летящата чиния.
                            Моля моля бях обещал.
                            Последно редактирано от maxxx; 30-04-10, 06:52.

                            Коментар


                            • До: Оффроуд Тиган или Барбекю

                              Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                              Колега ако не изчистиш заварката в средата може да се получат проблеми.Когато пържиш лъжицата ще закача на заварката и ще има изгаряния на някой от вас.Друго направи краката сгъваеми никога няма да ги забравиш или изгубиш.И най вече внимавай със температурата да не направиш фламбе. Да вие сладко.


                              Моля моля бях обещал.
                              Много благодаря за съвета .
                              По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                              Коментар


                              • До: Оффроуд Тиган или Барбекю

                                Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
                                Много благодаря за съвета .
                                Също няма дръжки как го местиш.
                                Ако знаеш как пари.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X