Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оффроуд Тиган или Барбекю

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Оффроуд Тиган или Барбекю

    Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
    Колеги и аз съм навит на един таландар, ходя по палатки и т.н., но да си го направя сам ще ми е трудно, ръцете ми почти са на едно друго място
    Ти първо си намери диск.
    А всеки може да ти завари останалите неща.

    Коментар


    • #77
      До: Оффроуд Тиган или Барбекю

      Eй, има час до обедно време, а вече огладнях заради вас Да ви покажа моя специалитет, това ще е най-малкия, скучен и обикновен уред в темата Ама пак не е за изхвъляне, ребърцата, като си поговорят с въглените през решетката, става направо фантазия!!!!!!
      Прикачени файлове
      Някои казват, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в буркан със спирт на бюрото си...

      Коментар


      • #78
        До: Оффроуд Тиган или Барбекю

        Колеги, да се включа и аз накрая с десерта? Моето е купувано готово от бриколажа, Жената като ме гледаше как го изпивам с поглед ме изненада преди много години с него и с едно чугунено котле за рожден ден.Производство са на една френска фирма -barbecook , специализирана в това както си личи от името- какво ли не сме правили на него- и бомбички във фолио стават чудесни и бананите с кафява захар...На снимките сме го ползвали на двора и сме го сложили върху огнището- стара джанта, така се загрява по-бързо, а и е по-икономично от към дърва.От долната страна има заварени три гайки и в тях се навиват три крачета с диаметър 7-8 мм.
        Прикачени файлове
        Последно редактирано от alex121; 19-04-10, 12:48.

        Коментар


        • #79
          До: Оффроуд Тиган или Барбекю

          Първоначално публикуван от alex121 Преглед на мнение
          Колеги, да се включа и аз накрая с десерта? Моето е купувано готово от бриколажа, Жената като ме гледаше как го изпивам с поглед ме изненада преди много години с него и с едно чугунено котле за рожден ден.Производство са на една френска фирма -barbecook , специализирана в това както си личи от името- какво ли не сме правили на него- и бомбички във фолио стават чудесни и бананите с кафява захар...На снимките сме го ползвали на двора и сме го сложили върху огнището- стара джанта, така се загрява по-бързо, а и е по-икономично от към дърва.От долната страна има заварени три гайки и в тях се навиват три крачета с диаметър 7-8 мм.
          Това е добро!Това е оригинален чугунен сач-мечта!
          От същата фирма си взех прибори за барбекю и съм доволен.

          Коментар


          • #80
            До: Оффроуд Тиган или Барбекю

            Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
            Ето и от днес.






            За зеленчуците има ли някакви особености и пропорции?
            Hyundai TERRACAN 2003 2.9 CRDi 150 автомат
            VW T4 Multivan 1993 2.4D AAB

            Коментар


            • #81
              До: Оффроуд Тиган или Барбекю

              Да.Трябва да са подбрани много внимателно, без нитрати и съмнения за ГМО и основното да са не повече от 1/3 от месото. Защото иначе става вегетарианско барбекю, което е подигравка към барбекюто.
              ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
              LZ1YBB

              Коментар


              • #82
                До: Оффроуд Тиган или Барбекю

                Въпросът май е към мен.Гъби\колкото повече, толкова повече\, 2 моркова,2-3 тиквички,2-3 патладжана,капия, от двата вида за цвят, лук ,пак двата вида и малко стар чесън, ако искаш.Олио, сол и черен пипер\за финал\. С една дума пропорции и задължителни зеленчуци нямаЗа друго не се сещам освен ,че все свършват преди месото и че докато ядат всички се опитват да кажат някаква дума , която започва с М ,ама само повтарят първата буква.На колегата Претор мога да разкажа много неща за това с какво се храним.От 12 години продавам хранителни стоки.ГМО не е най -големия проблем май, а пък и ние си ги хапваме всеки ден. ГМО - кви са тия лоши мисли в тая апетитна тема?
                Последно редактирано от yanev65; 19-04-10, 16:20.

                Коментар


                • #83
                  До: Оффроуд Тиган или Барбекю

                  Първоначално публикуван от yanev65 Преглед на мнение
                  Въпросът май е към мен.Гъби\колкото повече, толкова повече\, 2 моркова,2-3 тиквички,2-3 патладжана,капия, от двата вида за цвят, лук ,пак двата вида и малко стар чесън, ако искаш.Олио, сол и черен пипер\за финал\. С една дума пропорции и задължителни зеленчуци нямаЗа друго не се сещам освен ,че все свършват преди месото и че докато ядат всички се опитват да кажат някаква дума , която започва с М ,ама само повтарят първата буква.На колегата Претор мога да разкажа много неща за това с какво се храним.От 12 години продавам хранителни стоки.ГМО не е най -големия проблем май, а пък и ние си ги хапваме всеки ден. ГМО - кви са тия лоши мисли в тая апетитна тема?

                  Благодаря! Отивам за салфетки, че се окапах!
                  Hyundai TERRACAN 2003 2.9 CRDi 150 автомат
                  VW T4 Multivan 1993 2.4D AAB

                  Коментар


                  • #84
                    До: Оффроуд Тиган или Барбекю

                    Тази събота и неделя прескочих, ама другата да не се каня ще я уплътня. В събота ще творим "Валандара" и смятам след обед да го пробваме. В неделя живот и здраве имаме мероприятие в балкана- ловната дружинка и смятам да им спретна едно Б.К.
                    Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                    Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                    Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                    Коментар


                    • #85
                      До: Оффроуд Тиган или Барбекю

                      Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
                      Тази събота и неделя прескочих, ама другата да не се каня ще я уплътня. В събота ще творим "Валандара" и смятам след обед да го пробваме. В неделя живот и здраве имаме мероприятие в балкана- ловната дружинка и смятам да им спретна едно Б.К.
                      Ще ми станеш ли Кръсник.Валандар.

                      Коментар


                      • #86
                        До: Оффроуд Тиган или Барбекю

                        Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                        Ще ми станеш ли Кръсник.Валандар.
                        Защо не.
                        Приятел в нужда се познава.
                        В такъв момент е важна отговорността, а не друго.
                        Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                        Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                        Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                        Коментар


                        • #87
                          До: Оффроуд Тиган или Барбекю

                          Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
                          Защо не.
                          Приятел в нужда се познава.
                          В такъв момент е важна отговорността, а не друго.
                          Дръж умерена температура.
                          Това е най важно.

                          Коментар


                          • #88
                            До: Оффроуд Тиган или Барбекю

                            Скоро ще има изненада и от мен.Вчера-днес,набавих необходимите неща.
                            Няма да е точно Валандар,но ще се впише успешно в темата,предполагам.

                            Коментар


                            • #89
                              До: Оффроуд Тиган или Барбекю

                              Утре предполагам че ще има разходка и ние ще пуснем някоя рецепта.А за Валандара вече съм снабдил 5 съфорумци който търси намира.Чакаме снимков материал и от теб Мещера.

                              Коментар


                              • #90
                                До: Оффроуд Тиган или Барбекю

                                Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                                Утре предполагам че ще има разходка и ние ще пуснем някоя рецепта.А за Валандара вече съм снабдил 5 съфорумци който търси намира.Чакаме снимков материал и от теб Мещера.
                                Ще има Вальо,споко.Не давайте зор на дъртия.
                                Нека да го пипна добре,и сам ще се обадя за съвет и коментари.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X